Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація
 • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Привітання )

12.01.2018 12:46

Шановні жителі та гості Заставнівщини! Прийміть найщиріші вітання зі Старим Новим роком та Днем Святого Василя!
Шановні жителі та гості Заставнівщини!
Прийміть найщиріші вітання зі Старим Новим роком та Днем Святого Василя!
Зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші надії і прагнення, принесе в кожну домівку достаток і добробут. Вітаю усіх іменниників зі святом Василя! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, Душі повняться добром, а очі світяться щастям! Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога кожного з Вас, а в родинах завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення ! З найкращими побажаннями, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


29.12.2017 16:24

Дорогі краяни! Прийміть щирі вітання З Новим 2018 роком!
Дорогі краяни!
Прийміть щирі вітання З Новим 2018 роком!
За кілька днів відійде в минуле 2017 рік. Він був різним: деякі прагнення та плани втілено в життя, а деякі — ні. Багато у чому ми досягли успіху, але окремі завдання чекають вирішення в майбутньому.


05.12.2017 17:06

Вельмишановні земляки! Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!
Вельмишановні земляки!
Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!
5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Мені надзвичайно приємно привітати всіх, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим. Для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Вже кілька років поспіль волонтери надихають й окриляють на життєстверджуючі зміни в суспільстві. В умовах терористичної загрози з боку сусідньої держави роль волонтерської діяльності зросла багатократно. Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. А українська армія отримала необхідне для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Завдяки Вам захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку.


01.12.2017 14:55

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!
       Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Щиро вітаю Вас зі святом – Днем працівників прокуратури! Ваша професія зобов’язує самовіддано служити Україні та її народові, незважаючи на труднощі, з честю і непохитністю виконувати свої обов’язки для утвердження верховенства Закону, закріплення прав і свобод громадян, розвитку правової держави. Саме від Вашого сумління залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства від проявів злочинності, дотримання прав і свобод людини в Україні. Сердечно вдячний і нашим ветеранам, які скрізь роки пронесли відданість обраній професії, свято зберегли і примножили її традиції. Зичу Вам Миру і родинного щастя, здоров’я і затишку, витримки та наснаги на стезі служіння Справедливості. Нехай кожен Ваш день примножується мудрими рішеннями, приносить позитивний результат і зміцнює довіру людей. Хай любов рідних зігріває Ваше серце і налаштовує на нові перемоги! Міцного Вам здоров’я, оптимізму та мирного неба! З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


09.11.2017 09:17

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва ! Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу ! Культурні здобутки і традиції нашого народу – це скарб, яким треба належно скористатися. Збереження та примноження цього спадку, шанування своїх видатних земляків може стати для нас запорукою подальшого розвитку та творчої наснаги.


09.11.2017 09:15

Шановні жителі Заставнівщини!
Шановні жителі Заставнівщини! Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю! Щороку, 9 листопада, у день, коли церквою вшановується преподобний Нестор-Літописець, ми відзначаємо День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України на підтримку громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. Воно спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та краси.


09.10.2017 11:08

Шановні працівники поштового зв’язку!
   Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всесвітнім Днем пошти! Протягом століть пошта була й залишається нині надійним посередником в міжлюдському спілкуванні. Сьогодні, коли бурхливими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, поштовий зв’язок не втратив свого виключного значення, залишаючись одним з найдоступніших та найпопулярніших видів комунікації.


06.10.2017 13:40

Шановні служителі закону!
Шановні служителі закону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. Свята людей, життєве кредо яких – боротися за справедливість, за ствердження Закону і Права! Зі здобуттям Україною незалежності ця професія стала вагомою і необхідною. Сьогодні, немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, Ви, шановні представники всіх рівнів законодавчої, виконавчої та судової влади, присвятили своє життя служінню його величності Закону.


06.10.2017 13:38

Шановні митці!
Шановні митці! Сьогодні на вашу честь золотиться осінь і земля квітує осіннім різнобарв'ям. Дозвольте й мені привітати вас із Днем художника. Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки Вашій самовідданій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Ваші твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди.


06.10.2017 13:35

Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби!
Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби! Від усього серця вітаю вас із професійним святом. Протягом десятиріч санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави. Сьогодні спеціалісти служби продовжують високо нести своє професійне звання. Щодня, щохвилини ви контролюєте питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, дбаєте про безпеку середовища проживання. Ваша робота, своєчасне проведення профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберегти здоров’я мільйонів людей.


29.09.2017 12:22

Шановні освітяни!
Шановні освітяни! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівника освіти. Учитель – це більше, ніж професія, вчитель - це покликання. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. До вас йдуть із своїми болями та радощами наші діти. Яке велике серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою великою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій, нестаріючій душі!


29.09.2017 12:16

Привітання голови Заставнівської районної ради з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана
Привітання голови Заставнівської районної ради з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана 1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Це свято глибокої поваги і цивілізованого ставлення українського суспільства до найстарших представників громади. День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги.


31.07.2017 09:39

Шановні працівники торгівлі Заставнівського району – щиро вітаю вас з професійним святом!
Шановні працівники торгівлі Заставнівського району – щиро вітаю вас з професійним святом! Ви представляєте найпопулярнішу сферу економічної діяльності, покликану задовольняти повсякденні потреби людей. Щодня жителі району вдаються до ваших послуг. Завдяки Вашій праці урізноманітнюється та розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів широкого вжитку, поліпшується культура обслуговування. Торгівля – це непроста галузь та важка праця. Це показник розвитку економіки країни, її передовий фланг. Саме від розвитку цивілізованої торгівлі залежить зростання рівня життя кожного жителя країни. Нехай Ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення розвитку закладів торгівлі та громадського харчування, удосконалення їх інфраструктури, поліпшення якості сервісу. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, комерційного успіху, гарного попиту на товари, стабільності та нових професійних здобутків! З повагою голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


28.07.2017 14:29

Шановні жителі району!
Шановні жителі району! Вшановуючи пам’ять одного із засновників і покровителів нашої державності – Святого рівноапостольного великого князя Володимира, 28 липня українці відзначають й День Хрещення Київської Русі–України. Прийняття християнства князем Володимиром і подальше поширення православної віри в народі назавжди змінило історичну долю всієї Східної Європи та нашої держави зокрема.


17.07.2017 10:48

Шановні бухгалтери – прийміть щирі вітання з професійним святом!
Шановні бухгалтери – прийміть щирі вітання з професійним святом! Професія бухгалтера завжди була визнана однією з пріоритетних та вкрай потрібних. Щодня працівники цієї сфери, дотримуючись вимог чинного законодавства, ведуть бухгалтерський облік, складають звітність, здійснюють контроль за використанням коштів та активно запроваджують у практику сучасні фінансові стандарти. Усі ми поважаємо та високо цінуємо Вашу сумлінну та нелегку працю, яка є запорукою стабільного соціально-економічного розвитку нашої держави. Саме Ви забезпечуєте чіткий контроль над фінансами підприємств, установ та організацій Заставнівського району, від Вас залежить своєчасна сплата податків та зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів. Тож прийміть щиру вдячність за щоденний клопіткий труд і вірність професійному обов’язку. У день професійного свята бажаю всім бухгалтерам Заставнівщини міцного здоров’я, щастя, професійних здобутків, благополуччя, миру, злагоди, кар’єрного росту, а також щоб у Вас завжди сходився баланс! З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


Tеми