Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кострижівська селищна рада

Сесії

Сесія №1/6/2011 запланова на 2011-10-25

Проект

УКРЇНА

КОСТРИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ № __________

 

 

 

,,     ,,     грудня  2011                                                     смт. Кострижівка

 

 

,, Про затвердження тарифів на

послуги  водопостачання та водовідведення,,

 

 

 

  Відповідно до ст. 7 Закону України ,, Про житлово-комунальні послуги,, від 24.06.2004 № 1875 -1V , ст. 28 Закону  України ,, Про місцеве самоврядування в Україні,, від 21.05. 1997 № 280/97- ВР та враховуючи висновки  Державної інспекції з контролю за цінами в Чернівецькій області від  16.06.2009 р. № 27/1- 27/4 , селищна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Встановити з 01.12.2011 року тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення у наступному розмірі ( без ПДВ):

 

на водопостачання

 

-          для населення 5.53  грн. за 1 куб.м  у т,ч ,: економічно обґрунтована планова собівартість    5.53 грн, за 1 куб, м та рентабельність 3% ;

 

-          для бюджетних установ  6.18 грн. за куб,м у т, ч. : економічно обґрунтована планова  собівартість  6.18  грн. та рентабельність 15 %;

 

-          для іншої групи споживачів  8.06  грн. за 1 куб. м т.ч.: економічно обґрунтована планова собівартість  8.06  грн. за 1 куб. м та рентабельність 50 %.

 

на  водовідведення

 

-          для населення 2,63 грн. за 1 куб. м у т.ч.: економічно обґрунтована планова собівартість 2,55 грн. за куб.м та рентабельність 3,0 %;

-          для бюджетних установ 2.93 грн. за 1 куб.у т.ч.: економічно обґрунтована планова собівартість 2,55 грн. за 1 куб.м та рентабельність 15 %;

-          для іншої групи споживачів 3.83 грн. за 1 куб.м у т. ч. економічно обґрунтована планова собівартість 2,55 грн. за 1 куб.м та рентабельність 50 %;

 

2. Вважати таким , що втратило чинність рішення 2 сесії Кострижівської селищної ради № 1-2 /2010 від 10.12.2010 ,, Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення   ,, .

 

Селищний голова                                                  С.І.Піцек     


                   

 

АНАЛІЗ

регуляторного  впливу   до проекту

рішення  Кострижівської селищної   ради 

« Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення»

 

1.       Опис проблеми , яку планується розв'язати шляхом державного регулювання.

Проект рішення пропонується прийняти на виконання  ст. 7 Закону України ,, Про житлово-комунальні послуги,, від 24.06.2004 № 1875 -1V , ст. 28 Закону  України ,, Про місцеве самоврядування в Україні,, від 21.05. 1997 № 280/97- ВР та враховуючи висновки  Державної інспекції з контролю за цінами в Чернівецькій області від  16.06.2009 р. № 27/1- 27/4 , . Так як статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено затвердження цін та тарифів , але конкретної суми не вказано. Змінилась мінімальна заробітна плата , зростають ціни на електроенергію .

З метою дотримання принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності проект рішення розроблений для проведення процедури оприлюднення та обговорення.

2.         Цілі державного регулювання

Основними цілями регуляторного акта є:

                - затвердження цін та тарифів на послуги водопостачання та водовідведення

- отримання до бюджету селища  надходжень від надання послуг

  3.         Альтернативні способи досягнення цілей.

3.1. Збереження існуючого стану.  Ця альтернатива не прийнятна у зв’язку з тим, що  неприйняття рішення про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення  спричинить втрати доходної частини  бюджету села.

3.2. Запропоноване регулювання надасть можливість прийняти регуляторний акт, який не буде суперечити чинному законодавству та врегулює відносини у сфері  надання житлово-комунальних послуг.

4. Механізм та заходи, які пропонуються застосувати для розв’язання проблеми.

Даним регуляторним актом передбачається:

- затвердити  на території с/р тарифо на послуги водопостачання та водовідведення .

До цього регуляторного акта протягом місяця з дня оприлюднення  будуть прийматися пропозиції щодо змісту від усіх зацікавлених осіб, після чого він буде винесений на затвердження сесії сільської ради.

 Затверджений регуляторний акт та звіт відстеження результативності до нього будуть  оприлюднені.

Запропонований спосіб відповідає принцип державної регуляторної політики, а саме: доцільність, адекватність, ефективність, збалансованість, передбачуваність , принципу прозорості та врахування громадської думки.

Дія регуляторного акта поширюється  на Кострижівську селищну раду Заставнівського району Чернівецької області.

5. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття регуляторного акта

 Прийняття запропонованого регуляторного акта забезпечить належне встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення  та надходження  зазначених платежів до бюджету в прогнозованих обсягах.

Регуляторний акт відповідає вимогам діючого законодавства, не потребує додаткових бюджетних витрат на його впровадження. Вплив зовнішніх факторів виключений, за винятком, випадку змін законодавства України у сфері регулювання  питання, що стосується житлово-комунального господарства..

 

 6. Очікуванні результати від прийняття регуляторного акта

            Для визначення очікуваних результатів від прийняття регуляторного акта застосуємо метод аналізу вигод та витрат.

            Врахуємо інтереси наступних цільових груп:

-         органи місцевого самоврядування; селищна громада

-         користувачі  по наданню послуг по водопостачанню та водовідведенню;

 

 

 

 

Таблиця вигод та витрат:

Вигоди

Витрати

Органи місцевого самоврядування , селищнаьгромада

Отримання надходжень до бюджету від запроваджених тарифів      

Витрати на оприлюднення проекту регуляторного акта та затвердженого рішення

Користувачі  комунальних послуг

Забезпечення прозорого механізму затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення  шляхом прийняття порядку  сплати та  офіційне його оприлюднення

Сплата за надання послуг  у встановленому обсязі

 

 

7. Обґрунтування строку дії регуляторного акта

 Зазначений проект нормативно-правового акту є загальнообов’язковим до застосування на території ради та має необмежений термін дії. В разі внесення змін до Закону України ,, Про житлово-комунальні послуги,,  відповідні зміни будуть внесені до цього регуляторного акта.

8. Показники результативності регуляторного акта

Для визначення результативності цього регуляторного акту пропонується встановити такі загальні показники:

- динаміка кількості платників

- обсяги надходжень до бюджету  селища .

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта.

Базове відстеження результативності  буде проведено до дати набрання чинності даним регуляторним актом.

Повторне відстеження результативності буде проведено через рік після набуття чинності регуляторним актом.

   Упродовж кожних трьох років, з моменту виконання заходів по проведенню повторного відстеження результативності цього регуляторного акту, за умови його чинності, буде проводитися  періодичне відстеження його результативності.

Відстеження результативності буде проведено статистичним методом.

 

Селищний голова                                            С.І.Піцек

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомлення  про  оприлюднення  проекту  регуляторного  акта

 

         Згідно  з  вимогами  Закону  України  «Про  засади  державної  регуляторної  політики  у  сфері господарської  діяльності», з  метою  одержання  зауважень  та  пропозицій  від  фізичних  та юридичних  осіб, їх  об’єднань, оприлюднено  проект  рішення  Кострижівської селищної ради    «Про затвердження  тарифів на послуги  водопостачання  та водовідведення » на сайті www.gromady.cv.ua  та на дошці оголошень  селищної  ради з  аналізом  його  регуляторного  впливу.

            З  текстом  проекту  рішення  та  аналізом  регуляторного  впливу  всі  бажаючі  можуть  ознайомитися  також  у  приміщенні  Кострижівської селищної ради .

            Зауваження  та пропозиції  в  письмовій  формі  приймаються  виконавчим  комітетом Кострижівської  ради  протягом  місяця  з  дня  оприлюднення  проекту  рішення  за  поштовою  адресою: вул. Заводська 81  смт. Кострижівка Заставнівського  району  Чернівецької  області.

 

 

 

 

Селищний голова                                          С.І.Піцек

            

Сесія №1-5/2011 від 20.05.2011

 

 

  УКРАЇНА

КОСТРИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЗАСТАВНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

5 СЕСІЯ 6 СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ № 1-5/2011

 

Від 20.05. 2011року                                                        смт. Кострижівка

          

Про встановлення місцевих

податків і зборів

 

         Керуючись Законом України  ст.26 “Про місцеве самоврядування в Україні від 21.05.1997р. № 280/97-ВР та на підставі ст.265, 266, 267, 268, п.10.3 ст.10, п.5 розділу XIX прикінцевих положень Податкового Кодексу №2755-VI від 02.12.2010р  селищна  рада ВИРІШИЛА:

 

1.     Встановити та ввести в дію на території селищної ради такі місцеві податки і збори:

·        Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

·        Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

·        Туристичний збір

·        Збір за місця для паркування транспортних засобів

·        Єдиний податок для фізичних осіб

 

2.     Затвердити Положення по слідуючих місцевих податках і зборах:

·        Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

·        Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

·        Туристичний збір

·        Збір за місця для паркування транспортних засобів

·        Єдиний податок для фізичних осіб

 

3.     Раніше прийняте рішення про встановлення місцевих податків і зборів вважати таким, що втратило чинність.

4. Дане рішення набирає чинності після опублікування (оприлюднення) на сайті www.gromadu.cv.ua  та на дошці оголошень  селищної  ради .

 

 

Селищний голова                                                             С.І.Піцек


Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням 5 сесії Кострижівської селищної ради V1 скликання

від 20.05..2011 року. № 1-5/2011__

 

 

Положення

Податок на нерухоме майно, відмінне
від земельної ділянки

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки встановлюється на підставі статі 265 Податкового Кодексу №2755-VI від 02.12.2010р.. та статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування” від  21.05.97 року №280/97-ВР.  

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки   на підставі Прикінцевих положень Податкового Кодексу №2755-VI від 02.12.2010р. набирає чинності з 1 січня 2012 року.                                                                               

 

2. Платники податку

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.

Визначення платників податку в разі перебування об’єктів житлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

в) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 

3. Об'єкт оподаткування.

Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової нерухомості.

 Не є об’єктом оподаткування:

а) об’єкти житлової нерухомості, які перебувають у власності держави або територіальних громад (їх спільній власності);

б) об’єкти житлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) садовий або дачний будинок, але не більше одного такого об’єкта на одного платника податку;

ґ) об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним сім’ям та  прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю;

д) гуртожитки.

4. Пільги із сплати податку

База оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:

а) для квартири - на 120 кв. метрів;

б) для житлового будинку - на 250 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за базовий податковий (звітний) період і застосовується до об’єкта житлової нерухомості, у якій фізична особа - платник податку зареєстрована в установленому законом порядку, або за вибором такого платника до будь-якого іншого об’єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності.

5. Ставки податку

Ставки податку встановлюються в таких розмірах за 1 кв. метр житлової площі об’єкта житлової нерухомості:

для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів, ставки податку становлять 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів, ставка податку становить 2,7 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

 

5.  Порядок нарахування та строки сплати податку

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

5.1 Порядок обчислення суми податку

Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до
1 лютого цього ж року подають органу державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46
Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової нерухомості декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт.

 У разі набуття права власності на об’єкт житлової нерухомості протягом року податок нараховується з дня виникнення права власності на такий об’єкт.

5.2 Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об’єкта оподаткування податком

У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з
1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив
право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника — починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

5.3. Порядок сплати податку

Податок сплачується за місцем розташування об’єкта оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

5.4. Строки сплати податку

Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

6.  Відповідальність платників і контроль податкових органів

Відповідальність за повноту та своєчасну сплату покладається на платників податку. За несвоєчасну сплату податку платники несуть відповідальність у порядку, визначеному Податковим Кодексом.

Контроль за сплатою збору покладається на державну податкову інспекцію у Заставнівському районі.

Селищний голова                                           Пiцек С.I



Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням 5 сесії Кострижівської селищної  ради 

VI  скликання

Від 20.05.2011_р.  № 1-5/2011_________

Положення

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності встановлюється на підставі статті 267 Податкового Кодексу №2755-VI від 02.12.2010р. та статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування” від  21.05.97 року №280/97-ВР.                                                                                                         

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності -  сума коштів, яка сплачується за придбання та використання торгового патенту

 

2. Платники збору.

Платниками збору є суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), їх відокремлені підрозділи, які отримують торгові патенти та провадять такі види підприємницької діяльності:

а) торговельна діяльність у пунктах продажу товарів;

б) діяльність з надання платних побутових послуг за переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України;

в) торгівля валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти;

г) діяльність у сфері розваг (крім проведення державних грошових лотерей).

Не є платниками збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг такі суб’єкти господарювання:

а) аптеки, що перебувають у державній та комунальній власності;

б) розташовані у селах, селищах і містах районного значення підприємства та організації споживчої кооперації та торгово-виробничі державні підприємства робітничого постачання;

в) фізичні особи - підприємці, які провадять торговельну діяльність у межах ринків усіх форм власності;

г) фізичні особи - підприємці, які здійснюють продаж вирощених в особистому підсобному господарстві, на присадибній, дачній, садовій і городній ділянках продукції рослинництва і тваринництва, свійської худоби та птиці (як у живому вигляді, так і продукції забою в сирому вигляді та у вигляді первинної переробки), продукції власного бджільництва;

ґ) фізичні особи - підприємці, які сплачують державне мито за нотаріальне посвідчення договорів про відчуження власного майна, якщо товари кожної окремої категорії відчужуються не частіше одного разу на календарний рік;

д) суб’єкти господарювання, утворені громадськими організаціями інвалідів, які мають податкові пільги згідно із законодавством та здійснюють торгівлю виключно продовольчими товарами вітчизняного виробництва та продукцією, виготовленою на підприємствах "Українське товариство сліпих", "Українське товариство глухих", а також фізичними особами - інвалідами, зареєстрованими відповідно до закону як підприємці;

е) суб’єкти господарювання, які провадять торговельну діяльність виключно з використанням таких видів товарів вітчизняного виробництва: хліб і хлібобулочні вироби; борошно пшеничне та житнє; сіль, цукор, олія соняшникова і кукурудзяна; молоко і молочна продукція, крім молока і вершків згущених із домішками і без них; продукти дитячого харчування; безалкогольні напої; морозиво; яловичина та свинина; свійська птиця; яйця; риба; ягоди і фрукти; мед та інші продукти бджільництва, бджолоінвентар і засоби захисту бджіл; картопля і плодоовочева продукція; комбікорм для продажу населенню;

є) суб’єкти господарювання, що реалізують продукцію власного виробництва фізичним особам, які перебувають з ними у трудових відносинах, через пункти продажу товарів, вбудовані у виробничі або адміністративні приміщення, що належать такому суб’єкту;

ж) суб’єкти господарювання, які провадять діяльність із закупівлі у населення продукції (заготівельна діяльність), якщо подальша реалізація такої продукції відбувається за розрахунками у безготівковій формі (пункти приймання склотари, макулатури, відходів паперових, картонних і ганчіркових; заготівля сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки);

з) підприємства, установи та організації, які провадять діяльність у торговельно-виробничій сфері (ресторанне господарство), у тому числі навчальних закладах, із обслуговування виключно працівників таких підприємств, установ та організацій, а також учнів і студентів у навчальних закладах.

Не є платниками збору за провадження діяльності у сфері розваг суб’єкти господарювання, які провадять комп’ютерні та відеоігри.

3. Пільговий патент

Види діяльності, які провадяться з придбанням пільгового торгового патенту

 З придбанням пільгового торгового патенту провадиться торговельна діяльність виключно з використанням таких товарів (незалежно від країни їх походження):

а) товари повсякденного вжитку, продукти харчування, вироби медичного призначення для індивідуального користування, технічні та інші засоби реабілітації через торговельні установи, утворені з цією метою громадськими організаціями інвалідів;

б) товарів військової атрибутики та повсякденного вжитку для військовослужбовців на території військових частин і військових навчальних закладів;

в) насіння та посадкового матеріалу овочевих, баштанних, кормових та квіткових культур, кормових коренеплодів та картоплі;

г) сірників;

ґ) термометрів та індивідуальних діагностичних приладів.

 З придбанням пільгового торгового патенту провадиться торговельна діяльність виключно з використанням таких товарів вітчизняного виробництва:

а) поштові марки, листівки, вітальні листівки і конверти непогашені, ящики, коробки, мішки, сумки та інша тара, виготовлена з дерева, паперу та картону, яка використовується для поштових відправлень підприємствами, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі транспорту та зв’язку, і фурнітура до них;

б) товари народних промислів, крім антикварних та тих, що становлять культурну цінність згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади у сфері культури;

в) готові лікарські засоби (лікарські препарати, ліки, медикаменти, предмети догляду, перев’язувальні матеріали та інше медичне приладдя), вітаміни для населення, тампони, інші види санітарно-гігієнічних виробів із целюлози або її замінників, ветеринарні препарати, вироби медичного призначення для індивідуального користування інвалідами, технічні та інші засоби реабілітації інвалідів;

г) зубні паста та порошки, косметичні серветки, дитячі пелюшки, папір туалетний, мило господарське;

ґ) вугілля, вугільні брикети, паливо пічне побутове, гаc освітлювальний, торф паливний кусковий, торф’яні брикети і дрова для продажу населенню, газ скраплений у балонах, що реалізується населенню за місцем проживання для використання у житлових та/або нежитлових приміщеннях;

д) проїзні квитки;

е) зошити.

 З придбанням пільгового торгового патенту провадиться торговельна діяльність виключно з використанням періодичних видань друкованих засобів масової інформації вітчизняного виробництва, що мають реєстраційні свідоцтва, видані в установленому порядку, а також книг, брошур, альбомів, нотних видань, буклетів, плакатів, картографічної продукції, що видаються юридичними особами - резидентами України.

При здійсненні продажу товарів, зазначених у абзаці першому цього підпункту, платники збору можуть одночасно здійснювати продаж супутньої продукції (незалежно від країни їх походження): ручки, олівці, інструменти для креслення, пензлі, мастихіни, мольберти, фарби, лаки, розчинники та закріплювачі для малювання та живопису, полотна, багети, рамки та підрамники для картин, швидкозшивачі, інші канцелярські прилади та конторське приладдя, крім виготовлених з дорогоцінних і напівдорогоцінних металів.

4. Ставки збору.

Ставка збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг встановлюється з розрахунку на календарний місяць у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня календарного року (далі - мінімальна заробітна плата), визначеному цим пунктом, з урахуванням місцезнаходження пункту продажу товарів та асортименту товарів, пункту з надання платних послуг та виду платних послуг.

3.1. Встановити наступні ставки збору:

3.1. Ставка збору за провадження торговельної діяльності (крім провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом із застосуванням пістолетних паливно-роздавальних колонок на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах) та діяльності з надання платних послуг складає 0,1 розміру мінімальної заробітної плати.

3.2. Ставка збору за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах складає 0,4 розміру мінімальної заробітної плати залежно від місця розташування таких пунктів продажу.

3.3. Ставка збору за здійснення торгівлі валютними цінностями на календарний місяць становить 1,2 розміру мінімальної заробітної плати.

3.4. Ставка збору за здійснення торгівлі валютними цінностями на календарний місяць становить 1,2 розміру мінімальної заробітної плати.

3.5. Ставка збору за здійснення діяльності у сфері розваг на квартал становить:

для використання грального автомата (грального автомата "кран-машина", грального автомата, на якому проводяться дитячі ігри, іншого грального автомата, призначеного для проведення платних розважальних ігор) - розмір мінімальної заробітної плати;

для використання гральних жолобів (доріжок) кегельбана, боулінга, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, - розмір мінімальної заробітної плати, збільшений у 2 рази, за кожний гральний жолоб (доріжку);

для використання столів для більярда, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, крім столів для більярда, що використовуються для спортивних аматорських змагань, - розмір мінімальної заробітної плати за кожний стіл для більярда;

для проведення інших оплатних розважальних ігор - розмір мінімальної заробітної плати за кожне окреме гральне місце.

3.6. Ставка збору за провадження торговельної діяльності із придбанням пільгового торгового патенту встановлюється в розмірі 0,05 розміру мінімальної заробітної плати щорічно.

3.7.. Ставка збору за провадження торговельної діяльності із придбанням короткотермінового торгового патенту за один день становить 0,02 розміру мінімальної заробітної плати.

3.8.. Ставки збору, визначені відповідно до цієї статті, округляються (менш як 50 копійок відкидається, а 50 копійок і більше округляється до однієї гривні).

 

 

5. Порядок сплати збору

 

4.1. Порядок сплати збору платниками збору, які:

а) провадять торговельну діяльність або надають платні послуги (крім пересувної торговельної мережі) - збір сплачується за місцезнаходженням пункту продажу товарів або пункту з надання платних послуг;

б) здійснюють торгівлю валютними цінностями - за місцезнаходженням пункту обміну іноземної валюти;

в) здійснюють діяльність у сфері розваг - за місцезнаходженням пункту надання послуг у сфері розваг;

г) здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу - за місцем реєстрації таких платників;

ґ) здійснюють торгівлю на ярмарках, виставках-продажах та інших короткотермінових заходах, пов’язаних з демонстрацією та продажем товарів, - за місцем провадження такої діяльності.

 4.2  Строки сплати збору:

а) за провадження торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту - не пізніш як за один календарний день до початку провадження такої діяльності;

б) за провадження торговельної діяльності (крім торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту), діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями - щомісяця не пізніше 15 числа, який передує звітному місяцю;

в) за здійснення діяльності у сфері розваг - щоквартально не пізніше 15 числа місяця, який передує звітному кварталу.

Під час придбання торгового патенту суб’єкт господарювання вносить суму збору за один місяць (квартал). На суму збору, сплачену під час придбання торгового патенту, зменшується сума збору, яка підлягає внесенню в останній місяць (квартал) його дії.

Платники збору можуть здійснити сплату збору авансовим внеском до кінця календарного року.

Суми збору, не сплачені в установлені строки, вважаються податковим боргом і стягуються до бюджету згідно з положеннями Податкового Кодексу.

4.3. Збір сплачується до сільського бюджету через банківські установи.

 

5. Відповідальність та контроль.

За торгівлю, надання послуг та виконання робіт без торгового патенту платники податку несуть  відповідальність  у порядку, визначеному Податковим Кодексом.

Контроль за сплатою збору покладається на державну податкову інспекцію у Заставнівському районі.

 

Селищний голова                                                          С.І.Піцек

 

 

 

 

 

Додаток 3

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням  5 сесії  Кострижівської селищної ради 

VI скликання

Від  20.05.2011 р.  1-5/2011

Положення

Туристичний збір

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності встановлюється на підставі статті 268 Податкового Кодексу №2755-VI від 02.12.2010р. та статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування” від  21.05.97 року №280/97-ВР.    

Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.                                                                                                    

 

2. Платники збору.

Платниками збору є громадяни України, іноземці,
а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору,
та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;

б) особи, які прибули у відрядження;

в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

г) ветерани війни;

ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

д) особи, які прибули за путівками та курсовками в санаторії та пансіонати.

3. Ставки збору.

Cтавка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 3.1.

3.1. База справляння збору

 Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 5 цього положення, за вирахуванням податку на додану вартість.

До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

4. Податкові агенти

Згідно з рішенням сільської ради справляння збору здійснюється:

а) адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;

б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичними особами або фізичними особами - підприємцями, які уповноважуються сільською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.

Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

 

5. Строки сплати збору:

Збір сплачується до місцевого бюджету авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно). Суми нарахованих щомісячних авансових внесків відображаються у квартальній податковій декларації. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.

 Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

Суми збору, не сплачені в установлені строки, вважаються податковим боргом і стягуються до бюджету згідно з положеннями Податкового Кодексу.

Збір сплачується до сільського бюджету через банківські установи.

 

6.  Відповідальність платників і контроль податкових органів

Відповідальність за повноту та своєчасну сплату покладається на платників податку. За несвоєчасну сплату податку платники несуть відповідальність у порядку, визначеному Податковим Кодексом.

Контроль за сплатою збору покладається на державну податкову інспекцію у Заставнівському районі.

 

 

Селищний голова                                               С.І.Піцек

 

 

 

 

 

Додаток 4

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням  5 сесії  Кострижівської селищної ради 

VI скликання

Від 20.05..2011_р.

   1-5/2011_________

 

 

Положення

Збір за місця для паркування транспортних засобів

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Збір за місця для паркування транспортних засобів встановлюється на підставі статі 266 Податкового Кодексу №2755-VI від 02.12.2010р.. та статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування” від  21.05.97 року №280/97-ВР.  

 

2. Платники податку

Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної або міської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням сільської, селищної або міської ради про встановлення збору.

Таке рішення разом з переліком осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом сільської, селищної, міської ради органу державної податкової служби в порядку, встановленому розділом I Податковго Кодексу.

 

3. Об'єкт оподаткування.

Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням сільської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

4. Ставки податку

Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,15 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

 

5.  Порядок нарахування та строки сплати податку

Збір сплачується до місцевих бюджетів авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно) за місцем розташування спеціально відведеного місця для паркування транспортних засобів. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за податковий (звітний) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.

Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

6.  Відповідальність платників і контроль податкових органів

Відповідальність за повноту та своєчасну сплату покладається на платників податку. За несвоєчасну сплату податку платники несуть відповідальність у порядку, визначеному Податковим Кодексом.

Контроль за сплатою збору покладається на державну податкову інспекцію у Заставнівському районі.

 

 

 


Селищний голова                                                                    

 

 С.І.Піцек

Додаток  5

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням 5сесії  Кострижівської селищної ради 

VI скликання

Від _20.05.2011_р.  № 1-5/2011_______

Положення

Єдиний податок для  фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Єдиний податок встановлюється на підставі п.10.3 ст.10,  підрозділу 8 розділу ХХ перехідних положень  Податкового Кодексу №2755-VI від 02.12.2010р., Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» №727/98 від 03.07.1998 року (із змінами та доповненнями)  та статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування” від  21.05.97 року №280/97-ВР.                                                                                                         

2. Платники податку.

         Платниками податку  є фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і у трудових відносинах з якими, включаючи членів їх сімей, протягом року перебуває не більше 10 осіб та обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 500 тис. гривень;

3. Ставки податку

         Ставка єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб встановлюється залежно від виду діяльності та місця здійснення  і не може становити менше 20 гривень та більше 200 гривень на місяць.

         Ставки єдиного податку, в залежності від виду підприємницької  діяльності та місця здійснення діяльності, встановлюються  в розмірі, які визначено в  додатку №1 до рішення сесії сільської ради та набирають чинності з 01 лютого 2011 року.

         У разі коли фізична особа - суб'єкт малого підприємництва здійснює кілька видів підприємницької діяльності, для яких установлено різні ставки єдиного податку, нею придбавається одне свідоцтво і сплачується єдиний податок, що не перевищує встановленої максимальної ставки.

         У разі коли платник єдиного податку здійснює підприємницьку діяльність з використанням найманої праці або за участю у підприємницькій діяльності членів його сім'ї, ставка єдиного податку збільшується на 50 відсотків за кожну особу.

Нарахування, обчислення та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування здійснюються суб’єктами малого підприємництва, які сплачують єдиний податок відповідно до Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" (з наступними змінами), у порядку, визначеному Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від  08.07.2010 року
N 2464-VI (із змінами та доповненнями)
;

 

4. Пільги із сплати податку

Платники єдиного податку не є платниками таких податків і зборів, визначених Податковим кодексом України:

а) податок на прибуток підприємств;

б) податок на доходи фізичних осіб (для фізичних осіб - підприємців);

в) податок на додану вартість з операцій з постачання товарів та послуг, місце надання яких розташоване на митній території України, за винятком податку на додану вартість, що сплачується юридичними особами, які обрали ставку оподаткування 6 відсотків;

г) земельний податок, крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення підприємницької діяльності;

ґ) плата за користування надрами;

д) збір за спеціальне використання води;

е) збір за спеціальне використання лісових ресурсів;

є) збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;

 

5.  Порядок нарахування та строки сплати податку

 

Базовий податковий (звітний) період дорівнює  кварталу.

 

Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця на окремий рахунок відділень Державного казначейства України

         Доходи, отримані від здійснення підприємницької діяльності, що обкладається єдиним податком, не включаються до складу сукупного оподатковуваного доходу за підсумками звітного року такого платника та осіб, що перебувають з ним у трудових відносинах, а сплачена сума єдиного податку є остаточною і не включається до перерахунку загальних податкових зобов'язань як самого платника податку, так і осіб, які перебувають з ним у трудових відносинах, включаючи членів його сім'ї, які беруть участь у підприємницькій діяльності.

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб'єктів малого підприємництва може застосовуватися поряд з діючою системою оподаткування, обліку та звітності, передбаченою законодавством, на вибір суб'єкта малого підприємництва.

 

6.  Відповідальність платників і контроль податкових органів

         У разі порушення вимог, установлених  Указом Президента України «Про спрощену систему оподаткування обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва», платник єдиного податку повинен перейти на загальну систему оподаткування, обліку та звітності, починаючи з наступного звітного періоду (кварталу).

Несплата (неперерахування) платником податків - фізичною особою сум єдиного податку в порядку та у строки, визначені законодавчим актом, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 50 відсотків ставок податку, встановлених для фізичних осіб - платників єдиного податку,  відповідно до статті 122 Податкового Кодексу №2755-VI від 02.12.2010р.


Селищний голова                                                             С.І.Піцек



Єдиний податок по спрощеній системі оподаткування на 2011 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Види діяльності

У межах населеного пункту

За межами населеного пункту (по Україні)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

5

7

 

 

 

 

I.ТОРГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ 

 

 

 

 

 

 

в т.ч.:

 

 

 

 

 

 

1. для стаціонарних точок площею більше 20 кв.м.

180

200

 

 

 

 

2. для стаціонарних точок площею менше 20 кв.м.

150

180

 

 

 

 

3. для лотків, прилавків

100

150

 

 

 

 

4. реалізація живих квітів, вазонів

100

200

 

 

 

 

5. реалізація мясопродуктів

200

200

 

 

 

 

6. реалізація відео-аудио касет, дисків

200

200

 

 

 

 

7. оптова торгівля

200

200

 

 

 

 

ІІ. ГРОМАДСЬКЕ ХАРЧУВАННЯ, в т.ч.:

 

 

 

 

 

 

1. для їдалень

160

200

 

 

 

 

2. барів

160

200

 

 

 

 

3. ресторанів

200

200

 

 

 

 

4.в шкільних закладах

200

200

 

 

 

 

ІІІ. Посередницька діяльність

200

200

 

 

 

 

IV.ЗОВНІЩНЬО-ЕКНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

200

200

 

 

 

 

V. ПОСЛУГИ,  в т. ч.:

 

 

 

 

 

 

1. Збір матеріалів до газет

60

100

 

 

 

 

2. видавнивницька діяльність

30

100

 

 

 

 

3. виготовлення копій

30

200

 

 

 

 

4. ремонт медичної техніки

50

200

 

 

 

 

5. ремонт оргтехніки

100

200

 

 

 

 

6. ремонт ювелірних виробів

100

200

 

 

 

 

7. ремонт побутової техніки

100

200

 

 

 

 

8. ремонт радіо-телеапаратури

100

200

 

 

 

 

9. ремонт та будівництво житла

200

200

 

 

 

 

10. малярні роботи

100

150

 

 

 

 

11. ковальські роботи

100

100

 

 

 

 

12. ремонт бензопаливної апаратури

100

200

 

 

 

 

13. ремонт музичних інструментів

30

50

 

 

 

 

14. ремонт одягу

100

200

 

 

 

 

15. ремонт годинників

50

200

 

 

 

 

16. ремонт взуття

50

200

 

 

 

 

17. ремонт друкарських машинок

50

100

 

 

 

 

18. ремонт лічильних машин

50

200

 

 

 

 

19. ремонт комп’ютерної техніки

100

200

 

 

 

 

20. ремонт мобільних телефонів

100

200

 

 

 

 

21. ремонт, технічне бслуговування   автомобілів

200

200

 

 

 

 

22. миття двигунів, машин, хімчистка салонів 

200

200

 

 

 

 

23. вулканізація камер

100

200

 

 

 

 

24. послуги тонування  скла

100

200

 

 

 

 

25. ТОН пасаж. мікроавтобусами

200

200

 

 

 

 

26.ТОН пасаж. автобусом

200

200

 

 

 

 

27. ТОН легковим автотранспортом

150

200

 

 

 

 

28. ТОН вантажним автотранспортом

200

200

 

 

 

 

29. ОН паромом

150

150

 

 

 

 

30. послуги по переміщенню вантажів (рікші)

50

50

 

 

 

 

31. наданя послуг трактором, комбайном та іншими самохідними машинами по обробітку землі

дифер.

дифер.

 

 

 

 

32. вантажно- розвантажувальні роботи

100

200

 

 

 

 

33. транспортно-експедиційні послуги

200

200

 

 

 

 

34. музичне обслуговування

150

150

 

 

 

 

35. організація культмасових заходів

100

200

 

 

 

 

36. організація дискотек

100

150

 

 

 

 

37. організація комп’ютерних ігор

100

200

 

 

 

 

38. організація автостоянок  

50

200

 

 

 

 

39. охоронні послуги

150

150

 

 

 

 

40. туристичні послуги

200

200

 

 

 

 

41. аудиторські послуги

200

200

 

 

 

 

42. консультаційні послуги

200

200

 

 

 

 

43. кур’єрські послуги

200

200

 

 

 

 

44. представницькі послуги

200

200

 

 

 

 

45. друкарські послуги

50

100

 

 

 

 

46. адвокатські послуги

200

200

 

 

 

 

47. викладацькі, педагогічні, перекладцькі  послуги

200

200

 

 

 

 

48. інформаційні послуги

200

200

 

 

 

 

49. надання технічних послуг по складанню документів

150

200

 

 

 

 

50. створення фінансових та інших звітів, їх розміщення 

100

200

 

 

 

 

51. операції з нерухомістю

150

200

 

 

 

 

52. послуги, стосуються конфігурації комп’ютерних засобів

100

200

 

 

 

 

53. перукарські, педикюрні, манікюрні, косметичні  послуги  

80

200

 

 

 

 

54. прокат палаток

50

50

 

 

 

 

55. здача в оренду вантажних автомобілів

200

200

 

 

 

 

56. прокат та здача в оренду автомобілів та плавзасобів

200

200

 

 

 

 

57. здача майна, приміщень в оренду

200

200

 

 

 

 

58. здача в оренду спортивного інветаря

200

200

 

 

 

 

59. збір та встановлення жалюзів

50

200

 

 

 

 

60. перемотка двигунів

30

100

 

 

 

 

61. монтажні роботи

200

200

 

 

 

 

62. обслуговування засобів радіо та ОПС

30

50

 

 

 

 

63. обслуговування електромережі

30

100

 

 

 

 

64. пусконалагоджувальні роботи

30

50

 

 

 

 

65. розпилювання дров

30

100

 

 

 

 

66. розпиловка  лісу

200

200

 

 

 

 

67. різьба по дереву

30

50

 

 

 

 

68. обробка скла, в т.ч. художня

30

50

 

 

 

 

69. медична практика 

70

200

 

 

 

 

70. послуги по масажу

100

100

 

 

 

 

71. фізкультурно-оздоровчі послуги

30

50

 

 

 

 

72. стоматологічні послуги

200

200

 

 

 

 

73. послуги оптики

60

200

 

 

 

 

74. вичинка шкір

30

50

 

 

 

 

75. прання білизни

100

200

 

 

 

 

76. оброблення білизни та інших текстильних виробів

100

200

 

 

 

 

77. обробка килимів

30

150

 

 

 

 

78. пошиття чохлів

30

150

 

 

 

 

79. розкрій тканини

30

50

 

 

 

 

80. декоративно- прикладні роботи

30

50

 

 

 

 

81. розробка програмно-технічних комплексів

30

50

 

 

 

 

82. конструкторсько- технічні розробки

30

200

 

 

 

 

83. виготовлення проектно-кошторисної документації

150

200

 

 

 

 

84. рекламно-інформаційна діяльність

100

200

 

 

 

 

85. науково-впроваджувальна робота

30

50

 

 

 

 

86. судово-експертна діяльність

30

150

 

 

 

 

87. надання ритуальних послуг

100

200

 

 

 

 

88. розведення акваріумних риб

50

100

 

 

 

 

89. розведення і продаж декоративних птахів

30

50

 

 

 

 

90. розведення хутрових звірів

150

150

 

 

 

 

91. ветеринарська практика

50

100

 

 

 

 

92. фітозбір

30

50

 

 

 

 

93. заготівельна діяльність

200

200

 

 

 

 

94. переробка с/г продукції

200

200

 

 

 

 

95. реставрація ванн

30

60

 

 

 

 

96. фотопослуги

70

200

 

 

 

 

97. оранка присадибних ділянок

дифер.

дифер.

 

 

 

 

98. розробка родовищ корисних копалин

200

100

 

 

 

 

99. звукозапис

200

200

 

 

 

 

100. маркетингоі послуги

200

200

 

 

 

 

101. юридичні послуги

200

200

 

 

 

 

102. послуги лазні

100

200

 

 

 

 

103.штучне осіменіння с/г тварин

50

50

 

 

 

 

104. навчання роботи на іноземному обладнанні, встановлення дистанційного керування, програмного забезпечення

100

200

 

 

 

 

105. встановлення супутникових антен

100

100

 

 

 

 

106.токарні послуги

200

200

 

 

 

 

107.дослідження кон'юктури ринку та виявлення суспільної думки

200

200

 

 

 

 

108.зварювальні роботи

200

200

 

 

 

 

109.оренда транспортних засобів

200

200

 

 

 

 

110.готельні послуги

200

200

 

 

 

 

111.надання послуг гужовим транспортом

100

100

 

 

 

 

112.Прибирання виробничих та житлових приміщень, устаткування та транспортних засобів

50

100

 

 

 

 

113.Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії

150

200

 

 

 

 

114.Страхування життя та накопичення

100

200

 

 

 

 

115.Консультування з питань комерційної діяльності та управління

150

200

 

 

 

 

116.Надання інших комерційних послуг

150

200

 

 

 

 

117.Санітарні послуги прибирання сміття та знищення відходів

200

200

 

 

 

 

118.Добування піску та гравію

200

200

 

 

 

 

119.Посередництво у виготовленні дублікатів номерних знаків на автотранспорті засоби

150

200

 

 

 

 

120.Ремонт і технічне обслуговування апаратури для приймання запису та відтворення звуку і зображення

150

200

 

 

 

 

121.Монтаж і установлення апаратури для приймання запису та відтворення звуку і зображення

150

200

 

 

 

 

122.Проведення розслідувань та забезпечення безпеки

150

200

 

 

 

 

123.Електромонтажні роботи

100

200

 

 

 

 

124.Діяльність автомобільного вантажного транспорту

150

200

 

 

 

 

125.Діяльність ярмарок та атракціони

150

200

 

 

 

 

126.Надання інших комерційних послуг (відкриття офісу)

100

150

 

 

 

 

127.Дослідження кон'юктури ринку та виявлення суспільної думки

100

150

 

 

 

 

128.Будівництво будівель

100

150

 

 

 

 

129.Монтаж металевих конструкцій

100

150

 

 

 

 

130.Інші спеціалізовані будівельні роботи

100

150

 

 

 

 

131.Інша видовищно-розважальна діяльність

100

100

 

 

 

 

132.Інші види рекреаційної діяльності

100

100

 

 

 

 

133.Діяльність зв'язку

200

200

 

 

 

 

134.Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту

150

200

 

 

 

 

VІ. ВИРОБНИЦТВО

 

 

 

 

 

 

1. виготовлення  столярних виробів

200

200

 

 

 

 

2. виробництво хліба, хлібобулочних виробів, макаронних виробів 

200

200

 

 

 

 

3. виготовлення весільного вбрання

200

200

 

 

 

 

4. виготовлення пам’ятників

200

200

 

 

 

 

5. гравірування

50

100

 

 

 

 

6. виготовлення верхнього одягу, крім хутряного

200

200

 

 

 

 

7. пошиття головних уборів, крім хутряних

100

200

 

 

 

 

8. виготовлення штучних квітів

100

200

 

 

 

 

9. виготовлення похоронних вінків

100

200

 

 

 

 

10. виготовлення вінків із сорго

100

200

 

 

 

 

11. виготовлення малярних щіток, кошиків

30

100

 

 

 

 

12. виготовлення культо-релігійних виробів

100

200

 

 

 

 

13. виготовлення садово-городнього інструменту

50

50

 

 

 

 

14. виготовлення сувенірів

100

200

 

 

 

 

15. виготовлення, реставрація картин

50

200

 

 

 

 

16. вирощування с/г продукції та її реалізація

200

200

 

 

 

 

17. виготовлення свічок

100

200

 

 

 

 

18. виробництво та реалізація безалкогольних напоїв

200

200

 

 

 

 

19. виробництво товарів народного споживання

100

200

 

 

 

 

20. виробництво ковбасних виробів

200

200

 

 

 

 

21. виготовлення ключів

30

50

 

 

 

 

22. виготовлення в’язального одягу

200

200

 

 

 

 

23. виготовлення взуття

200

200

 

 

 

 

24. виготовлення кондиторських виробів

200

200

 

 

 

 

25. випалювання вапна

100

100

 

 

 

 

26. виготовлення гіпсових  та гончарних виробів

100

200

 

 

 

 

27. виготовлення  кліток для  птиць

50

50

 

 

 

 

28. виготовлення макетів

50

50

 

 

 

 

29. виготовлення логотипів

50

50

 

 

 

 

30. виготовлення швейних  та трикотажних виробів

200

200

 

 

 

 

31. виробництво панчішних  виробів

200

200

 

 

 

 

32. виготовлення риболов.снастей

30

50

 

 

 

 

33. виготовлення виробів з жесті

200

200

 

 

 

 

34. виготовлення галантереї і біжутерії

100

200

 

 

 

 

35. виробництво та реалізація миючих засобів

200

200

 

 

 

 

36. виробництво та реалізація поліетиленової тари

200

200

 

 

 

 

37. виробництво та реалізація оцту

200

200

 

 

 

 

38. виробництво та реалізація металевої сітки

200

200

 

 

 

 

39. виготовлення та реалізація меблів

200

200

 

 

 

 

40. виробництво та реалізація туалетного паперу

200

200

 

 

 

 

41. Риборозведення:

 

 

 

 

 

 

 а) в ставках до 3 га

100

100

 

 

 

 

 б) в ставках від 3 га до 10 га

150

150

 

 

 

 

 б) в ставках більше  10 га

200

200

 

 

 

 

42. садівництво

200

200

 

 

 

 

43. виготовлення та реалізація метолочерепиці

200

200

 

 

 

 

44. виготовлення та реалізація піноблоку

200

200

 

 

 

 

45. виготовлення та реалізація метоло-пластикових вікон

200

200

 

 

 

 

46. виробництво кукурудзяних паличок

100

100

 

 

 

 

47.виготовлення та реалізація бруківки, тротуарної плитки

200

200

 

 

 

 

48. виготовлення та реалізація залізобетонних виробів

200

200

 

 

 

 

49. виробництво та реалізація олії та інших олійно-жирових продуктів

200

200

 

 

 

 

50. виготовлення кованих виробів

200

200

 

 

 

 

51. пошиття м'ягких іграшок

200

200

 

 

 

 

52.виробництво бавовняних виробів

200

200

 

 

 

 

53.Виробництво будівельних виробів з пластмас

100

150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова

С.І.Піцек

 

 

 

 

 


 




Сесія №2-5/2011 від 20.05.2011

  УКРАЇНА

КОСТРИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЗАСТАВНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                         5 СЕСІЯ 6 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 2-5/2011

 

 

20 05.2011                                                           смт. Кострижівка

 

 

,, Про затвердження тарифів на

послуги  водопостачання та водовідведення,,

 

 

  Відповідно до ст. 7 Закону України ,, Про житлово-комунальні послуги,, від 24.06.2004 № 1875 -1V , ст. 28 Закону  України ,, Про місцеве самоврядування в Україні,, від 21.05. 1997 № 280/97- ВР та враховуючи висновки  Державної інспекції з контролю за цінами в Чернівецькій області від  16.06.2009 р. № 27/1- 27/4 , селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити з 01.02.2011 року тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення у наступному розмірі ( без ПДВ):

 

на водопостачання

 

-          для населення 3,37 грн. за 1 куб.м  у т,ч ,: економічно обґрунтована планова собівартість 3.27  грн, за 1 куб, м та рентабельність 3% ;

 

-          для бюджетних установ 3.76  грн. за куб,м у т, ч. : економічно обґрунтована планова  собівартість 3.27  грн. та рентабельність 15 %;

 

-          для іншої групи споживачів 4.91  грн. за 1 куб. м т.ч.: економічно обґрунтована планова собівартість 3.27 грн. за 1 куб. м та рентабельність 50 %.

 

на  водовідведення

 

-          для населення 2,63 грн. за 1 куб. м у т.ч.: економічно обґрунтована планова собівартість 2,55 грн. за куб.м та рентабельність 3,0 %;

-          для бюджетних установ 2.93 грн. за 1 куб.у т.ч.: економічно обґрунтована планова собівартість 2,55 грн. за 1 куб.м та рентабельність 15 %;

-          для іншої групи споживачів 3.83 грн. за 1 куб.м у т. ч. економічно обґрунтована планова собівартість 2,55 грн. за 1 куб.м та рентабельність 50 %;

  1. Дане рішення набирає чинності після опублікування (оприлюднення) на сайті www.gromadu.cv.ua  та на дошці оголошень  селищної  ради .
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  голову постійної комісії селищної ради з питань промисловості , транспорту . зв`язку та житлово-комунального господарства Корню В.М.

 

Селищний голова                                                  С.І.Піцек