Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Вітаємо! )

15.12.2017 09:07

Шановні судді та працівники судових установ!
Шановні судді та працівники судових установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників суду! Ваша місія почесна, адже діяльність судів має надзвичайно важливе значення для розбудови України як суверенної, демократичної, правової держави, утвердження принципу верховенства права та законності. Адже суд — це демократичний механізм захисту прав та свобод громадян. Реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів стали пріоритетами нашої держави. Впевнений, що ви гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини, докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.


07.12.2017 10:14

Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради – Щебак Сніжані Василівні!
Вітання з нагоди дня народження,  від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького,  депутатського корпусу та виконавчого апарату ради,  депутату районної ради – Щебак Сніжані Василівні! Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем народження! Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають від негараздів, в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро! Хай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!


07.12.2017 09:55

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!
Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,
депутати всіх рівнів!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято наших громад, але і зокрема громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади. Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.


17.11.2017 15:11

Шановні працівники сільського господарства Заставнівщини!
Шановні працівники сільського господарства Заставнівщини! З почуттям глибокої поваги і шани прийміть від депутатського корпусу районної ради та від мене особисто щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. У всі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця сільгоспвиробників була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Нині ми маємо можливість працювати на своїй землі, створювати підприємницькі структури, вільно розпоряджатися плодами своєї праці. Бажаю всім, хто причетний до сфери сільського господарства – працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень і оптимізму.


16.11.2017 09:03

16 листопада –День працівників радіо, телебачення та зв’язку!
16 листопада –День працівників радіо, телебачення та зв’язку! Шановні працівники радіо та зв’язку ви щоденно приходите майже в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, країні, області, районі, допомагаючи відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування. Ми живемо у період прогресивного розвитку інформаційних технологій – і саме ви безпосередні учасники і творці інформаційного процесу – збираєте, опрацьовуєте, розповсюджуєте інформацію. Дякуємо за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю.


16.11.2017 08:56

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат щиро вітають з Днем народження депутата районної ради – Мяновську Наталію Василівну!
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький,  депутатський корпус та виконавчий апарат щиро вітають з Днем народження  депутата районної ради – Мяновську Наталію Василівну! Дорога Наталія Василівна! Прийміть щирі привітання і побажання добра і міцного здоров’я на довгі роки.Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні. Хай Боже благословення завжди буде з вами та дарує непохитні віру, надію, любов!


03.11.2017 15:30

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат щиро вітають з Днем народження депутата районної ради - Кокіса Володимира Петровича!
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький,  депутатський корпус та виконавчий апарат щиро вітають з Днем народження  депутата районної ради - Кокіса Володимира Петровича! Шановний імениннику, у день Вашого ювілею прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров'я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в усіх Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа!


03.11.2017 12:08

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Заставнівщини! Щиро вітаємо Вас із професійним святом.
Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Заставнівщини!
Щиро вітаємо Вас із професійним святом.
У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери, який викликає в душі особливі почуття. Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, допоки можна допомагати іншим. Соціальні працівники – це саме ті люди, які зобов'язані подавати приклади людяності, співчуття та милосердя. Адже щоденно піклуючись про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримка малозабезпечених та багатодітних, учасників АТО, тимчасово переселених українських громадян, саме працівники соціальної сфери допомагають долати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знаходити вихід з найскрутніших ситуацій.


03.11.2017 12:03

Дорогі Заставнівчани!
 Дорогі Заставнівчани! 3 листопада відзначатимемо 99 річницю Буковинського віча. Далекого 1918 року, у Чернівцях, на зборах громада Буковини проголосила свою волю – приєднатися до України. Цей основоположний акт українського державотворення на Буковині зайняв гідне місце в історії творення України. Цього святкового дня бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, нових зверщень, життєвих гараздів. Переконаний, що мудрість, працьовитість і безмежний патріотизм нинішнього покоління допоможуть довершити те, за що впродовж багатьох десятиліть боролися кращі сини і дочки України – збудувати таку державу, про яку вони мріяли і заради якої сповна віддавали себе. Нехай відзначення цієї вагомої історичної дати згуртовує усіх нас на нові успіхи та досягнення.


30.10.2017 11:51

Шановні працівники автомобільного та дорожнього господарства Заставнівського району!
Шановні працівники автомобільного та дорожнього господарства Заставнівського району! Щиро вітаю вас з професійним святом. Приємно відзначити, що автомобілісти та дорожники Заставнівського району докладають чимало зусиль для своєчасного перевезення пасажирів, розвитку існуючої автомобільної мережі та підтримки її в належному стані. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Сподіваюсь, що ви і надалі будете забезпечувати стабільність роботи автомобільного і дорожнього господарства в районі, безпеку перевезення пасажирів. Бажаю вам, вашим родинам довгих років життя, міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди в ваших оселях.


17.10.2017 10:23

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем захисника України!
Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем захисника України! Для нас, українців, 14 жовтня має значення не тільки народне і релігійне, а й національне. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів свято Покрови об’єднувало український народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на землі! Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках захищали свою Вітчизну і віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому за час незалежності України, з 1999 року, свято Покрови стали відзначати ще й як День Українського козацтва. Під час Другої світової війни зародилася Українська повстанська армія, як збройна сила проти гітлерівської окупації батьківських земель і більшовицької наруги над нашим народом. Віддавшись під опіку Пресвятої Богородиці, українські воїни вважали свято Покрови днем створення легендарної визвольної армії.


06.10.2017 13:26

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат щиро вітають з Днем народження Шевчука Любомира Дмитровича – депутата районної ради! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця як на медичній, так і на депутатській ниві. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!


19.09.2017 11:06

Дорогі працівники та ветерани лісового господарства Заставнівщини!
Дорогі працівники та ветерани лісового господарства Заставнівщини! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Оскільки ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров’я людини. Охорона цього безцінного дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань. Вам належить і надалі збільшувати лісистість територій до європейського рівня, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками. У цей святковий день бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, мирного неба та натхнення на подальшу плідну працю і віри в краще майбутнє в ім’я процвітання нашої країни. З святом вас, дорогі трудівники лісової галузі!


19.09.2017 11:00

Шановні рятівники Заставнівщини, працівники та ветерани МНС!
Шановні рятівники Заставнівщини, працівники та ветерани МНС! Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня рятівника! Ви обрали своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – допомагати, рятувати, запобігати лиху. Ця професія вимагає надзвичайної людяності, мужності і відваги; здатності приймали відповідальні рішення і ризикувати, бути готовим жертвувати своїм особистим заради спільного. Утверджуючи добро і милосердя, ви — справжні герої наших днів — з честю виконуєте покладені на вас завдання! Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них. Переконані, що ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справі та збагачуватимете ії кращі традиції. Бажаємо всім вам бадьорості духа, здоров’я, благополуччя, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.


19.09.2017 10:48

Шановні працівники аптечних закладів Заставнівського району!
Шановні працівники аптечних закладів Заставнівського району!

Прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян. Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія — забезпечувати людей ліками. Ваш професіоналізм, уміння знаходити оптимальні рішення повертають хворим здоров’я, додають упевненості у власних силах та віри в життя. Щира подяка, за те, що поєднуючи знання і досвід з турботою і співчуттям, ви стоїте на сторожі здоров’я жителів району.


Tеми