Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Духовне життя )

25.09.2013 16:33

Презентація книги
Вчора в приміщенні Заставнівської центральної районної бібліотеки голова районної ради М. Леваніна взяла участь в презентації книги «Християнські піснеспіви Пресвятій Цариці Небесній, Приснодіві Марії Богородиці», яку було перекладено українською мовою благочинним Заставнівського округу митрофорним протоієреєм Дмитром Костащуком.


09.07.2013 16:18

Хресна хода в Хрещатик
Хресна хода в Хрещатик 5 липня 2013 року майже 20 тисяч паломників пройшли хресним ходом до монастиря Івана Богослова, що у с. Хрещатик Заставнівського району. Паломники пройшли 45 кілометрів, під спекотним сонцем і проливним дощем. Хресний хід розпочався у Чернівцях вдосвіта від Свято-Покровської Церкви, що у мікрорайоні Рогізна. У дійстві взяли участь майже 20 тисяч паломників з різних регіонів Українита з-за кордону країни. Серед паломників – люди різного віку: багато дітей і особливо багато юних дівчат та хлопців.


13.02.2013 09:27

Фотовиставка церковних споруд
Фотовиставка церковних споруд Минуле – це той фундамент, на якому тримається сучасне. І чим більше ми знаємо, розуміємо і шануємо минуле, тим впевненішим, стабільнішим та прогнозованішим буде майбутнє.


Tеми