Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Привітання )

15.06.2018 09:43

Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, Всі працівники системи охорони здоров’я Заставнівського району!
Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, Всі працівники системи охорони здоров’я Заставнівського району! За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника - одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів. Адже за всіх часів здоров’я і життя людини були важливими для суспільства. І тому професія медика - одна з найзатребуваніших, адже поєднує в собі: гуманізм, людяність, професіоналізм, дарує людям віру на одужання, повертає здоров’я, сприяє інформуванню суспільства про те, як уберегтися від захворювань. Тому, що здоров'я нації - це базова умова нормального розвитку країни, її благополуччя і не так багато тих, хто може поєднувати своє життя з нелегкою, відповідальною, але найблагороднішою в суспільстві професією - дарувати людям життя і хороше самопочуття. Без вихідних і святкових днів ви допомагаєте з’являтися на світ новонародженим, стоїте за операційним столом, рятуєте тяжкохворих, надаєте людям невідкладну та необхідну допомогу.


18.05.2018 15:54

Шановні працівники банківських установ!
Шановні працівники банківських установ! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Ви належите до однієї з самих шанованих професій у нашому суспільстві, адже саме завдяки вашим зусиллям та надзвичайно високому професійному рівню розвивається економіка країни. Ефективна робота банків сьогодні – це величезна праця, знання, досвід банківських працівників – економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших, неоціненний досвід ветеранів. Усі ви заслуговуєте щирих слів подяки і найкращих побажань.


10.04.2018 10:41

Дорогі краяни! Щиро вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням!
                                             Дорогі краяни!
        Щиро вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням!
Великдень – свято духовного очищення та оновлення, яке сповнює наші серця непохитною вірою у всепереможність добра, світла та надії. Диво Воскресіння Христового є джерелом натхнення та наснаги для кожного віруючого, адже саме у цей Великий день ми можемо відчути всю велич Господньої любові до людей. Щороку Пасхальна подія несе любов та світло у наші домівки, щирість та добро у взаємини, а Господня ласка зігріває наші серця й спонукає кожного з нас на чисті помисли. Цей всеперемагаючий дух надії й радості дає нам силу й енергію, утверджує вірність християнським традиціям.


12.03.2018 13:26

Шановні землевпорядники району!
Шановні землевпорядники району! Щиро вітаю всіх з професійним святом – Днем землевпорядника! Ви обрали своєю професією працю на рідній землі, турбуєтесь про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє. В нашій державі професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові України- її землі.


07.03.2018 11:36

Шановні жінки Заставнівського району!
Шановні жінки Заставнівського району! Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем! Жінка-мати, берегиня сімейного вогнища, улюблена і вірна супутниця-дружина, донька, сестра, бабуся, подруга – всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Жінка є уособленням затишку, роду, продовження життя. А свято 8 Березня є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким людям. Адже, саме ви – жінки, оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім’я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.


12.01.2018 12:46

Шановні жителі та гості Заставнівщини! Прийміть найщиріші вітання зі Старим Новим роком та Днем Святого Василя!
Шановні жителі та гості Заставнівщини!
Прийміть найщиріші вітання зі Старим Новим роком та Днем Святого Василя!
Зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші надії і прагнення, принесе в кожну домівку достаток і добробут. Вітаю усіх іменниників зі святом Василя! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, Душі повняться добром, а очі світяться щастям! Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога кожного з Вас, а в родинах завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення ! З найкращими побажаннями, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


29.12.2017 16:24

Дорогі краяни! Прийміть щирі вітання З Новим 2018 роком!
Дорогі краяни!
Прийміть щирі вітання З Новим 2018 роком!
За кілька днів відійде в минуле 2017 рік. Він був різним: деякі прагнення та плани втілено в життя, а деякі — ні. Багато у чому ми досягли успіху, але окремі завдання чекають вирішення в майбутньому.


05.12.2017 17:06

Вельмишановні земляки! Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!
Вельмишановні земляки!
Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!
5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Мені надзвичайно приємно привітати всіх, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим. Для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Вже кілька років поспіль волонтери надихають й окриляють на життєстверджуючі зміни в суспільстві. В умовах терористичної загрози з боку сусідньої держави роль волонтерської діяльності зросла багатократно. Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. А українська армія отримала необхідне для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Завдяки Вам захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку.


01.12.2017 14:55

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!
       Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Щиро вітаю Вас зі святом – Днем працівників прокуратури! Ваша професія зобов’язує самовіддано служити Україні та її народові, незважаючи на труднощі, з честю і непохитністю виконувати свої обов’язки для утвердження верховенства Закону, закріплення прав і свобод громадян, розвитку правової держави. Саме від Вашого сумління залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства від проявів злочинності, дотримання прав і свобод людини в Україні. Сердечно вдячний і нашим ветеранам, які скрізь роки пронесли відданість обраній професії, свято зберегли і примножили її традиції. Зичу Вам Миру і родинного щастя, здоров’я і затишку, витримки та наснаги на стезі служіння Справедливості. Нехай кожен Ваш день примножується мудрими рішеннями, приносить позитивний результат і зміцнює довіру людей. Хай любов рідних зігріває Ваше серце і налаштовує на нові перемоги! Міцного Вам здоров’я, оптимізму та мирного неба! З повагою, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький


09.11.2017 09:17

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва ! Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу ! Культурні здобутки і традиції нашого народу – це скарб, яким треба належно скористатися. Збереження та примноження цього спадку, шанування своїх видатних земляків може стати для нас запорукою подальшого розвитку та творчої наснаги.


09.11.2017 09:15

Шановні жителі Заставнівщини!
Шановні жителі Заставнівщини! Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю! Щороку, 9 листопада, у день, коли церквою вшановується преподобний Нестор-Літописець, ми відзначаємо День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України на підтримку громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. Воно спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та краси.


09.10.2017 11:08

Шановні працівники поштового зв’язку!
   Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всесвітнім Днем пошти! Протягом століть пошта була й залишається нині надійним посередником в міжлюдському спілкуванні. Сьогодні, коли бурхливими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, поштовий зв’язок не втратив свого виключного значення, залишаючись одним з найдоступніших та найпопулярніших видів комунікації.


06.10.2017 13:40

Шановні служителі закону!
Шановні служителі закону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. Свята людей, життєве кредо яких – боротися за справедливість, за ствердження Закону і Права! Зі здобуттям Україною незалежності ця професія стала вагомою і необхідною. Сьогодні, немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, Ви, шановні представники всіх рівнів законодавчої, виконавчої та судової влади, присвятили своє життя служінню його величності Закону.


06.10.2017 13:38

Шановні митці!
Шановні митці! Сьогодні на вашу честь золотиться осінь і земля квітує осіннім різнобарв'ям. Дозвольте й мені привітати вас із Днем художника. Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки Вашій самовідданій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Ваші твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди.


06.10.2017 13:35

Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби!
Шановні працівники та ветерани Державної санітарно-епідеміологічної служби! Від усього серця вітаю вас із професійним святом. Протягом десятиріч санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави. Сьогодні спеціалісти служби продовжують високо нести своє професійне звання. Щодня, щохвилини ви контролюєте питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, дбаєте про безпеку середовища проживання. Ваша робота, своєчасне проведення профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберегти здоров’я мільйонів людей.


Tеми