Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Вітаємо! )

16.07.2018 10:02

Шановні краяни!
Шановні краяни! Прийміть щирі вітання із 28-ю річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України! 16 липня 1990 р. Верховна Рада Української РСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, в такий спосіб визначивши наміри народу України самостійно вирішувати свою долю. Цей день назавжди увійшов до історичного календаря України, як важлива дата становлення нашої державності. Ухвалення Декларації є яскравим проявом волі українців до свободи, рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності. Більшість положень Декларації стали засадничими для розвитку новітньої України і покладені в основу її Конституції. Прийняття Декларації чітко окреслило історичний вибір українців - творення самостійної демократичної правової держави.


16.07.2018 09:54

Шановні бухгалтери та ветерани бухгалтерських служб Заставнівщини!
Шановні бухгалтери та ветерани бухгалтерських служб Заставнівщини! Від імені районної ради прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Ваша праця надзвичайно важлива і відповідальна. Від вас залежить чіткий контроль фінансів і своєчасність розрахунків. Так сталось, що ця професія об’єднує переважно представниць прекрасної половини людства. Приємно, що молодь і нині досить часто обирає для себе саме цю спеціальність, демонструючи спадкоємність поколінь. Нехай ваша відданість обраній професії завжди повертається до вас людською вдячністю і шаною.


16.07.2018 09:49

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиро вітають із Днем народження Ткачука Ігора Орестовича - депутата районної ради!
   Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиро вітають із Днем народження Ткачука Ігора Орестовича - депутата районної ради! Щиро вітаємо зі святом, бажаємо подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай доля шле добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Гарного настрою Вам, радості, добра і благополуччя!


04.07.2018 16:01

Шановні поліцейські! Вітаємо вас з Днем Національної поліції України!
Шановні поліцейські!
Вітаємо вас з Днем Національної поліції України!
Важкі поліцейські будні вимагають від кожного працівника Застанівського РВ національної поліції України в Чернівецькій області - високого професіоналізму та зразкової дисципліни, адже це відвідальне й благородне завдання – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. Тож прийміть щиру подяку за Вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну, за Ваше прагнення зробити все можливе, щоб ми жили за законами цивілізованого світу. Особливі слова подяки і вдячності висловлюємо ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться своїми професійними знаннями та багатим життєвим досвідом.


30.05.2018 09:50

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат щиро вітають із ювілеєм голову Заставнівської районної державної адміністрації Юрія Васильовича Кітаря.
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат  щиро вітають із ювілеєм голову Заставнівської районної державної адміністрації Юрія Васильовича Кітаря. Прийміть щирі вітання з Днем народження! Бажаємо Вам професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Заставнівського району, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай доля шле Вам добро, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай у задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення в ім’я побудови нашого краю та всієї України. Везіння Вам і всього самого найкращого!


23.05.2018 16:40

З Днем народження!
З Днем народження! Вітання з нагоди Дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутата районної ради, першого заступника голови райради – Мельника Василя Миколайовича!


11.05.2018 15:35

Вітання голови районної ради Сергія Капіцького з Днем матері.
Вітання голови районної ради Сергія Капіцького з Днем матері. У другу неділю травня в Україні відзначають найлагідніше свято - День матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Її ніжні руки пригортають нас, надаючи найперше відчуття захисту і спокою. Мудрі слова заспокоюють і підтримують протягом життя, а сльози спонукають нас змінюватись і ставати кращими. Погляд матері надає нам відчуття впевненості в своїх силах і в своєму майбутньому. Саме її серце бере на себе тяжкість наших випробувань і робить їх вдвічі легшими. Кожному з нас є за що вибачитись перед мамою і є за що їй подякувати. Ми повинні усвідомлювати, що без матері ніколи не буде продовження життя, тому, шануючи і поважаючи жінку, яка є, чи колись стане мамою, виконуємо нашу священну місію на землі – бути Людиною. Я хочу привітати всіх жінок нашого району з цим днем! Кожна з Вас, хто є чи хоче в майбутньому стати мамою, заслуговує на нашу найщирішу повагу. Я дякую вам за те, що народжуєте, виховуєте і підтримуєте своїх дітей.


24.04.2018 13:08

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький , депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиро вітають із Днем народження Слипенюка Віталія Сидоровича та Загару Володимира Васильовича – депутатів районної ради.
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький , депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиро вітають із Днем народження Слипенюка Віталія Сидоровича та Загару Володимира Васильовича – депутатів районної ради. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі. Зичимо Вам творчої наснаги та успіхів у Вашій професійній діяльності. Нехай у Ваших справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу, а професійний досвід буде надійним поводирем в нелегкому повсякденному житті. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!


26.03.2018 09:26

Шановні керівники та працівники тетру, актори-аматори Заставнівщини всіх вікових категорій!
Шановні керівники та працівники тетру, актори-аматори Заставнівщини всіх вікових категорій! Міжнародний день театру був встановлений у 1961 році IX конгресом Міжнародного інституту театру. Діяльність організації, згідно з її уставом, повинна бути спрямована на «укріплення миру і дружби між народами, на розширення творчого співробітництва всіх діячів світу» і дата 27 березня стала святом майстрів театрального мистецтва і всіх глядачів, яких об’єднує любов до прекрасного. Гру акторів може зрозуміти будь-яка людина незалежно від мови спілкування. А ті емоції, які актори передають в зал, несуть в собі таку потужну енергетику, від якої глядач приходить у повний захват. Саме актори можуть змусити нас сміятися, плакати, любити або ненавидіти, задуматися над філософією життя. А для них немає кращої нагороди ніж наші справжні емоції.


26.03.2018 09:16

Шановні працівники та ветерани служби безпеки України!
Шановні працівники та ветерани служби безпеки України! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників СБУ! Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи СБУ виступають ефективним інструментом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і пошану. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України.


13.03.2018 14:59

Колектив Заставнівської районної ради та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження голову райради Капіцького Сергія Івановича! Шановний Сергій Іванович!
Колектив Заставнівської районної ради та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження голову райради Капіцького Сергія Івановича!
Шановний Сергій Іванович!
Ваш високий професіоналізм, багатий досвід, активна життєва позиція компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликають повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. На ваших плечах лежить велика робота і відповідальність з чим Ви успішно справляєтеся і заслужено користуєтеся повагою серед людей. Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот. Цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!


12.03.2018 13:22

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат вітають з Днем народження Гринчака Сергія Степановича, депутата Заставнівської районної ради.
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат вітають з Днем народження Гринчака Сергія Степановича, депутата Заставнівської районної ради. Дорогий Сергій Степанович, прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо міцного здоров’я та довголіття, добробуту, сімейного затишку. Бажаємо, щоб ваша праця була завжди цікавою й результативною! Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов та щирість, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість.


05.03.2018 11:42

Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради –Микитюк Марії Іванівні!
Вітання з нагоди дня народження,  від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького,  депутатського корпусу та виконавчого апарату ради,  депутату районної ради –Микитюк Марії Іванівні! Дорога Марія Іванівна, прийміть наші сердечні привітання з Днем народження! Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Родинної Вам злагоди і добробуту, здоров’я усіх членів Вашої родини, душевного спокою та гарного настрою. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.


05.03.2018 10:25

Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради – Воєвідку Михайлу Степановичу!
Вітання з нагоди дня народження,  від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького,  депутатського корпусу та виконавчого апарату ради,  депутату районної ради – Воєвідку Михайлу Степановичу! Шановний Михайло Степанович! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! В цей радісний день щиро зичимо Вам козацького гарту, творчого натхнення, любові й добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей та міцним здоров'ям. Хай збудуться Ваші мрії, задуми й сподівання, а віра, надія та любов завжди будуть Вашими вірними супутниками!


19.02.2018 10:25

Вітаємо з Днем народження депутата районної ради Олексюка Ярослава Євгеновича !
Вітаємо з Днем народження депутата районної ради Олексюка Ярослава Євгеновича ! Дорогий Ярослав Євгенович! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення: На довгий вік, на многії літа, На шану від людей, тепло родинне, Стелися, доле, крізь усе життя Лише добром для доброї людини! З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутати та працівники виконавчого апарату!


Tеми