Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Охорона здоров'я )

01.09.2015 17:05

Рекомендації для послаблення несприятливої дії високої температури на працююче населення
У зв'язку із спекотними погодними умовами Кіцманське міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області рекомендує для послаблення несприятливої дії високої температури на працююче населення здійснювати наступні заходи: 1.Необхідно організувати раціональний режим роботи. При роботах на відкритому повітрі і температурі зовнішнього повітря 35 ºС і вище, тривалість періодів безперервної роботи повинна складати 15-20 хвилин з наступною тривалістю відпочинку не менше 10-12 хвилин в охолоджуваних приміщеннях.


28.07.2015 09:49

Рекомендації щодо раціонального режиму роботи працюючого населення
У зв'язку із спекотними погодними умовами відділ здійснення держсанепіднагляду у Заставнівському районі рекомендує для послаблення несприятливої дії високої температури на працююче населення здійснювати наступні заходи: 1.Необхідно організувати раціональний режим роботи. При роботах на відкритому повітрі і температурі зовнішнього повітря 35 ºС і вище, тривалість періодів безперервної роботи повинна складати 15-20 хвилин з наступною тривалістю відпочинку не менше 10-12 хвилин в охолоджуваних приміщеннях. При цьому допустима сумарна тривалість термічного навантаження за робочу зміну не повинна перевищувати 4-5 годин, для осіб які використовують спеціальний одяг для захисту від теплового випромінювання і 1,5-2 години для осіб без спеціального одягу.


30.01.2014 09:02

Голова районної ради М.Леваніна взяла участь у підсумковій нараді медичних працівників району
Голова районної ради М.Леваніна взяла участь у підсумковій нараді медичних працівників району, яке відбулось в актовому залі центральної районної лікарні і проходило в рамках медичної ради. За підсумками наради було прийняято рішення «Про підсумки роботи закладів охорони здоровя Заставнівського району за 2013 рік. Основні напрямки покращення роботи у 2014 році». Перед присутніми виступили: головний лікар центру ПМСД Шевчук Л.Д., заступники головного лікаря Процюка В.І., Горгіца О.Б., районний хірург Я. Дупешко, районний терапевт Русаль О.В., завідуючий поліклінікою Глушківський Ю.В. районний акушер-гінеколог Пашинська Л.Т.


Tеми