Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Вітаємо! )

23.05.2017 12:25

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради вітають із Днем народження Мельника Василя Миколайовича – депутата, заступника голови районної ради. Шановний імениннику, прийміть щирі вітання та побажання! Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот. Цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень! Бажаємо Вам здоров’я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою. Нехай Ваша професійна компетентність і активна життєва позиція служать і далі на благо жителів нашого району!


22.05.2017 10:09

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Найкращі побажання з нагоди Дня народження, від голови районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату райради адресуються депутатам районної ради : Малиннику Миколі Манолійовичу, Мустеці Івану Петровичу ! Шановні іменинники – життєвий та професійний шлях кожного з Вас позначений невтомною, самовідданою працею задля добробуту громадян на благо Заставнівщини. Нехай же доля збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю, нехай будні будуть освітлені любов’ю, увагою, щирістю рідних, друзів, колег, а оберегами стануть найкращі спомини, чисті людські почуття.


05.05.2017 12:07

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиросердно вітають з Днем народження Горюка Віктора Петровича – депутата районної ради. Бажаємо Вам міцного здоров'я, подальшої активної громадської позиції, довголіття і благополуччя! Хай кожна мить Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжує удача, а робочі будні наповнюються корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.


24.04.2017 14:25

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиро вітають із Днем народження Слипенюка Віталія Сидоровича – депутата районної ради. Прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо району! Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами та нових надійних друзів. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів. Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!


24.04.2017 14:24

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат вітають із Днем народження Загару Володимира Васильовича – депутата Заставнівської районної ради. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повсякчас. Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай Божа милість і щедроти Спадають до Вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить в Душі свято, А Господь дарує довгих-довгих літ.


27.03.2017 10:03

27 березня – Міжнародний день театру
27 березня – Міжнародний день театру Шановні майстри сцени – Ваша самовіддана праця перетворює людей, робить їх відкритішими та кращими у почуттях і вчинках, адже театральне мистецтво – вічне, а гра акторів є зрозумілою незалежно від мови спілкування. Емоції, які актори передають у зал, дуже потужні – змушують нас сміятись чи плакати, любити чи ненавидіти, задуматись над філософією життя. Від щирого серця вітаю з цим святом і служителів Мельпомени і постійних глядачів, і початківців, і майбутніх театралів, і великих, і маленьких. Бажаю Вам яскравих та незабутніх спектаклів. Хочу висловити подяку всім служителям театру. Спасибі за Вашу дивовижну, неповторну працю дорогі актори, режисери, декоратори, костюмери, сценаристи – Ви талановиті майстри своєї справи. Заставнівщина пишається Вами! Бажаю міцного здоров’я, невичерпного натхнення, творчих успіхів, вдячних глядачів і мирного неба нам усім! З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


27.03.2017 10:02

Шановні працівники органів Служби безпеки України!
Шановні працівники органів Служби безпеки України! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня Служби безпеки України! За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і пошану. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України. З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам та ветеранам Служби безпеки краю міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, людської шани та нових професійних успіхів. Невичерпної енергії, сил і наснаги в такій важливій сфері діяльності, як Ваша. З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


13.03.2017 11:46

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Колектив Заставнівської районної ради та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження голову райради Капіцького Сергія Івановича! Шановний імениннику! За час Вашого перебування на посаді голови районної ради зроблено значний внесок у соціально-економічний розвиток території, благоустрій сіл, створення належних умов для розвитку освіти, культури, охорони здоров’я, поліпшення матеріального добробуту жителів району. Впевнені, Ваш досвід господаря та організатора, енергія, цілеспрямованість, відданість справі і талант і надалі приноситимуть прогресивні зміни і процвітання нашому рідному краю. Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі і жителів району. Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування. Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, справжнього людського щастя, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень на благо рідного району та його жителів.


10.03.2017 13:20

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Найкращі слова побажань з нагоди Дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, виконавчого апарату та депутатського корпусу Гринчаку Сергію Степановичу - депутату районної ради! Хай Вас зігріває людська теплота За все, що зробили за свої літа. Хай сонце сяє і серце співає, Хай смуток дороги у дім Ваш не знає. Хай благодатним буде Ваш вік. Від щирого серця Ми Вам бажаєм – Щастя, здоров’я і многая літ!


07.03.2017 13:57

Дорогі жінки!
Дорогі жінки! З лагідним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Любі жінки, дорогі жительки Заставнівського району, дозвольте привітати Вас із цим чудовим святом та висловити слова глибокої вдячності, адже на Вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. Велике спасибі Вам, милі жінки, за ласку, ніжність і добре слово. Саме завдяки Вам, Вашій любові і доброті, чоловіки долають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка жіночого серця, її ніжна усмішка допомагають здолати усі прикрощі нашого буття.


06.03.2017 15:34

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат сердечно вітають з Днем народження депутатів районної ради Микитюк Марію Іванівну та Воєвідка Михайла Степановича! Дорогі іменинники! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя і радості. Удачі та успіхів у здійсненні задумів, невичерпної енергії та натхнення в повсякденній праці. Хай кожен новий день Вашого життя приносить лише добро, а тепло і підтримка близьких та друзів зігрівають Вашу душу! Бажаємо Вам, миру, нових висот та перемог, здійснення планів та сподівань на благо нашого району та рідної країни.


20.02.2017 10:47

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, виконавчий апарат та депутатський корпус щиросердно вітають з Днем народження Олексюка Ярослава Євгеновича – депутата районної ради. Бажаємо Вам й надалі залишатися таким енергійним, невтомним, завзятим і щедрим на добро. Нехай Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди. Хай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану і авторитет.


20.02.2017 10:47

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, виконавчий апарат та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження Липку Василя Михайловича – депутата районної ради. Щиро вітаємо Вас та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.


15.02.2017 12:36

Привітання із Днем народження!
Привітання із Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, виконавчий апарат та депутатський корпус щиро вітають із Днем народження Вигнана Богдана Дмитровича – депутата районної ради. Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і позитив.


20.01.2017 15:13

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та виконавчий апарат сердечно вітають із козацьким ювілеєм голову села Дорошівці Димко Івана Васильовича. Вітаючи з цим чудовим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай Ваші досягнення в роботі будуть достойно оцінені громадськістю та підвищують Ваш авторитет. Нехай Ваша праця буде увінчана вагомими здобутками, добрими справами, а на життєвому шляху поруч крокують вірні друзі та тепле людське слово. Міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку, злагоди та благополуччя.


Tеми