Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація
 • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Повідомлення податкової інспекції )

23.08.2017 13:01

Прес-служба головного управління ДФС інформує
Прес-служба головного управління ДФС інформує Понад 27,7 тисяч митних декларацій оформили на буковинській митниці за сім місяців 2017 року На Чернівецькій митниці ДФС за січень-липень цього року оформлено 27652 експортно-імпортних митних декларацій. У грошовому еквіваленті загальний зовнішньоторговельний обіг склав 312 млн. доларів США. Зокрема, імпортовано вантажів загальною вагою 116,6 тис.тонн вартістю 227,4 млн. доларів США, експортовано з України вантажу на суму84,6 млн. доларів США загальною вагою 161,7тис.тонн. Чернівецька митниця ДФС констатує зростання торговельного обігу у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 35,7 млн. доларів США. Торгівельними партнерами вітчизняних учасників ЗЕД у зовнішньоторговельній діяльності були підприємства з 76 країн світу.


22.08.2017 16:40

Фіскали Буковини запрошують платників ПДВ на зустріч
Фіскали Буковини запрошують платників ПДВ на зустріч За словами в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталія Шпака фахівці відомства готові надати інформаційну допомогу платникам області у разі зупинення податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Задля цього склали Графік проведення зустрічей під час яких будуть ознайомлювати бізнес - спільноту області із порядком функціонування системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (СМ КОР) та всіма законодавчими чи технічними новаціями з даного питання.


22.08.2017 16:05

Прес-служба головного управління ДФС у Чернівецькій області
Прес-служба головного управління ДФС у Чернівецькій області Увага! Телефонні шахраї вдають із себе податківців та вимагають у бізнесу гроші Про такі факти уже вдруге впродовж серпня цього року повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. У відомстві застерігають представників бізнесу бути пильними,щоб не попастися на гачок ошуканців. Схема злочину «податкових» шахраїв стара. Вони телефонують до посадових осіб суб’єктів господарської діяльності і нібито від імені в.о. начальника відомства Віталія Шпака вимагають терміново допомогти коштами за здійснення неправомірних дій. При цьому пропонують представникам бізнесу терміново перераховувати грошові кошти.Поспішність пояснюють перевіркою з Києва.Аферисти зі свого боку обіцяють посприяти, щоб підприємство не перевіряли і виключили з нібито існуючого списку для перевірок.


16.08.2017 15:47

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує               Внесок працюючих буковинців до бюджету склав понад 1 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб Відтак, з вказаної суми за сім місяців поточного року бюджети місцевих громад отримали742,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, а до державного бюджету надійшло 261,6 млн. грн. Загалом, цьогорічні надходження перевищили показник минулого року на 335,2 млн. грн. - інформують у Головному управлінні ДФС Буковини. Така результативність – це черговий приклад високої відповідальності буковинської бізнес – спільноти за дотриманням державних гарантій в оплаті праці своїх найманих працівників.


16.08.2017 15:09

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує               Бізнесу Буковини за сім місяців цього року відшкодовано 96,5 млн. грн. ПДВ Таку суму повернуто з бюджету платникам регіону за сім місяців цього року - інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Це на 37,6 млн. грн. більше ніж за аналогічний період торік. Позитивним є те, що 99,3 відсотки від загальної суми відшкодування перераховано грошовими коштами на рахунки суб'єктів і лишень 0,7 відсотка в рахунок майбутніх платежів. Цього року заяви на отримання бюджетного відшкодування подали 83 платники регіону – у порівнянні з 2016 роком кількість «відшкодувальників» збільшилася на 20 осіб.


16.08.2017 12:35

Повідомлення прес-служби Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Повідомлення прес-служби Головного управління ДФС у Чернівецькій області               У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відзначають, цього року більшість судових позовів підтвердили правомірність застосування штрафних санкцій. Першоосновою цього позитивного процесу звичайно було якісне документування та зібрана доказова база, на якій ґрунтуються позовні вимоги. І не менш важливо, що правники фахово підходять до кожної справи, що направляється до суду. Водночас, при відстоюванні інтересів держави ми все ж таки віддаємо перевагу досудовим засобам вирішення спірних ситуацій – наголошують у фіскальному відомстві.


16.08.2017 11:46

Повідомлення фахівців головного управління ДФС у Чернівецькій області
Повідомлення фахівців головного управління ДФС у Чернівецькій області 81,8 млн. грн. військового збору сплачено до бюджету за сім місяців 2017 року платниками податків області, - повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Темп росту надходжень, у порівнянні з 2016 роком, перевищив 137,1 відсотків ( +22,1 млн. грн.). Сутєєво, що виконання індикативного завдання забезпечено на рівні 112,6 відсотків, додатково до держбюджету надійшло 9,1 мільйонів гривень військового збору. У фіскальній службі нагадують, «патріотичний податок» в Україні був запроваджений у серпні 2014 року. З того часу Буковинські платники сплачують дедалі все більше коштів на підтримку армії.


26.06.2017 15:20

Бізнесу Буковини відшкодовано з бюджету 65,5 мільйонів гривень податку на додану вартість
Бізнесу Буковини відшкодовано з бюджету 65,5 мільйонів гривень
податку на додану вартість
Як повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос, від початку року представниками бізнесу краю було заявлено бюджетне відшкодування податку на додану вартість в сумі 69,3 млн. грн. Це на 38,5 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Заяви на отримання бюджетного відшкодування подали 80 суб’єктів господарювання, це на 20 платників більше ніж за аналогічний період минулого року.


26.06.2017 15:17

За несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску передбачена відповідальність
За несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску передбачена відповідальність У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області наголошують, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Та нагадують, Закон України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» є основним документом, який регулює єдиний внесок.


15.02.2017 15:16

6 мільйонів гривень – орієнтовна вартість виявлених митниками товарів, що їх незаконно намагалися перемістити через кордон
Значну партію незаконно переміщуваного товару виявили сьогодні у пункті пропуску «Порубне-Сірет» співробітники Чернівецької митниці ДФС. Близько 16.00 у зону митного контролю в‘їхав транспортний засіб комерційного призначення, що відповідно до поданих документів прямував з Туреччини до Польщі. За результатами аналітично-пошукової роботи, відповідно до ст. 338 Митного кодексу України митниками було прийнято рішення про здійснення повного огляду товару. Відповідно до відомостей, заявлених у товаросупровідних документах, поданих до митного контролю та оформлення, у транспортному засобі переміщувалися товари народного вжитку у кількості 602 вантажних місця вагою 20 тонн. Однак за результатами огляду та повного вивантаження товару було встановлено невідповідності вантажних місць та опису товару поданим товаросупровідним документам. Крім того, у згаданих товаросупровідних документах наявні ознаки підробки, а на вантажних місцях - маркування «Одеса» та «Золотоноша». Щодо 35-річного водія однієї з транспортних фірм Буковини запроваджено справу про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар у кількості 602 вантажних місця буде вилучено на склад митниці. Його орієнтовна вартість становить 6 млн. грн.


15.02.2017 15:14

Податкові міліціонери Буковини в лютому цього року вилучили контрафактних цигарок на суму 3,1 млн. грн.
Про це розповів перший заступник начальника фіскальної служби Буковини полковник податкової міліції Сергій Гакман та зауважив – на теренах області вдруге впродовж лютого цього року вилучено значні партії контрафактних цигарок. Так, 7 лютого виявлено факт зберігання 42,5 тис. таких цигарок, а 10 лютого - транспортування 75 тисяч пачок контрафактних цигарок. Дані порушення обігу підакцизних товарів встановлені в рамках операції «Акциз-2017» оперативними працівниками Головного управління ДФС у Чернівецькій області спільно з працівниками УСБ України в Чернівецькій області та працівниками прокуратури у м. Чернівцях. Орієнтовна вартість вилучених цигарок у першому випадку (07.02.2017р.) – 1275 000 грн., а у другому випадку (10.02.2017р.) - 1875 000 грн. Продовжуючи розмову, Сергій Гакман зазначив, за оперативною інформацією сьогодні у м. Чернівцях, зупинено вантажний мікроавтобус марки «Мерседес-Бенц», в якому буковинець перевозив цигарки марки «Марбле» без марок акцизного податку України. Наразі вирішується питання про внесення відомостей за вчинене правопорушення до ЄРДР.


15.02.2017 15:07

Майже 133 мільйони гривень єдиного соціального внеску сплатили страхувальники Буковини
За підсумками січня 2017 року, роботодавці та особи які проводять незалежну професійну діяльність Чернівеччини, перерахували 132,99 млн.грн. єдиного соціального внеску. Таким чином, надходження ЄСВ на Буковині перевищили показники за січень на 25,1 млн. грн. Про це повідомив в.о.начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак. Зокрема, сума єдиного внеску нарахованого роботодавцями на суми заробітної плати та винагороди за договорами ЦПХ, склала 107,1 млн. грн., від фізичних осіб-підприємців та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, надійшло майже 17,1 млн. грн. Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців склав 8,6 млн. грн. «На сьогодні одним з пріоритетних векторів роботи фіскальної служби є забезпечення стабільного надходження єдиного соціального внеску, від якого безпосередньо залежить фінансування соціальної сфери регіону. В цьому питанні зусилля відомства спрямовані за двома основними напрямами – виявлення та ліквідація тіньових схем та вдосконалення сервісного обслуговування платників» - зазначає посадовець. Отримати консультації з питань застосування законодавств по ЄСВ можна у Центрах обслуговування платників територіальних органів ДФС у Чернівецькій області. Також платники можуть скористатись Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом ДФС, який знаходиться за посиланням: http://zir.sfs.gov.ua/.


15.02.2017 15:04

З початку 2017 року «єдинники» Буковини збагатили місцеві бюджети на 30,3 млн. грн.
Платники єдиного податку – юридичні та фізичні особи у січні поточного року поповнили місцеві скарбнички Чернівецької області на 14,2 млн. грн. більше ніж у аналогічному періоді минулого року - інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Приватні підприємці - платники єдиного податку спрямували до казни найбільш вагому суму податку - 22,2 млн. грн. Спрощенці - юридичні особи спрямували до місцевої казни 3,1 млн. грн. Платники єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників сплатили 5 млн. грн. У регіональному фіскальному відомстві наголошують, відповідно до п. 295.1 Податкового кодексу України, платники єдиного податку першої і другої групи сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Також необхідно знати, платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року. Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси (п.295.4 ПКУ).


18.03.2016 09:55

Затверджено положення про форму та зміст розрахункових документів, порядок подання та форми звітності, повязаної з використанням КОРО (розрахункових книжок)
З 11 березня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов'язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» (далі - Наказ № 13), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11.02.2016 за № 220/28350, яким скасовано наказ Державної податкової адміністрації України від 01.12.2000 № 614 «Про затвердження нормативно-правових актів до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Зокрема, Наказом № 13 оновлено форми таких розрахункових документів: фіскального касового чека на товари та послуги (форма № ФКЧ-1); фіскального касового чека видачі коштів (форма № ФКЧ-2); розрахункової квитанції (форма № РК-1); спрощеної розрахункової квитанції (форма № РК-2). Окрім того, запроваджено новий розрахунковий документ - фіскальний касовий чек за приймання та переказ готівкових коштів через програмно-технічні комплекси самообслуговування (форма № ФКЧ-3). З повним текстом Наказу № 13 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua). Довідково: Наказ № 13 опубліковано в офіційному бюлетені «Офіційний вісник України» від 11.03.2016 № 18.


18.03.2016 09:55

До відома буковинських платників податків!
Кіцманська ОДПІ повідомляє,що можна отримати консультацію в режимі оn - line зателефонувавши до Контакт-центру ДФС за телефонними номерами:0 800 501 007 або (044 454 16 13).Також запитання можна надіслати на електронну адресу idd@sfs.gov.ua Інформаційно-довідкові послуги надаються з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі). Детальніше за посиланням: http://zir.sfs.gov.ua/main/index/contact


Tеми