Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Благодійність )

22.11.2016 17:08

Підведено підсумки благодійної акції «Милосердя»
Підведено підсумки благодійної акції «Милосердя» 21 листопада 2016 року відбулося урочисте закриття районної благодійної акції «Милосердя», яка стартувала в Заставнівському районі на початку листопада 2016 року. Місцеве самоврядування Заставнівщини прийняло активну участь в акції, відгукнулися також трудові колективи установ, підприємств громадські організації та окремі громадяни . Згідно підведених підсумків зібрано понад сімдесят дві тисячі гривень, з яких адресні допомоги та готівка на суму понад двадцять п`ять тисяч гривень. Для всіх присутніх виступили аматори художньої самодіяльності району.


25.10.2016 15:58

Заставнівська районна організація «Товариства Червоного Хреста» спільно з Заставнівською музичною школою провели благодійний концерт «ВІТРИЛА НАДІЇ»
Заставнівська районна організація «Товариства Червоного Хреста» спільно з Заставнівською музичною школою провели благодійний концерт «ВІТРИЛА НАДІЇ» 21 жовтня голова райради Сергій Капіцький відвідав благодійний концерт «Вітрила надії», який проходив в приміщенні районного палацу культури.Заставнівською районною організацією «Товариства Червоного Хреста» на захід було запрошено жителів Заставни, які являються одинокими, малозабезпеченими людьми похилого віку та є під опікою Червоного Хреста. На благодійний концерт завітали керівники району; голови та представники депутатських фракцій Заставнівської міської ради;ПП «Діана-Дністер»; ТОВ «Хрещатик-Агро»; приватні підприємці; ветерани праці району; освітяни; медики; жителі Заставни. Всім присутнім свої виступи дарували учасники ансамблю «Домісольки», танцюристи, юні музиканти та їхні педагоги. На сцені звучали різні музичні інструменти:скрипки, гітари, фортепіано, кларнет,волторна, труба, тромбон, баяни та акардеон (придбані для музичної школи згідно районної Програми розвитку мистецьких шкіл Заставнівського району на 2016-2020рр.). У своєму виступі Сергій Капіцький подякував організаторам концерту Юлії Мижинській (головіЗаставнівської районної організації «Товариства Червоного Хреста»), Вікторії Сташевській (директору Заставнівської музичної школи), а такожвсім хто взяв участь в благодійній акції, за небайдужість, адже тільки разом можна хоч якось підтримати одиноких та немічних людей похилого віку. Спільними зусиллями зібрано шість тисяч вісімсот тринадцять гривень благодійних внесківПо закінченню концертної програми представники ТОВ «Хрещатик-Агро» надали продуктові пакети присутнім на концертіодиноким, малозабезпеченим Заставнівчанам, що знаходяться під опікою Заставнівської районної організації «Товариства Червоного Хреста».


04.02.2016 11:57

У Заставні відбувся благодійний концерт!
Сьогодні кожен житель Заставнівського району переймається подіями на Сході України, переживає та вболіває за життя бійців, які захищають суверенітет та територіальну цілісність України, в зоні проведення антитерористичної операції і всіма можливими благодійними заходами та акціями милосердя жителі району організовують збір коштів для потреб учасників АТО. Саме тому у приміщенні будинку культури м. Заставна відбувся благодійний концерт на підтримку українського війська. Учасниками концерту були переможці телевізійних шоу: Діма Бабак – ІКС ФАКТОР та Іван Ганзера – ГОЛОС КРАЇНИ, а також співак-гітарист Юрій Олесь з міста Чернівці. Організатори цього дійства Заставнівська волонтерська сотня "Червона калина"( Марія М’якота). На концерт завітали: губернатор Чернівецької області Олександр Фіщук, представники преси та волонтер ВО «Буковина - Українському війську» Галина Абрам’юк, яка подякувала волонтерам, які всіляко допомагають бійцям виживати в зоні АТО і вручила грамоту Марії М’якоті, представнику Заставнівської волонтерської сотні. В свою чергу Марія Василівна вручила подяки за активну співпрацю з Заставнівською волонтерською сотнею та відзначила тих, хто не шкодуючи власних сил, здоров’я та часу, допомагають нашим військовим і всім не байдужим представникам організацій, підприємств, в тому числі і голові Заставнівської районної ради Сергію Капіцькому. Кошти від продажу квитків частково підуть на приготування домашніх страв у зону АТО.


Tеми