Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Вітаємо! )

27.07.2020 16:34

Дорогі жителі Заставнівщини!
Вітаю усіх із цим величним святом, яке український народ відзначає 28 липня у День Святого Володимира Великого - одного із засновників і покровителів нашої державності. Саме завдяки його мудрості Київська Русь прийняла православ’я. Від Хрещення для нашого народу розпочалася нова історія. Це символічне свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. Сьогодні гуртує українців навколо істинної духовної радості та національної ідеї, живить нашу віру у мир та добро на землі. Напередодні цього величного свята щиросердно вітаю жителів нашого краю та духовенство і зичу здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили, наснаги в усіх справах. Нехай свято хрещення Київської Русі зцілить і об’єднає наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножить добробут в кожній оселі на багато мирних і щасливих років.


17.07.2020 13:16

Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутата районної ради – Ткачука Ігоря Орестововича!
Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутата районної ради – Ткачука Ігоря Орестововича!

Шановний імениннику – нехай Ваша доля буде багатою на міцне здоров’я і людське щастя. Хай Вас завжди підтримують рідні люди, у домі панують мир і добро, мудрість та виваженість. Нехай щедра доля буде прихильною, даруючи радість життя та незрадливу вдачу! Нових вам успіхів, твердості і віри, невичерпної енергії, справжньої товариської підтримки, творчої наснаги на Многії Літа!


17.07.2020 13:10

Шановні бухгалтери та ветерани бухгалтерських служб Заставнівщини!
Шановні бухгалтери та ветерани бухгалтерських служб Заставнівщини! Заставнівщини! Від імені депутатського складу та виконавчого апарату районної ради прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Ваша професія, без сумніву дуже важлива, адже робота великих та малих трудових колективів, здобутки бізнесу обліковуються саме бухгалтерським персоналом. Сучасний бухгалтер має поєднувати в собі і точність обліковця, і грамотність юриста, і виваженість економіста, і звісно ж людяність. Від вас залежить злагоджена робота усіх сфер Заставнівщини, саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс району. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом. У день професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, успіхів в повсякденних справах та кар’єрного росту! Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!


17.07.2020 13:02

Шановні миротворці! Дорогі ветерани- учасники миротворчих операцій!
Шановні миротворці!
Дорогі ветерани- учасники миротворчих операцій!

Щиро вітаю вас з Днем українських миротворців. Мужність і звитяга, зразкове виконання службових обов'язків, вірність присязі – характерні якості, які притаманні українським миротворцям. У цей святковий день я хочу привітати всіх, хто брав участь у миротворчих операціях, а особливо тих, хто в даний момент перебуває в «гарячих точках» нашої планети та докладає зусиль до запобігання або ліквідації загроз миру. Сьогодні, коли прийшов час захищати власну Батьківщину, ви стали миротворцями і на своїй землі. На українській Донеччині та Луганщині Ви мужньо обороняєте наш дім і нашу свободу. Бажаю вам та вашим родинам щастя, добра та благополуччя, а ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід хай завжди надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей! Вічна пам’ять українським солдатам і офіцерам, які віддали життя за мир та спокій!


29.05.2020 15:24

Дорогі діти, шановні батьки!
Дорогі діти, шановні батьки! Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – коротка, але найпрекрасніша мить людського життя, а діти – головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу. Турбота про кожну дитину, захист її прав, створення гідних умов для її повноцінного розвитку – обов’язок усіх дорослих. Якщо наші діти будуть зростати в добрі і сімейному теплі, вони змінять наше життя на краще. Слід наголосити, що особливої уваги нині потребують діти, які з тих чи інших причин позбавлені батьківської ласки та піклування. І сьогодні напередодні дня захисту дітей, хочеться висловити щирі слова подяки кожній сім’ї, яка усиновила дитину, або взяла на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, опікунів, що віддають частку свого серця та любові, дарують діткам родину та домівку.


29.05.2020 15:16

Вітання з нагоди 50-річного ювілею, від працівників виконавчого апарату Заставнівської районної ради, для митрофорного протоієрея Мензака Віталія, настоятеля храму Святого Василія Великого села Дорошівці, благочинного Заставнівського району Чернівецько-Буковинської єпархії Православної Церкви України!
  Вітання з нагоди 50-річного ювілею, від працівників виконавчого апарату Заставнівської районної ради, для митрофорного протоієрея Мензака Віталія, настоятеля храму Святого Василія Великого села Дорошівці, благочинного Заставнівського району Чернівецько-Буковинської єпархії Православної Церкви України! Вітаємо щиросердно і бажаємо, щоб Ваші мрії літали високо, адже для Бога немає нічого неможливого! Хай Господь дарує Вам добре здоров’я, духовні сили і невичерпну енергію! Родинного тепла і затишку! Нехай кожен новий день приносить душевну радість на Многії Літа! Бажаємо сонця і чистого неба! Ласки Господньої, усього що треба! Здійснення задумів, втілення мрій! На Славу Божу трудів і щасливих подій!


29.05.2020 15:06

Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутата районної ради, першого заступника голови райради – Мельника Василя Миколайовича!
Вітання з нагоди дня народження, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутата районної ради, першого заступника голови райради – Мельника Василя Миколайовича! Шановний Василю Миколайовичу – прийміть сердечні вітання і найкращі побажання міцного здоров’я, благополуччя, сімейного тепла та затишку, успіхів в усіх справах! Ще небо хмарами не вкрите, Ще так прозоро сяють роси, А вже по ліву руку – літо, А вже по праву руку – осінь.


29.05.2020 14:58

Вітання з нагоди днів народжень, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутатів районної ради – Малинника Миколи Манолійовича та Мустеци Івана Петровича!
Вітання з нагоди днів народжень, від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату, для депутатів районної ради –
Малинника Миколи Манолійовича та Мустеци Івана Петровича!
Шановні іменинники – прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай буде плідною ваша праця на депутатській ниві. Божої Благодаті та всіляких гараздів вам і вашим родинам на Многії Літа!


08.05.2020 14:06

Звернення голови районної ради з нагоди Дня матері
Звернення голови районної ради з нагоди Дня матері Кожної другої неділі квітучого травня в українських родинах прославляються та вшановуються Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до найдорожчої в світі людини – мами. Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві в усі часи були притаманні українському народові, а материнська любов залишається єдиною надійною, могутньою силою, яка допомагає нам долати дороги життя і знову повертатися до отчого порогу. Дорогі жінки, любі мами – щира подяка вам за все, хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, а ваша праця і старання будуть належно оцінені. Найщиріші слова подяки адресую багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі. Доземний вам уклін за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на Многії Літа!


13.03.2020 10:16

Колектив Заставнівської районної ради та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження голову райради Капіцького Сергія Івановича!
Колектив Заставнівської районної ради та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження голову райради Капіцького Сергія Івановича! Шановний імениннику! За час Вашого перебування на посаді голови районної ради зроблено значний внесок у соціально-економічний розвиток території, благоустрій сіл, створення належних умов для розвитку освіти, культури, охорони здоров’я, поліпшення матеріального добробуту жителів району. Впевнені, Ваш досвід господаря та організатора, енергія, цілеспрямованість, відданість справі і талант і надалі приноситимуть прогресивні зміни і процвітання нашому рідному краю. Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі і жителів району. Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування. Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла, справжнього людського щастя, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень на благо рідного району та його жителів.


10.03.2020 11:16

Шановна громадо Заставнівського району!
Шановна громадо Заставнівського району! На початку березня в Україні відзначають Шевченківські дні на знак пошани до Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Григоровича Шевченка. 9 березня минає 206-а річниця від його дня народження, а 10 березня – 159-і роковини смерті. Тарас Григорович виконав для свого народу історичну місію творця нації, виразника національних почуттів. Як національний пророк він посідає провідне місце у суспільній свідомості не лише українців, а багатьох народів світу. Його слово – це слово людського єднання, поезія загальнолюдських гуманістичних цінностей,що закликає до вселюдського мирного поступу на засадах правди, рівності та справедливості. У ці Шевченкові дні мільйони людей як в Україні, так і далеко за її межами вшановують пам'ять славного сина українського народу. Тарас Григорович Шевченко є постаттю, яка об'єднує українців в Україні і за кордоном, яка консолідує українську націю.


10.03.2020 11:11

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки і онучки – дорогі жінки!
Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, 
кохані дружини, милі дочки і онучки – дорогі жінки!
Від імені Заставнівської районної ради, разом з усіма чоловіками Заставнівщини щиро вітаю усіх з святом Жінки, Краси та Весни! Мудреці кажуть: «Світ жінки – це світ ніжності, тонкості, терпіння». І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам. Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є громадські діячі і керівники , вчителі і лікарі, спортсмени, поліцейські та військові, діячі культури і службовці.


29.11.2019 16:31

Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури! Сердечно вітаю вас з професійним святом!
Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури!
Сердечно вітаю вас з професійним святом!
Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Діяльність прокуратури, як єдиної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України на засадах демократичної правової держави. Нехай почесне звання надійних вартових закону надає вам життєвих сил, енергії й оптимізму у вирішенні найскладніших професійних завдань в ім’я розквіту району та всієї України!


15.11.2019 15:13

Шановні трудівники Заставнівщини! Щиро вітаю Вас з нагоди Дня працівників сільського господарства!
             Шановні трудівники Заставнівщини!	
Щиро вітаю Вас з нагоди Дня працівників сільського господарства!
Основою України завжди був міцний господар. Саме він творив Українську державу, давав економічну підтримку розвитку культури, мистецтва, науки традицій. Без нього не було б України. Без сумніву і сьогодні ваша робота залишається найважливішою, оскільки саме від вашої праці залежить, що буде на столі у кожного українця. Ви є тими, хто щодня займається господарством, соціальними питаннями, інфраструктурою, вирішує конкретні проблеми людей. Ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.


15.11.2019 15:11

Привітання голови районної ради з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку
     Привітання голови районної ради з Днем працівників
                радіо, телебачення та зв’язку
16 листопада ми відзначаємо професійне свято людей, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на свободу слова. Це свято об’єднує теле- та радіожурналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів та всіх тих, хто щодня, і в будні і в свята, і вдень і вночі, прикладає зусилля для задоволення суспільних потреб в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку. Відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій – це ті ознаки, які характеризують представників даної професії. Досвід, високий професіоналізм і компетентність дуже необхідні для формування і розвитку громадянського суспільства, особливо у теперішній непростий час. Від відповідального ставлення до справи, виваженості та об’єктивності у висвітленні подій працівників цієї сфери залежить, наскільки поінформованими будуть громадяни, якою буде їх позиція. Важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки.


Tеми