Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Робоча поїздка )

17.10.2018 12:34

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький взяв участь у Третій німецько-українській конференції партнерства між містами
Голова Заставнівської районної  ради Сергій Капіцький взяв участь у Третій німецько-українській конференції партнерства між містами
  
10- 11 жовтня в місті Фрайбург-у-Брайсгау (Німеччина), відбулась третя німецько-українська конференція партнерства між територіальними громадами. В конференції взяли участь близько 160 чоловік, в основному це представники партнерських громад України та Німеччини. Від Чернівецької області теж були представники: Михайло Павлюк перший заступник губернатора Чернівецької обласної адміністрації, Сергій Капіцький голова Заставнівської районної ради, Іван Димка керуючий справами, також були учасники із Кіцманського району.


04.07.2018 14:56

Голова райради Сергій Капіцький поглиблює співпрацю із громадами Німеччини
Голова райради Сергій Капіцький 
поглиблює співпрацю із громадами Німеччини
На запрошення голови громади Гайденрот Фолькера Діфентаха, минулого тижня, відбулася робоча поїздка до Німеччини голови Застанівської районної ради Сергія Капіцького та голови Юрковецької ОТГ Віталія Шафера. На початку зустрічі Фолькер Діфентах радо поділився, що для них важливо мати партнерство в Україні. Міністерство економіки та розвитку Німеччини дозволяє започаткувати участь в різних проектах для розвитку громад в обох країнах. Він переконаний, що зможемо порозумітися і будемо вчитися один в одного та багато чого запозичуватимемо. Перший етап співпраці – це обмін досвідом між громадами і, звичайно, економічна співпраця. Якщо справитися з таким завданням, як заохочення людей до співпраці, тоді можна вважати, що спільні зусилля не даремні.


06.02.2018 15:06

З надією примножити народні традиції та звичаї …
З надією примножити  народні традиції та звичаї … 27 січня делегація, яку очолив голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, відвідала XII Міжнародний фестиваль гентешів (різників) у селі Геча, що на Закарпатті. Також у поїздці взяв участь Віталій Шафер, голова Юрковецької ОТГ. Закарпаття здавна славиться своїми оригінальними, цікавими ярмарками та фестивалями. Серед них – конкурс-фестиваль гентешів – професійних різників свиней. Проходить він кожного року зимою у с.Геча, що у Берегівському районі Закарпатської області. Тепер у ньому взяли участь 12 команд – дві з Угорщини, по одній з Воєводини (Сербія) та Львівщини, решта – з різних міст Закарпаття. Там, різники представили кращі м'ясні продукти.


02.11.2017 11:34

Делегація Заставнівської районної ради відвідала країни ЄС
Делегація Заставнівської районної ради відвідала країни ЄС Минулого тижня делегація, яку очолив голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, повернулася із робочої поїздки до країн ЄС. У ній взяли участь голови сільських рад Михайло Когут (с. Самушин) та Віталій Шафер (с. Ржавинці), депутати районної ради Богдан Вигнан (с. Дорошівці) та Василь Гунчак (с. Чуньків). У ході робочого візиту відбулася зустріч у м. Марія Повч (Угорщина) з мером Паппом Берталоном, де обговорили ряд питань про спільні проекти із Заставнівською районною радою: «Переробка, упаковка, сортування та утилізація сміття», «Проект про реконструкцію історичної пам`ятки Палац де Зотта», « Відкриття на базі школи с. Самушин реабілітаційного центру або будинку пристарілих», «Капітальний ремонт Заставнівської ЦРЛ та можливість придбання сучасного обладнання». У ході зустрічі мер міста продемонстрував українським колегам проекти, які об`єднана громада виграла у європейському гранді: «Реконструкція школи», «Приміщення мерії», «Реконструкція площі», «Проведення каналізації», «Переробка сміття».


27.06.2017 12:41

Відбувся робочий візит української делегації до Німеччини
Відбувся робочий візит української делегації до Німеччини Заставнівщина не стоїть осторонь євроінтеграційних процесів, що відбуваються у нашому суспільстві. Нещодавно, напередодні впровадження для України безвізового режиму з Європейським Союзом, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький разом із Ржавинецьким сільським головою Віталієм Шафером з робочим візитом відвідали Німеччину. Там відбулася зустріч із головою Хайденродської районної ради Земля Гессен Фолькером Діфенбахом. При зустрічі обговорили соціально-економічні питання даного району та домовилися про подальшу співпрацю.


15.03.2017 14:08

Заставнівський район продовжує співпрацю із Лідзбарським повітом
Заставнівський район продовжує співпрацю із Лідзбарським повітом Днями голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький разом із заступником Василем Мельником та начальником відділу з питань інвестиційної діяльності Іваном Димкою із робочим візитом відвідали Польщу. Делегацію гостинно зустріли на польській землі староста Лідзбарського повіту Ян Гаргай та віце-староста Ярослав Когут.


14.02.2017 17:21

Делегація Заставнівського району відвідала м. Будапешт (Угорщина)
Делегація Заставнівського району відвідала м. Будапешт (Угорщина) Минулого тижня делегація Заставнівського району, яку очолив голова райради Сергій Капіцький, на запрошення директора компанії VEGA IMPEX Бранко Єласіті, відвідала м. Будапешт (Угорщина). До складу делегації, що перебувала в Угорщині, увійшли депутати районної ради: Віталій Слипенюк, Володимир Кокіс та Ржавинецький сільський голова Віталій Шафер. Угорські партнери радо зустріли Заставнівську делегацію та висловили сподівання у налагодженні та розвитку транскордонних зв’язків двох регіонів. Бранко Єласіті повідомив, що вони готові поділитися досвідом і напрацюваннями, обговорити спільні плани, які наближатимуть українців до євроспільноти та встановити братські відносини й спільну участь у програмах Європейського Союзу. У ході робочої зустрічі представники обох країн обговорили ряд важливих питань, одне з яких - просування товарів українського виробництва на ринок Угорщини. Обговорили питання меблевого виробництва та м`яких іграшок. Адже раніше на теренах Заставнівщини процвітало виробництво меблів (с. Юрківці), м`яких іграшок (с. Дорошівці), дерев`яних будинків (с. Горощівці, с.Горішні Шерівці), а зараз, на жаль, призупинене. У розмові, голова райради запевнив про тверді наміри втілити в життя програмні цілі розбудови нашого краю та докласти до цього максимум зусиль. Сергій Капіцький зазначив, що завдання влади - допомогти вийти на європейський ринок малому та середньому бізнесу нашого району. Також наголосив, що будемо раді, якщо угорські бізнесмени вкладатимуть свої інвестиції у наш край, а зі свого боку обіцяємо повне сприяння, аби їм працювалося затишно і комфортно. Надіємось, що наші відносини будуть добросусідськими та дружніми. Депутати, у свою чергу, цікавились економічним розвитком Угорщини, відвідали деякі соціальні об`єкти, також побачили будівництво нових доріг європейського типу. На завершення зустрічі голова районної ради Сергій Капіцький подякував за теплий прийом та запросив своїх угорських колег у найближчий час відвідати Заставнівщину.


16.11.2016 12:18

Візит делегації Заставнівського району до Німеччини
Візит делегації Заставнівського району до Німеччини В період з 5 по 9 листопада 2016 р. за сприянням голови районної ради Капіцького Сергія Івановича, делегація Заставнівського району в складі голови райради, головного лікаря КЗ «Заставнівський районний центр ПСМД» Шевчука Любомира Дмитровича, заступника головного лікаря з лікувальної роботи Процюка Василя Івановича, завідувача хірургічного відділення Дупешка Ярослава Івановича, завідувача терапевтичним відділенням №1 Русаль Орисі Василівни, лікаря-кардіолога поліклінічного відділення Симчак Марії Василівни, в. о. завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії Шеремети Володимира Васильовича, та сільського голови с. Ржавинці Шафера Віталія Вікторовича, відвідала м. Меппен земля Емсланд (Німеччина).


02.11.2016 16:10

Робоча поїздка представників Заставнівського району до Словаччини
Робоча поїздка представників 
Заставнівського району до Словаччини
Минулого тижня делегація Заставнівського району (Димка Іван Федорович -начальник відділу з питань інвестиційної діяльності, Слипенюк Віталій Сидорович- головний спеціаліст загального відділу Заставнівської районної ради та Тютюнник Іван Миколайович – голова громадської організації «Вікно Буковини») взяла участь у стажувальній поїздці до Словаччини. Також учасниками поїздки були представники Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей та директор Карпатського фонду Україна. Спочатку делегація відвідала місто Кошіце, де ознайомились із реалізацією проекту «Культура в квартирі», даний проект направлений на покращення соціальної адаптованості та зайнятості людей. Наступних два дні провели в місті Пряшів, де також ознайомились з реалізацією проектів спрямованих на соціальну підтримку молодих людей (віком від 18 років). Була проведена зустріч з роботою регіональної молодіжної ради, а також відбулася зустріч із керівниками міської ради м. Пряшів, де ознайомилися з проблемами та перевагами роботи місцевого самоврядування . Слід відзначити, що Словаччина, як член Євросоюзу, має можливість долучитись до значних фінансових ресурсів, через різного роду гранти та фонди подекуди не встигаючи освоїти дані кошти. На зустрічі було обговорено можливість реалізації спільних проектів, в тому числі проектів, які фінансуються урядом Словаччини через Карпатську фундацію Україна у партнерстві з Карпатською надацією Словаччина.


25.10.2016 16:07

Представники Заставнівського району взяли участь у стажувальній поїздці до Словаччини
Карпатський фонд є унікальною транскордонною мережею фундацій, яка надає гранти, технічну допомогу громадським організаціям та органам місцевого самоврядування, зокрема, у сфері міжрегіональної та транскордонної співпраці, економічного розвитку і соціальних послуг. До мережі входять чотири організації країн Карпатського єврорегіону – Польщі, Словаччини, Угорщини та України. Карпатська фундація Україна (офіс у м. Ужгород) у партнерстві із Карпатською фундацією Словаччина (офіс у м. Кошіце) виконує проект «Дійсно разом 2.0 – підтримка розвитку громадянського суспільства та територій на Україні та передача словацького досвіду», що фінансується SlovakAid – програмою Державної допомоги Словацької Республіки. Мета Проекту – покращення обізнаності та розуміння процесу побудови громадянського суспільства та децентралізації державної влади через обмін досвідом на прикладі Словаччини та підтримку прямого залучення й участі у розвитку громад. Як повідомлялось раніше, за сприянням районної ради, даним фондом співфінансуються два проекти в нашому районі. У с. Вікно встановлення спортивного майданчика та у с. Товтри – дитячого майданчика. Крім схеми мікрогрантів, навчання та круглих столів програмою передбачено стажувальну поїздку українських учасників до Словаччини, яка триває з 25-28 жовтня 2016 року. У зустрічі візьмуть участь представники НУО ІЗ Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей, а також експерти проекту та директор Карпатського фонду Україна. Із Заставнівського району також поїхали представники: Димка Іван Федорович -начальник відділу з питань інвестиційної діяльності, Слипенюк Віталій Сидорович- головний спеціаліст загального відділу Заставнівської районної ради та Тютюнник Іван Миколайович – голова громадської організації «Вікно Буковини».


Tеми