Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Духовне життя )

11.01.2019 10:20

Подяка від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета
Подяка від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Голові Заставнівської районної ради Сергію Капіцькому


04.01.2019 14:52

Зустріч Сергія Капіцького із предстоятелем Української Помісної Православної Церкви Митрополитом Київським та всієї України Епіфанієм
Зустріч Сергія Капіцького із предстоятелем Української Помісної Православної Церкви Митрополитом Київським та всієї України Епіфанієм

Напередодні Нового року голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький у Михайлівському Соборі зустрівся із предстоятелем Української Помісної Православної Церкви Митрополитом Київським та всієї України Епіфанієм .


28.07.2017 09:59

МОЛИЛИСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ НАД РОСІЙСЬКИМ АГРЕСОРОМ, МИР, СПОКІЙ І ДОБРОБУТ НЕНЬКИ-УКРАЇНИ
МОЛИЛИСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ НАД РОСІЙСЬКИМ АГРЕСОРОМ, МИР, СПОКІЙ І ДОБРОБУТ НЕНЬКИ-УКРАЇНИ У світі упродовж багатьох століть знають українців, як надзвичайно релігійну, морально-етичну, культурну та високодуховну націю. Церква у найскрутніші хвилини життя — опора людини, яка вказує шлях до спасіння душі та важливість втілення заповідей Божих. У храмах віднаходимо душевний спокій, блаженство, мир, любов, відчуваємо невидиму підтримку та отримуємо відповіді на наші проблемні та злободенні питання. За будь-яких обставин до храму приходять, щоб подякувати за досягнуте, просити благословення, щиро помолитися за здоров’я рідних та близьких, перемогу над ворогом, мир і спокій в Україні, що останніми роками є актуальним і значимим.


27.07.2017 14:27

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет перебував з візитом на Заставнівщині
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 
              перебував з візитом на Заставнівщині
21 липня під час візиту до Заставніщини Святійшого Патріарха Київської і всієї Руси-України Філарета відбулася офіційна зустріч у кабінеті голови районної ради Сергія Капіцького. Участь у ній взяли Владика Васильківський Лаврентій, голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, голова районної ради Сергій Капіцький, голова Заставнівської РДА Юрій Кітар, заступник голови Заставнівської районної ради Василь Мельник, керуючий справами Леонід Гольцов.


25.09.2013 16:33

Презентація книги
Вчора в приміщенні Заставнівської центральної районної бібліотеки голова районної ради М. Леваніна взяла участь в презентації книги «Християнські піснеспіви Пресвятій Цариці Небесній, Приснодіві Марії Богородиці», яку було перекладено українською мовою благочинним Заставнівського округу митрофорним протоієреєм Дмитром Костащуком.


09.07.2013 16:18

Хресна хода в Хрещатик
Хресна хода в Хрещатик 5 липня 2013 року майже 20 тисяч паломників пройшли хресним ходом до монастиря Івана Богослова, що у с. Хрещатик Заставнівського району. Паломники пройшли 45 кілометрів, під спекотним сонцем і проливним дощем. Хресний хід розпочався у Чернівцях вдосвіта від Свято-Покровської Церкви, що у мікрорайоні Рогізна. У дійстві взяли участь майже 20 тисяч паломників з різних регіонів Українита з-за кордону країни. Серед паломників – люди різного віку: багато дітей і особливо багато юних дівчат та хлопців.


13.02.2013 09:27

Фотовиставка церковних споруд
Фотовиставка церковних споруд Минуле – це той фундамент, на якому тримається сучасне. І чим більше ми знаємо, розуміємо і шануємо минуле, тим впевненішим, стабільнішим та прогнозованішим буде майбутнє.


Tеми