Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Вітаємо! )

31.07.2017 09:46

Найкращі побажання з нагоди Дня народження від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради – депутату районної ради Вакалюку Олександру Вікторовичу!
Найкращі  побажання з нагоди Дня народження  від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького,  депутатського корпусу та виконавчого апарату ради – депутату районної ради 
Вакалюку Олександру Вікторовичу! 
Шановний імениннику, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у вашій щоденній праці. Щиро зичимо сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.


22.06.2017 10:00

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат вітають з Днем народження Рудана Зіновія Зіновійовича та Максимюка Василя Івановича - депутатів Заставнівської районної ради. Вітаючи з цим святом, зичимо Вам, шановні іменинники, аби доля Вам завжди всміхалась, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги. Нехай кожен день приносить Вам радість та удачу, успіхи і перемогу. Щастя Вам, здоров’я та всіляких гараздів!


09.06.2017 14:27

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та виконавчий апарат сердечно вітають із ювілеєм голову села Малий Кучурів Кушнірика Валентина Федоровича! Сердечно вітаємо Вас із ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, невичерпної енергії та невтомності у Вашій щоденній праці на благо громади. Щиро зичимо здійснення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи не покидають Вас Боже благословення, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.


06.06.2017 10:39

Шановні журналісти !
Шановні журналісти ! Вітаємо Вас з професійним святом – Днем журналіста! Цей день об’єднує людей, які покликані нести громаді слова правди, чесні новини, підтримувати, надихати, спонукати до щирих помислів та добрих справ. Дякуємо кореспондентам, редакторам, репортерам, оглядачам та усім співробітникам засобів масової інформації району за їхній внесок у розвиток інформаційної мережі Заставнівщини, плідну співпрацю, творчий підхід до висвітлення значущих соціально-економічних, культурних, суспільних подій, життєво важливих тем, а також проблем, які, віримо, ми вирішимо спільними зусиллями. Зичимо вам цікавих ідей та репортажів, влучних думок, численних читачів, а вашим родинам – міцного здоров’я, достатку, любові і злагоди. Нехай ваша праця завжди повертається вдячністю і повагою людей. З повагою голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


06.06.2017 10:38

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиро вітають із Днем народження Семенюк Лілію Орестівну - депутата районної ради, директора Територіального центру з обслуговування одиноких непрацездатних громадян. Бажаємо завжди зберігати Вашу енергійність, працьовитість та відданість справі. Впевнені, що людська шана є і буде подякою за Вашу плідну роботу, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро! Зичимо міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх мрій та сподівань, щастя і добробуту у Вашій родині, великих успіхів та здобутків в усіх сферах життя. Бажаємо професійних перемог, взаєморозуміння та щедрої долі. Хай Ваші трудові будні завжди будуть легкими та змістовними, а праця – плідною та натхненною! Гарного настрою Вам, радості, добра і благополуччя!


02.06.2017 14:37

Зі святом Пресвятої Трійці!
Зі святом Пресвятої Трійці! Шановні краяни! Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята. Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний зміст. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви, єдності людської спільноти.


30.05.2017 12:40

Нині свій День народження відзначає голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар.
Нині свій День народження відзначає голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар. Шановний Юрій Васильович! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини. З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


23.05.2017 12:25

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради вітають із Днем народження Мельника Василя Миколайовича – депутата, заступника голови районної ради. Шановний імениннику, прийміть щирі вітання та побажання! Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот. Цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень! Бажаємо Вам здоров’я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою. Нехай Ваша професійна компетентність і активна життєва позиція служать і далі на благо жителів нашого району!


22.05.2017 10:09

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Найкращі побажання з нагоди Дня народження, від голови районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату райради адресуються депутатам районної ради : Малиннику Миколі Манолійовичу, Мустеці Івану Петровичу ! Шановні іменинники – життєвий та професійний шлях кожного з Вас позначений невтомною, самовідданою працею задля добробуту громадян на благо Заставнівщини. Нехай же доля збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю, нехай будні будуть освітлені любов’ю, увагою, щирістю рідних, друзів, колег, а оберегами стануть найкращі спомини, чисті людські почуття.


05.05.2017 12:07

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиросердно вітають з Днем народження Горюка Віктора Петровича – депутата районної ради. Бажаємо Вам міцного здоров'я, подальшої активної громадської позиції, довголіття і благополуччя! Хай кожна мить Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжує удача, а робочі будні наповнюються корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.


24.04.2017 14:25

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат райради щиро вітають із Днем народження Слипенюка Віталія Сидоровича – депутата районної ради. Прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо району! Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами та нових надійних друзів. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів. Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!


24.04.2017 14:24

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат вітають із Днем народження Загару Володимира Васильовича – депутата Заставнівської районної ради. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повсякчас. Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай Божа милість і щедроти Спадають до Вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить в Душі свято, А Господь дарує довгих-довгих літ.


27.03.2017 10:03

27 березня – Міжнародний день театру
27 березня – Міжнародний день театру Шановні майстри сцени – Ваша самовіддана праця перетворює людей, робить їх відкритішими та кращими у почуттях і вчинках, адже театральне мистецтво – вічне, а гра акторів є зрозумілою незалежно від мови спілкування. Емоції, які актори передають у зал, дуже потужні – змушують нас сміятись чи плакати, любити чи ненавидіти, задуматись над філософією життя. Від щирого серця вітаю з цим святом і служителів Мельпомени і постійних глядачів, і початківців, і майбутніх театралів, і великих, і маленьких. Бажаю Вам яскравих та незабутніх спектаклів. Хочу висловити подяку всім служителям театру. Спасибі за Вашу дивовижну, неповторну працю дорогі актори, режисери, декоратори, костюмери, сценаристи – Ви талановиті майстри своєї справи. Заставнівщина пишається Вами! Бажаю міцного здоров’я, невичерпного натхнення, творчих успіхів, вдячних глядачів і мирного неба нам усім! З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


27.03.2017 10:02

Шановні працівники органів Служби безпеки України!
Шановні працівники органів Служби безпеки України! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня Служби безпеки України! За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і пошану. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України. З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам та ветеранам Служби безпеки краю міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, людської шани та нових професійних успіхів. Невичерпної енергії, сил і наснаги в такій важливій сфері діяльності, як Ваша. З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


13.03.2017 11:46

Привітання з Днем народження!
Привітання з Днем народження! Колектив Заставнівської районної ради та депутатський корпус щиро вітають з Днем народження голову райради Капіцького Сергія Івановича! Шановний імениннику! За час Вашого перебування на посаді голови районної ради зроблено значний внесок у соціально-економічний розвиток території, благоустрій сіл, створення належних умов для розвитку освіти, культури, охорони здоров’я, поліпшення матеріального добробуту жителів району. Впевнені, Ваш досвід господаря та організатора, енергія, цілеспрямованість, відданість справі і талант і надалі приноситимуть прогресивні зміни і процвітання нашому рідному краю. Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі і жителів району. Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування. Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, справжнього людського щастя, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень на благо рідного району та його жителів.


Tеми