Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Вітаємо! )

17.10.2017 10:23

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем захисника України!
Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем захисника України! Для нас, українців, 14 жовтня має значення не тільки народне і релігійне, а й національне. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів свято Покрови об’єднувало український народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на землі! Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках захищали свою Вітчизну і віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому за час незалежності України, з 1999 року, свято Покрови стали відзначати ще й як День Українського козацтва. Під час Другої світової війни зародилася Українська повстанська армія, як збройна сила проти гітлерівської окупації батьківських земель і більшовицької наруги над нашим народом. Віддавшись під опіку Пресвятої Богородиці, українські воїни вважали свято Покрови днем створення легендарної визвольної армії.


06.10.2017 13:26

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат щиро вітають з Днем народження Шевчука Любомира Дмитровича – депутата районної ради! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця як на медичній, так і на депутатській ниві. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!


19.09.2017 11:06

Дорогі працівники та ветерани лісового господарства Заставнівщини!
Дорогі працівники та ветерани лісового господарства Заставнівщини! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Оскільки ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров’я людини. Охорона цього безцінного дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань. Вам належить і надалі збільшувати лісистість територій до європейського рівня, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками. У цей святковий день бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, мирного неба та натхнення на подальшу плідну працю і віри в краще майбутнє в ім’я процвітання нашої країни. З святом вас, дорогі трудівники лісової галузі!


19.09.2017 11:00

Шановні рятівники Заставнівщини, працівники та ветерани МНС!
Шановні рятівники Заставнівщини, працівники та ветерани МНС! Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня рятівника! Ви обрали своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – допомагати, рятувати, запобігати лиху. Ця професія вимагає надзвичайної людяності, мужності і відваги; здатності приймали відповідальні рішення і ризикувати, бути готовим жертвувати своїм особистим заради спільного. Утверджуючи добро і милосердя, ви — справжні герої наших днів — з честю виконуєте покладені на вас завдання! Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них. Переконані, що ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справі та збагачуватимете ії кращі традиції. Бажаємо всім вам бадьорості духа, здоров’я, благополуччя, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.


19.09.2017 10:48

Шановні працівники аптечних закладів Заставнівського району!
Шановні працівники аптечних закладів Заставнівського району!

Прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян. Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія — забезпечувати людей ліками. Ваш професіоналізм, уміння знаходити оптимальні рішення повертають хворим здоров’я, додають упевненості у власних силах та віри в життя. Щира подяка, за те, що поєднуючи знання і досвід з турботою і співчуттям, ви стоїте на сторожі здоров’я жителів району.


19.09.2017 09:46

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голови Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат щиро вітають з Днем народження депутата районної ради – Барабаша Володимира Дмитровича! Шановний імениннику – прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, достатку та мирного неба над головою. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай буде плідною ваша праця на депутатській ниві.


01.09.2017 12:12

Шановні підприємці району!
Шановні підприємці району! Напередодні вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть наші найщиріші вітання та побажання успіхів у вашій справі. З кожним роком підприємництво все активніше проявляє себе в різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей. Бути підприємцем – особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес. Сьогодні за Вами – майбутнє. Адже Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті країни та помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності. Встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій, створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашої держави, та зокрема, Заставнівського району.


01.09.2017 11:58

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!
Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів! 
 
Сердечно вітаю Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника - Днем знань! 1 вересня - особливо хвилюючий та відповідальний день. Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу. Ця дата символізує початок нового, незвіданого життя для сотень першокласників Заставнівського району. З цього дня починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань, до нових звершень, до самостійного відповідального життя повноправного українського громадянина. Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих та надійних друзів.


24.08.2017 13:35

Шановні жителі району !
Шановні жителі району ! Депутатський корпус та виконавчий апарат Заставнівської районної ради щиросердно вітає Вас з державним святом – Днем незалежності України! Протягом багатьох віків найголовнішою цінністю до здобуття Незалежності для українців була свобода. Не одному поколінню патріотів ціною власного життя довелося виборювати право жити вільно на своїй землі. Для самоствердження нашого народу в історії українського національного державотворення найвеличнішою та найбільш значимою датою є 24 серпня 1991 року – День проголошення Незалежності України.


23.08.2017 09:19

Дорогі краяни!
Дорогі краяни! 23 серпня Україна відзначає свято, яке покликане шанувати, берегти та цінувати символіку рідної Батьківщини — День Державного Прапора України. Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Значення синього та жовтого кольорів традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку. 24 липня 1990 року на флагшток перед будівлею Київської мерії вперше був піднятий синьо-жовтий прапор, освячений у Софіївському соборі. Державний Прапор України затверджено Постановою Верховної Ради України від 28 січня 1992 року, а у серпні 2004 року Президентом України був підписаний Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.


23.08.2017 09:08

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Щирі вітання з нагоди Дня народження – від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради – депутату районної ради Дупешку Ярославу Івановичу! Шановний імениннику, прийміть наші щирі вітання! Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, вболівання за здоров’я мешканців нашого району надають Вам заслужений авторитет, тож бажаємо Вам, щоб доля завжди всміхалась, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею, а кожен день приносить радість і вдоволення, успіхи і перемоги. Щастя Вам, здоров’я, добра, благополуччя та всіляких гараздів!


22.08.2017 11:53

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Найкращі побажання з нагоди ювілейного дня народження депутату Заставнівської районної ради Гунчаку Василю Васильовичу – від голови районної ради, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради Шановний імениннику, приміть щирі вітання і побажання міцного здоров'я, людського щастя, яскравого сонця, мирного неба, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за працю. Нехай справи будуть благородними, рішення - мудрими, думки - високими, а почуття - чистими та щирими! Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей. Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.


31.07.2017 09:46

Найкращі побажання з нагоди Дня народження від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради – депутату районної ради Вакалюку Олександру Вікторовичу!
Найкращі  побажання з нагоди Дня народження  від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького,  депутатського корпусу та виконавчого апарату ради – депутату районної ради 
Вакалюку Олександру Вікторовичу! 
Шановний імениннику, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у вашій щоденній праці. Щиро зичимо сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.


22.06.2017 10:00

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат вітають з Днем народження Рудана Зіновія Зіновійовича та Максимюка Василя Івановича - депутатів Заставнівської районної ради. Вітаючи з цим святом, зичимо Вам, шановні іменинники, аби доля Вам завжди всміхалась, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги. Нехай кожен день приносить Вам радість та удачу, успіхи і перемогу. Щастя Вам, здоров’я та всіляких гараздів!


09.06.2017 14:27

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та виконавчий апарат сердечно вітають із ювілеєм голову села Малий Кучурів Кушнірика Валентина Федоровича! Сердечно вітаємо Вас із ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, невичерпної енергії та невтомності у Вашій щоденній праці на благо громади. Щиро зичимо здійснення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи не покидають Вас Боже благословення, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.


Tеми