Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Урочисті заходи )

09.03.2016 14:10

Урочистості з нагоди святкування 202-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
Урочистості з нагоди святкування 202-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка Кожна країна має свої знакові постаті та особистості, одним з яких для нашого українського народу є Тарас Григорович Шевченко. Він був є і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі та неймовірного таланту, що здобула світову славу. У рамках підготовки до святкування 202-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря весь український народ проводить відповідні заходи, з метою популяризації творчої спадщини генія світового значення та утвердження його духовних заповідей. Не залишається осторонь таких подій і Заставнівщина. 9 березня у місті Заставна біля пам’ятника великого Кобзаря відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. У заході взяли участь керівники районної ради та районної державної адміністрації, представники громадських організацій, почесні громадяни міста Заставна, працівники галузей медицини, освіти та культури. Урочистості розпочалися із покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку. Учасники заходу зачитували уривки із видатних творів Т.Г. Шевченка, біографію митця та пророчі слова поета, які збуваються й сьогодні.


12.02.2016 14:25

Мітинг-реквієм «Афганістан – мій біль»
Мітинг-реквієм  «Афганістан – мій біль» 27 років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилась десятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу. Майже 10 років і 2 місяці тривала та страшна бійня, безглузда війна, яка гіркими спогадами і сумними рядками закарбована у серцях українців і інших народів колишнього Союзу і зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними своїй присязі.


15.10.2015 09:39

Відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України!
Відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України! 13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, у залі палацу культури м. Заставна відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України, який відповідно до Указу Президента України відзначається 14 жовтня. Зі словами привітань виступив голова районної ради Дмитро Скігар, який щиро привітав оборонців рідної землі зі святом та побажав всім миру, міцного здоров'я, довголіття та щастя. Нехай Пресвята Богородиця захистить Україну та українців і подарує мир та спокій нашій землі! На урочистому святі, керівники району, вручили почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації за мужність, хоробрість, за активну громадську позицію, високий патріотизм, та з нагоди святкування Дня захисника України, всім учасникам антитерористичної операції. А також відзнаками Президента України та пам’ятними медалями нагороджено інвалідів війни та воїнів – інтернаціоналістів.


03.09.2013 16:51

З Днем підприємця!
З Днем підприємця! Сьогодні голова районної ради М.Леваніна взяла участь в урочистому відзначенні професійного свята - Дня підприємця.


14.06.2013 12:33

72 роковини масових репресій на Буковині.
Сьогодні заступник голови районної ради І.Ковалюк поклав квіти до пам’ятного знаку «Чорний Хрест», запалив лампадку пам’яті та виступив під час мітингу в пам'ять про масові репресії на Заставнівщині 13-14 червня 1941 року. У своєму виступі І.Ковалюк наголосив, що тоталітарна система колишнього Союзу намагались знищити все українське, знищити цілий народ, але це їм не вдалося. Сьогодні ми – сильні українці маємо свою сильну державу. Він закликав присутніх пам’ятати про ті страшні події, бо тільки пам'ять врятує нас від подібного.


14.06.2013 09:39

Професійне свято
Вчора своє професійне свято відзначали працівники охорони здоров’я району. Голова районної ради М.Леваніна взяла участь у святкуванні та привітала усіх медиків, наголосивши на тому, що вони супроводжують людину впродовж усього життя: від народження і майже до смерті. За це вона подякувала усім і побажала Божої благодаті на всі їхні родини.


01.06.2013 12:34

День захисту дітей.
День захисту дітей. Сьогодні голова районної ради М.Леваніна побувала на святі, яке присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, яке відбулось в районному будинку дитячої та юнацької творчості. Це справжнє СВЯТО, з великою кількістю подарунків ( придбаних з підтримки районного центру соціальних служб для молоді (дир.. Шевчук Т.М.)), врученням Грамот та демонстрації різноманітних дитячих талантів : прикладного мистецтва, танцю, пісні, вірша.


12.03.2013 11:56

199-та річниця від дня народження Кобзаря.
199-та річниця від дня народження Кобзаря. В рамках святкувань свята вести та жінки, в районному Палаці культури м. Заставна відбулось вшанування Генія Українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. На сцені великий портрет Кобзаря, а до присутніх лине чудовий спів народного самодіяльного аматорського ансамблю пісні і танцю «Веселка» (художній керівник Ю.Марусяк).


14.02.2013 15:05

Тим, хто пройшов Афганістан - урочистий мітинг-реквієм
Сьогодні біля пам’ятника воїнам-афганцям в м.Заставна відбулись урочистості з нагоди вшанування ветеранів Афганської війни


22.01.2013 10:17

Відзначали День Соборності та Свободи України
Відзначали День Соборності  та Свободи України Голова Заставніської районної ради М.Леваніна у складі делегації із Заставнівського району взяла участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України, які відбулись у Чернівецькій обласній філармонії.


Tеми