Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація
 • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Вітаємо! )

13.03.2018 14:59

Колектив Заставнівської районної ради та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження голову райради Капіцького Сергія Івановича! Шановний Сергій Іванович!
Колектив Заставнівської районної ради та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження голову райради Капіцького Сергія Івановича!
Шановний Сергій Іванович!
Ваш високий професіоналізм, багатий досвід, активна життєва позиція компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликають повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. На ваших плечах лежить велика робота і відповідальність з чим Ви успішно справляєтеся і заслужено користуєтеся повагою серед людей. Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот. Цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!


12.03.2018 13:22

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат вітають з Днем народження Гринчака Сергія Степановича, депутата Заставнівської районної ради.
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат вітають з Днем народження Гринчака Сергія Степановича, депутата Заставнівської районної ради. Дорогий Сергій Степанович, прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо міцного здоров’я та довголіття, добробуту, сімейного затишку. Бажаємо, щоб ваша праця була завжди цікавою й результативною! Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов та щирість, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість.


05.03.2018 11:42

Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради –Микитюк Марії Іванівні!
Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради –Микитюк Марії Іванівні! Дорога Марія Іванівна, прийміть наші сердечні привітання з Днем народження! Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Родинної Вам злагоди і добробуту, здоров’я усіх членів Вашої родини, душевного спокою та гарного настрою. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.


05.03.2018 10:25

Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради – Воєвідку Михайлу Степановичу!
Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради – Воєвідку Михайлу Степановичу! Шановний Михайло Степанович! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! В цей радісний день щиро зичимо Вам козацького гарту, творчого натхнення, любові й добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей та міцним здоров'ям. Хай збудуться Ваші мрії, задуми й сподівання, а віра, надія та любов завжди будуть Вашими вірними супутниками!


19.02.2018 10:25

Вітаємо з Днем народження депутата районної ради Олексюка Ярослава Євгеновича !
Вітаємо з Днем народження депутата районної ради Олексюка Ярослава Євгеновича ! Дорогий Ярослав Євгенович! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення: На довгий вік, на многії літа, На шану від людей, тепло родинне, Стелися, доле, крізь усе життя Лише добром для доброї людини! З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутати та працівники виконавчого апарату!


16.02.2018 15:22

Вітання з нагоди Дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатів та працівників виконавчого апарату для депутата районної ради – Липки Василя Михайловича !
Вітання з нагоди Дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатів та працівників виконавчого апарату для депутата районної ради – Липки Василя Михайловича ! Бажаємо, щоб життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги та натхнення. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Нехай справи будуть благородними, рішення - мудрими, думки - високими, а почуття - чистими та щирими! Нехай доля благословляє довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям та сяє усмішками оточуючих людей. Сміливих планів, мрій здійснення, Щодня родинного тепла. Щоби здоров'я й довголіття В долонях доля піднесла!


22.01.2018 15:34

Вітання з нагоди Дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатів та працівників виконавчого апарату, депутату районної ради – Пацарнюк Людмилі Вікторівні!
Вітання з нагоди Дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатів та працівників виконавчого апарату, депутату районної ради – Пацарнюк Людмилі Вікторівні! Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім. Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай повсякчас і радість, і достаток Спадають до Вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свято, А Господь дарує довгих-довгих літ.


22.01.2018 13:57

Вітання з нагоди Дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради – Мойсі Івану Манолійовичу!
Вітання з нагоди Дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради – Мойсі Івану Манолійовичу! Дорогий Іван Манолійович!В святковий день прийміть вітання та найщиріші побажання: хай доля шле добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі – оберігає від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.


12.01.2018 12:31

Шановний Олександре Георгійовичу !
Шановний Олександре Георгійовичу ! Прийміть щирі і сердечні вітання від Заставнівської районної ради з нагоди Вашого особистого свята – ювілейного Дня народження! Вам випала честь бути головою Чернівецької обласної державної адміністрації. Це нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія, яка направлена на розбудову Української держави, утвердження ідеалів демократії, справедливості та захисту суверенітету нашої країни.


19.12.2017 16:54

Шановні правозахисники!
                  Шановні правозахисники!
   
Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура. За своєю природою адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства, оскільки виконує найважливішу цивільну функцію - захист прав і законних інтересів громадян та юридичних осіб. Почесна й нелегка місія з відстоювання справедливості вимагає від адвоката високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Переконаний, що вагомий внесок адвокатів і надалі сприятиме утвердженню законності та принципу верховенства права в нашій державі. Від щирого серця вітаю адвокатів і представників органів адвокатури Заставнівщини з професійним святом - Днем адвокатури!


19.12.2017 16:51

Вітання голови районної ради з Днем Святого Миколая Чудотворця
Вітання голови районної ради з Днем Святого Миколая Чудотворця Щиро вітаю всіх жителів Заставнівського району з Днем Святого Миколая Чудотворця, а особливо жителів сіл Кострижівка та Погорилівка, для яких це свято є храмовим! Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще майбутнє. Із завмиранням сердець на Святого Миколая чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов Покровителя. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.


15.12.2017 09:07

Шановні судді та працівники судових установ!
Шановні судді та працівники судових установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників суду! Ваша місія почесна, адже діяльність судів має надзвичайно важливе значення для розбудови України як суверенної, демократичної, правової держави, утвердження принципу верховенства права та законності. Адже суд — це демократичний механізм захисту прав та свобод громадян. Реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів стали пріоритетами нашої держави. Впевнений, що ви гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини, докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.


07.12.2017 10:14

Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради – Щебак Сніжані Василівні!
Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради, депутату районної ради – Щебак Сніжані Василівні! Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем народження! Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають від негараздів, в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро! Хай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!


07.12.2017 09:55

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!
Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,
депутати всіх рівнів!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято наших громад, але і зокрема громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади. Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.


17.11.2017 15:11

Шановні працівники сільського господарства Заставнівщини!
Шановні працівники сільського господарства Заставнівщини! З почуттям глибокої поваги і шани прийміть від депутатського корпусу районної ради та від мене особисто щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. У всі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця сільгоспвиробників була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Нині ми маємо можливість працювати на своїй землі, створювати підприємницькі структури, вільно розпоряджатися плодами своєї праці. Бажаю всім, хто причетний до сфери сільського господарства – працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень і оптимізму.


Tеми