Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Привітання )

09.11.2017 09:17

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва ! Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу ! Культурні здобутки і традиції нашого народу – це скарб, яким треба належно скористатися. Збереження та примноження цього спадку, шанування своїх видатних земляків може стати для нас запорукою подальшого розвитку та творчої наснаги.


09.11.2017 09:15

Шановні жителі Заставнівщини!
Шановні жителі Заставнівщини! Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю! Щороку, 9 листопада, у день, коли церквою вшановується преподобний Нестор-Літописець, ми відзначаємо День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України на підтримку громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. Воно спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та краси.


09.10.2017 11:08

Шановні працівники поштового зв’язку!
      Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всесвітнім Днем пошти! Протягом століть пошта була й залишається нині надійним посередником в міжлюдському спілкуванні. Сьогодні, коли бурхливими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, поштовий зв’язок не втратив свого виключного значення, залишаючись одним з найдоступніших та найпопулярніших видів комунікації.


06.10.2017 13:40

Шановні служителі закону!
Шановні служителі закону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. Свята людей, життєве кредо яких – боротися за справедливість, за ствердження Закону і Права! Зі здобуттям Україною незалежності ця професія стала вагомою і необхідною. Сьогодні, немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, Ви, шановні представники всіх рівнів законодавчої, виконавчої та судової влади, присвятили своє життя служінню його величності Закону.


06.10.2017 13:38

Шановні митці!
Шановні митці! Сьогодні на вашу честь золотиться осінь і земля квітує осіннім різнобарв'ям. Дозвольте й мені привітати вас із Днем художника. Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки Вашій самовідданій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Ваші твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди.


06.10.2017 13:35

Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби!
Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби! Від усього серця вітаю вас із професійним святом. Протягом десятиріч санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави. Сьогодні спеціалісти служби продовжують високо нести своє професійне звання. Щодня, щохвилини ви контролюєте питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, дбаєте про безпеку середовища проживання. Ваша робота, своєчасне проведення профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберегти здоров’я мільйонів людей.


29.09.2017 12:22

Шановні освітяни!
Шановні освітяни! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівника освіти. Учитель – це більше, ніж професія, вчитель - це покликання. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. До вас йдуть із своїми болями та радощами наші діти. Яке велике серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою великою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій, нестаріючій душі!


29.09.2017 12:16

Привітання голови Заставнівської районної ради з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана
Привітання голови Заставнівської районної ради з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана 1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Це свято глибокої поваги і цивілізованого ставлення українського суспільства до найстарших представників громади. День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги.


31.07.2017 09:39

Шановні працівники торгівлі Заставнівського району – щиро вітаю вас з професійним святом!
Шановні працівники торгівлі Заставнівського району – щиро вітаю вас з професійним святом! Ви представляєте найпопулярнішу сферу економічної діяльності, покликану задовольняти повсякденні потреби людей. Щодня жителі району вдаються до ваших послуг. Завдяки Вашій праці урізноманітнюється та розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів широкого вжитку, поліпшується культура обслуговування. Торгівля – це непроста галузь та важка праця. Це показник розвитку економіки країни, її передовий фланг. Саме від розвитку цивілізованої торгівлі залежить зростання рівня життя кожного жителя країни. Нехай Ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення розвитку закладів торгівлі та громадського харчування, удосконалення їх інфраструктури, поліпшення якості сервісу. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, комерційного успіху, гарного попиту на товари, стабільності та нових професійних здобутків! З повагою голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


28.07.2017 14:29

Шановні жителі району!
Шановні жителі району! Вшановуючи пам’ять одного із засновників і покровителів нашої державності – Святого рівноапостольного великого князя Володимира, 28 липня українці відзначають й День Хрещення Київської Русі–України. Прийняття християнства князем Володимиром і подальше поширення православної віри в народі назавжди змінило історичну долю всієї Східної Європи та нашої держави зокрема.


17.07.2017 10:48

Шановні бухгалтери – прийміть щирі вітання з професійним святом!
Шановні бухгалтери – прийміть щирі вітання з професійним святом! Професія бухгалтера завжди була визнана однією з пріоритетних та вкрай потрібних. Щодня працівники цієї сфери, дотримуючись вимог чинного законодавства, ведуть бухгалтерський облік, складають звітність, здійснюють контроль за використанням коштів та активно запроваджують у практику сучасні фінансові стандарти. Усі ми поважаємо та високо цінуємо Вашу сумлінну та нелегку працю, яка є запорукою стабільного соціально-економічного розвитку нашої держави. Саме Ви забезпечуєте чіткий контроль над фінансами підприємств, установ та організацій Заставнівського району, від Вас залежить своєчасна сплата податків та зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів. Тож прийміть щиру вдячність за щоденний клопіткий труд і вірність професійному обов’язку. У день професійного свята бажаю всім бухгалтерам Заставнівщини міцного здоров’я, щастя, професійних здобутків, благополуччя, миру, злагоди, кар’єрного росту, а також щоб у Вас завжди сходився баланс! З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


27.06.2017 12:44

Шановна громадо!
     Шановна громадо!     28 червня Україна відзначає велике державне свято — День Конституції України. Напевно, кожен погодиться, що прийняття Основного Закону держави — це подія, значення якої в житті кожного грома¬дянина важко переоцінити. Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, визнала людину найвищою соціальною цінністю. Прийняття Конституції закріпило правові основи Незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. Це першооснова формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенними серед інших вільних народів Європи і світу. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ. Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


22.05.2017 10:06

Шановні працівники банківської справи!
Шановні працівники банківської справи! Щиро вітаю Вас із професійним святом. Воно є підтвердженням вагомості вкладу банківської системи в розвиток економіки нашої держави, забезпечення її фінансової стабільності і в часи процвітання, і в часи кризи. Висока працездатність і професіоналізм, чесність і порядність, цілеспрямованість усіх працівників банківських установ є запорукою ефективної роботи фінансової системи. Ефективна робота банків сьогодні — це величезна праця, знання, досвід банківських працівників — економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших, неоціненний досвід ветеранів. Усі вони заслуговують щирих слів подяки і найкращих побажань. Ваша сумлінна праця та надзвичайно високий професійний рівень сприяють розвитку економіки країни та забезпечують її фінансову стабільність. Упевнений, що завдяки Вашому багаторічному досвіду, порядності та вмінню знаходити правильні і нестандартні рішення в непростих ситуаціях, молода банківська система України стане взірцевою. У цей святковий день я зичу Вам міцного здоров’я, нескінченної життєвої енергії та успіхів у праці, затишку і благополуччя Вашим родинам. Бажаю всім банкірам, щоб їхня складна та відповідальна робота дарувала впевненість у завтрашньому дні та приносила задоволення. Творчої наснаги Вам, стабільності і процвітання! Зі святом Вас! З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


22.05.2017 09:56

Шановні заставнівчани та гості міста!
Шановні заставнівчани та гості міста! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста! День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога. Також вітаю заставнівчан та гостей міста з Храмовим святом Днем перенесення мощей Святого Миколая Чудотворця . Святий отець Миколай здавна в нашого народу наділений великою пошаною. Серед всіх святих саме Миколай є найбільшим прикладом милосердя, доброти, заступництва для скривджених, знедолених і потребуючих допомоги.


05.05.2017 13:33

Дорогі ветерани, герої фронту і тилу! Дорогі жителі Заставнівщини!
Дорогі ветерани, герої фронту і тилу!
Дорогі жителі Заставнівщини!
72 роки відділяють нас від історичного травня 1945-го, коли закінчилася одна з найжорстокіших воєн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила нашу землю. День Перемоги – це свято мужності і звитяги, день честі та слави наших батьків і дідів, які відчайдушно чинили опір ворогу на лінії фронту та в підпіллі. Це день честі та слави матерів, яким на тендітних плечах довелося винести непомірно важкий воєнний тягар, невтомною працею наближати мирне життя. Нині ми схиляємо голови на знак безмежної пошани і говоримо сердечні слова вдячності всім хто кував Перемогу, живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої війни за їх героїзм і доблесть, тим хто пережив і виніс важкі роки окупації та страхіття концтаборів, хто піднімав з руїн та відбудовував рідний край! Згадаймо в ці дні поіменно всіх, хто ціною власного життя заплатив за Перемогу: полеглих на полях битв, замучених у катівнях, померлих від ран та хвороб тієї війни, тих, хто пішов від нас уже в мирну добу. Важко знайти слова якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку знало людство! Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, сили духу, самопожертви, які Ви виявили в боях за рідну землю! Вітаючи всіх, хто пройшов крізь пекло Другої світової війни, а також жителів району із Днем Перемоги – бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років життя та мирного неба над головою! З повагою та шаною Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


Tеми