Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Різне )

19.03.2019 11:20

Відкритий світ молоді
Відкритий світ молоді Громадська організація "Відкритий світ молоді"


09.10.2017 15:21

Заставнівська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна.
Найменування та місцезнаходження об’єкта оцінки нежитлове приміщення площею 30 м2 за адресою: м. Заставна, вул. Незалежності,111. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна з метою розрахунку орендної плати та укладання договору оренди. Вимогами до претендентів для участі у конкурсі передбачено наявність: - відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданим відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів; - досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема, подібного майна; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні подібної оцінки; - письмової згоди оцінювачів, яких буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.


09.10.2017 15:19

Заставнівська районна рада оголошує кон¬курс на надання в оренду частини приміщення спільної власності територіальних громад райо¬ну
— Центральної районної лікарні (м. Заставна, вул. Незалежності, 111), площею 30 м2. Конкурс відбудеться через місяць з дня оприлюднення цього оголошення. Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи (в запечатаному конверті, завірено¬му на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника): заяву; копію паспорта; копію ідентифікаційного коду; свідоцтво про державну реєстрацію (копія); свідоцтво платника податку або свідоцтво про сплату єдиного податку (копія). Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної пла¬ти. З питань участі в конкурсі та прийому доку¬ментів звертатися в Заставнівську районну раду за адресою: м.Заставна, вулиця В.Чорновола, 6, кабінет № 41, телефон: 2-29-46. Оголошення додатково оприлюднено на сайті www.gromady.cv.ua.»


22.05.2017 10:57

Заставнівська районна рада оголошує конкурс
Заставнівська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна. Найменування та місцезнаходження об’єкта оцінки нежитлове приміщення площею 12,5 м2 за адресою: м. Заставна, вул. Незалежності,111. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна з метою розрахунку орендної плати та укладання договору оренди. Вимогами до претендентів для участі у конкурсі передбачено наявність: - відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданим відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів; - досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема, подібного майна; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні подібної оцінки; - письмової згоди оцінювачів, яких буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.


28.03.2017 17:03

Заставнівська районна рада оголошує конкурс
Заставнівська районна рада оголошує конкурс на надання в оренду частини приміщення спільної власності територіальних громад району – центральної районної лікарні (м. Заставна, вул. Незалежності, 111), площею 12,5 м2 для розміщення пункту забору біоматеріалу. Конкурс відбудеться через місяць з дня оприлюднення цього оголошення. Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника): заяву, копію, паспорта, копію ідентифікаційного коду, свідоцтво про державну реєстрацію (копія), свідоцтво платника податку або свідоцтво про сплату єдиного податку (копія). Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати. З питань участі в конкурсі та прийому документів звертатися в Заставнівську районну раду за адресою: м. Заставна, вулиця В. Чорновола, 6, кабінет №41, телефон 2-29-46. Оголошення додаткового оприлюднення на сайті www.gromada. cv.ua


17.11.2016 17:09

«Кращий учень училища 2016 року» у ВПУ №24 м. Заставна
«Кращий учень училища 2016 року» у ВПУ №24 м. Заставна Вчора, 16 листопада, напередодні відзначення міжнародного дня студента, вище професійне училище №24 м. Заставна, яке є професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації, провело конкурс «Кращий учень училища 2016 року».


08.06.2016 15:41

Ремонт доріг
За сприянням голови районної ради Сергія Капіцького, триває ямковий ремонт доріг Заставнівського району, частину яких вже відремонтовано. Цього тижня три дорожні бригади проводять таку роботу на ділянці Чернівці –Юрківці. Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг Чернівецької області Ігор Гах до кінця тижня планують успішно завершити ремонт цієї ділянки дорожнього полотна.


13.04.2016 09:45

Подяка від ГО«Самооборона Борщівського району»
Щиросердечна подяка від ГО «Самооборона Борщівського району» у Тернопільській області: голові Заставнівської районної ради Капіцькому С. І., головам сільських рад с. Брідок - Спіжавко Л. І., с. Бабино – Щітці А. А. та с. Самушин - Когуту М. Ф., священикам – о. Віталію Мензаку, о.Василю Струтинському, приватному підприємцю Іванціву С. С., Малярику В. В., за професійно проведений військово-патріотичний вишкіл на Чернівецькій землі, а саме у Заставнівському районі селі Брідок. Хочу зазначити, що цей вишкіл був присвячений нашим хлопцям, бійцям АТО, які, на жаль, в цей важкий для України час, захищають нашу землю від російського агресора.


07.04.2016 15:21

УРОКИ ВОЮВАННЯ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ: ЗНАЄШ САМ — НАВЧИ ІНШОГО або Про те, як у Брідку воїни АТО тренували простих громадян захищати рідний край
У Брідку минулої п’ятниці актуалізувалися слова духовного гетьмана України «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля». Ця національна ідея особливо проявилася на проведенні військового вишколу, який організували ще вчорашні воїни АТО — бійці різних батальйонів Тернопільської, Закарпатської і Чернівецької областей (Заставнівський район).


23.03.2016 16:03

РОЗПОРЯДНИКАМ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ УЧАСНИКАМ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
Центр Державних Замовлень є членом Асоціації учасників ринку державних закупівель та займає провідне місце серед навчальних закладів, рекомендованих Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, які надають послуги на ринку державних закупівель. Відповідно статті 11 Закону України «Про здійснення державних закупівел №1197-VII від 10.04.2014, «Голова, секретар та інші члени комітету з конкурсних торгів можуть пройти навчання з питань організації та здійснення державних закупівель».


10.03.2016 09:01

РОЗПОРЯДНИКАМ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ УЧАСНИКАМ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ
Центр Державних Замовлень – навчально-консультаційний центр у сфері державних закупівель, що надає розпорядникам державних коштів, учасникам торгів юридичні послуги з питань організації та здійснення державних закупівель, проводить курси навчання, організовує семінари, тренінги, конференції. Центр Державних Замовлень є членом Асоціації учасників ринку державних закупівель та займає провідне місце серед навчальних закладів, рекомендованих Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, які надають послуги на ринку державних закупівель.


10.03.2016 09:00

ІНФОРМАЦІЯ
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запускає державний масовий онлайн-курс для державних замовників щодо роботи системи публічних закупівель. Представники департаменту регулювання державних закупівель, ДП «Зовнішторгвидав», а також громадські активісти, що входять до команди ProZorro, підготували цикл відео-лекцій, який дозволить навчитися професійній роботі з публічними закупівлями. Курс «Публічні закупівлі» розміщується на українській неприбутковій платформі онлайн-курсів Prometheus і є безкоштовним. Програма курсу складається із циклу відеолекцій, а також додаткових матеріалів, інтерактивних завдань та форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання викладачам.


01.03.2016 15:05

ІНФОРМАЦІЯ!
Заставнівська філія АТ «Ощадбанк» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного економіста відділу розвитку банківського бізнесу. Загальні вимоги до кандидата: 1. Повна вища освіта, володіння навиками роботи з комп'ютером (рівень користувача). 2. Особисті якості: аналітичний склад розуму, виконавча дисципліна, сумлінність, відповідальність, комунікабельність, гнучкість. Для участі у конкурсі претендентам необхідно подати резюме до 15.03.2016 року на електронну адресу МукНаіІіикММ@о$сНасІЬапк.иа. За детальною інформацією звертайтесь за тел. (03737) 2-17-52 або у відділення за адресою: м. Заставна, вул. Чорновола, 4 (1-й поверх).


01.03.2016 12:43

ЯК СПЛАЧУВАТИ ЛИШЕ ЗА РЕАЛЬНО СПОЖИТИЙ ГАЗ
Найчастішими питаннями з якими споживачі сьогодні звертаються до ПАТ «Чернівцігаз» є: чому показання в квитанції не співпадають з переданими або звідки виник борг? Найчастіше це пов`язано з планованими нарахуваннями, які проводяться на основі нової методики, затвердженої Кодексом газорозподільних систем. Отже, що треба знати і робити споживачам, щоб уникнути несподіваних сум в платівках.


22.02.2016 10:37

ІНФОРМАЦІЯ ТА ПРОХАННЯ
Змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» з 1 серпня того ж року було введено мораторій на проведення перевірок контролюючими органами. Отримавши схвальні відгуки на це рішення з боку бізнесу, Кабмін продовжив дію мораторію для всіх підприємств до 30 червня 2015 року. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року №100 про реформування органів виконавчої влади Територіальне управління Держгірпромнагляду та Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернівецькій області в липні минулого року реорганізовано в Управління Держпраці у Чернівецькій області. На зазначеному етапі керівництво Державної служби України з питань праці, начальник Управління в області налаштовували нас на здійснення превентивних заходів, інформаційно-роз׳яснювальної роботи з питань додержання законодавства. З листопада минулого року, тобто після п’ятнадцятимісячної паузи, в певній мірі відновлено перевірки з питань додержання законодавства про працю, загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших нормативних актів.


Tеми