Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Вітаємо! )

17.09.2018 14:47

Шановні рятівники Заставнівщини, працівники та ветерани МНС!
Шановні рятівники Заставнівщини, працівники та ветерани МНС! Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня рятівника! Ви обрали своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – допомагати, рятувати, запобігати лиху. Ця професія вимагає надзвичайної людяності, мужності і відваги; здатності приймати відповідальні рішення і ризикувати, бути готовим жертвувати своїм особистим заради спільного. Утверджуючи добро і милосердя, ви — справжні герої наших днів — з честю виконуєте покладені на вас завдання! Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуаці. Переконаний, що ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справі та збагачуватимете її кращі традиції.


17.09.2018 14:39

Дорогі працівники та ветерани лісового господарства Заставнівщини!
Дорогі працівники та ветерани лісового господарства Заставнівщини! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Оскільки ліси – це прекрасний природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров’я людини. Охорона цього безцінного дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Нині перед вами стоїть низка надважливих завдань. Вам належить і надалі збільшувати лісистість територій до європейського рівня, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками. У цей святковий день бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, мирного неба та натхнення на подальшу плідну працю і віри в краще майбутнє в ім’я процвітання нашої країни.


14.09.2018 15:37

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий аппарат вітають депутата районної ради – Барабаша Володимира Дмитровича!
 Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий аппарат вітають депутата районної ради – Барабаша Володимира Дмитровича! Бажаємо добра, міцного здоров’я на довгі роки. Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні. Хай Боже благословення завжди буде з вами та дарує непохитні віру, надію, любов!


10.09.2018 15:51

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту! Щиро вітаю всіх з Днем фізичної культури і спорту України!
Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!
Щиро вітаю всіх з Днем фізичної культури і спорту України!
Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.


03.09.2018 09:20

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!
Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

Щиро вітаю вас з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави. Бажаю усім школярам, студентам на шляху науки підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.


03.09.2018 09:06

Шановні підприємці Заставнівщини!
Шановні підприємці Заставнівщини! Щиро вітаємо з професійним святом! За традицією, у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. У цей день вся країна вшановує людей, які не тільки створили власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет міста та держави, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми. Ви, підприємці, є носіями нових ідей і найсміливіших задумів. Ви по праву заслуговуєте на загальнонародну пошану, як справжні господарі власної долі, долі своїх родин та країни. Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті країни, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій. Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають новий поштовх для розвитку підприємництва у нашому районі, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, зміцнювати економіку, надавати їй гнучкості.


28.08.2018 11:37

Привітання голови районної ради Сергія Капіцького з Успінням Пресвятої Богородиці.
Привітання голови районної ради Сергія Капіцького з Успінням Пресвятої Богородиці. 28 серпня – особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят – Успіння Пресвятої Богородиці. Це день упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. В цей день згадують про закінчення земного життя Пречистої Діви, але свято є радісним, тому що знаменує відхід Божої Матері до Царства Небесного. В цей день ми згадуємо Богородицю Діву Марію, яка для всіх здавна була першою Заступницею і Помічницею, Пречистою Владичицею. Саме до неї звертаємося за будь-якої потреби (особливо у ситуації цілковитої безвиході) адже знаємо: вона, що стояла на Голгофі біля хреста розіп'ятого Сина прийняла у своє серце весь біль і все страждання світу - вона зрозуміє і допоможе. Щиро вітаю всіх з великим святом Успіння Пресвятої Богородиці!


27.08.2018 09:59

Вітання голови районної ради З Днем Державного прапора та Днем Незалежності
Вітання голови районної ради З Днем Державного прапора та Днем Незалежності Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці проголошення Незалежності нашої держави! Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю. Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя.


22.08.2018 15:53

Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутатів районної ради – Дупешка Ярослава Івановича та Гунчака Василя Васильовича!
Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутатів районної ради –
 Дупешка Ярослава Івановича та Гунчака Василя Васильовича!
Шановні іменинники - в день Вашого свята бажаємо міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Заставнівського району, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту в оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку нашого району та всієї України. Везіння і всього самого найкращого!


20.08.2018 16:04

Дорогі жителі Заставнівщини! Вітаю Вас із давнім християнським святом – Яблучним Спасом або Преображенням Господнім.
Дорогі жителі Заставнівщини!
 Вітаю Вас із давнім християнським святом – Яблучним Спасом або Преображенням Господнім.
Благословення принесених плодів символізує життєве благополуччя, а саме свято нагадує нам про необхідність духовного зцілення. Щиро бажаю всім українцям мирного неба, непохитної віри у здійснення Божих задумів, сил та наснаги на нові звершення задля процвітання рідного Заставнівського району й всієї Української держави. Хай Боже Благословення зійде на кожну українську родину. Міцного здоров’я, щастя, злагоди, достатку, а в серцях – милосердя, доброти та християнської любові!


14.08.2018 15:20

Шановні працівники будівельної галузі! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!
Шановні працівники будівельної галузі!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!
Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди. Але водночас це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про Вашу надзвичайно важливу працю. Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту. Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним з головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни. Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міста, селища і сіл нашого району, коли будуються нові об’єкти, ремонтуються заклади освіти, охорони здоров’я, відновлюються храми, пам’ятки історії й культури.


14.08.2018 15:11

Вітання з нагоди Дня народження від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутатів районної ради – Кривака Юрія Васильовича та Криворучка Віктора Андрійовича!
Вітання з нагоди Дня народження від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників 
виконавчого апарату, для депутатів районної ради –
 Кривака Юрія Васильовича та Криворучка Віктора Андрійовича!
Шановні іменинники щиро вітаємо ! Бажаємо щоб життєвий шлях був довгим та світлим, хай поруч будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Хай завжди домівку обминають тривоги і негаразди, а в родині панує любов, затишок, добробут і спокій. Нових досягнень та здобутків, гідною винагородою нехай стануть повага та довіра. Нахай добрі справи множаться славою та непохитністю на ниві утвердження правових ідей та законності, справедливості і правди на благо народу України, його сьогодення і майбутнього.


16.07.2018 10:02

Шановні краяни!
Шановні краяни! Прийміть щирі вітання із 28-ю річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України! 16 липня 1990 р. Верховна Рада Української РСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, в такий спосіб визначивши наміри народу України самостійно вирішувати свою долю. Цей день назавжди увійшов до історичного календаря України, як важлива дата становлення нашої державності. Ухвалення Декларації є яскравим проявом волі українців до свободи, рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності. Більшість положень Декларації стали засадничими для розвитку новітньої України і покладені в основу її Конституції. Прийняття Декларації чітко окреслило історичний вибір українців - творення самостійної демократичної правової держави.


16.07.2018 09:54

Шановні бухгалтери та ветерани бухгалтерських служб Заставнівщини!
Шановні бухгалтери та ветерани бухгалтерських служб Заставнівщини! Від імені районної ради прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Ваша праця надзвичайно важлива і відповідальна. Від вас залежить чіткий контроль фінансів і своєчасність розрахунків. Так сталось, що ця професія об’єднує переважно представниць прекрасної половини людства. Приємно, що молодь і нині досить часто обирає для себе саме цю спеціальність, демонструючи спадкоємність поколінь. Нехай ваша відданість обраній професії завжди повертається до вас людською вдячністю і шаною.


16.07.2018 09:49

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиро вітають із Днем народження Ткачука Ігора Орестовича - депутата районної ради!
  Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиро вітають із Днем народження Ткачука Ігора Орестовича - депутата районної ради! Щиро вітаємо зі святом, бажаємо подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай доля шле добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Гарного настрою Вам, радості, добра і благополуччя!


Tеми