Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Слово на спомин )

11.12.2017 15:38

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та виконавчий апарат висловлюють глибокі співчуття Баланецькій Лілії Миколаївні - головному редактору газети «Голос краю» з приводу тяжкої, непоправної втрати – смерті батька Головатого Миколи Васильовича.
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та виконавчий апарат висловлюють глибокі співчуття Баланецькій Лілії Миколаївні - головному редактору газети «Голос краю» з приводу тяжкої, непоправної втрати – смерті батька Головатого Миколи Васильовича. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи! Світла пам’ять та земля пухом Вашому дорогому батьку, нехай спить спокійно, а Господь дарує його душі Царство Небесне. Життя не стоїть на місці … Одні приходять у цей світ, а інші його залишають. У житті кожної людини бувають моменти, пов`язані з втратою близьких та рідних людей. Все це треба пройти і витримати. Міцнійте і будьте сильні.


05.09.2017 12:02

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат ради висловлюють глибоке співчуття начальнику відділу освіти Заставнівської РДА Матейчук Марії Георгіївні з приводу тяжкої втрати, передчасної смерті її чоловіка – Матейчука Віктора Йосиповича.
  Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат ради висловлюють глибоке співчуття начальнику відділу освіти Заставнівської РДА Матейчук Марії Георгіївні з приводу тяжкої втрати, передчасної смерті її чоловіка – Матейчука Віктора Йосиповича. Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов із життя чоловік, який своїми діями, вчинками, любов’ю та турботою був опорою для сім’ї, своїм розумом виховав не одне покоління учнів. Вміло вчив їх мудрості та відповідальності, скеровував обирати майбутню професію. Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих — тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя: учням, колегам, країні. Несподівана, передчасна смерть Віктора Йосиповича — втрата для рідних і близьких, для колег та учнів Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ми висловлюємо слова глибокої скорботи та розділяємо ваші біль та горе. Світла пам’ять про нього залишиться у серцях тих, хто його знав.


17.07.2017 12:08

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють щирі співчуття Воєвідку Михайлу Степановичу – депутату районної ради
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють  щирі співчуття Воєвідку Михайлу Степановичу – депутату районної ради Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють щирі співчуття Воєвідку Михайлу Степановичу – депутату районної ради з приводу тяжкої втрати батька – Воєвідка Степана Пантелеймоновича. Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо співчуття та слова підтримки Вам і Вашим рідним. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце рідної людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас. Світлі спогади про Вашого батька, який чесно і гідно прожив своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть. Світла йому пам’ять.


13.06.2017 11:53

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють щирі співчуття Шевчуку Любомиру Дмитровичу – головному лікарю Заставнівського центру ПМСД, депутату районної ради з приводу важкого та непоправного горя, смерті батька Шевчука Дмитра Йосиповича.
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють щирі співчуття Шевчуку Любомиру Дмитровичу – головному лікарю Заставнівського центру ПМСД, депутату районної ради з приводу важкого та непоправного горя, смерті батька Шевчука Дмитра Йосиповича. Словами дуже важко загоїти на серці страшну рану від втрати найріднішої людини. Адже саме батько робить нас сильними і водночас нагадує, що ми завжди залишаємося дітьми. В цей скорботний час ми з глибоким сумом і скорботою поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас і Вашу родину. Вічна пам'ять!


05.04.2017 12:29

Співчуття
Співчуття Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, виконавчий апарат та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та знайомим з приводу важкої втрати, смерті Велущака Івана Ілліча – колишнього голови села Горішні Шерівці. Перестало битися серце порядної, чуйної і щирої людини, прекрасного керівника, турботливого батька та дідуся. Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з Вами – усіма, хто знав, поважав та буде берегти про Івана Ілліча кращі спогади і світлу пам'ять. Це непоправна втрата для всіх нас… Царство Небесне і хай земля йому буде пухом!


10.01.2017 13:23

Співчуття!
Співчуття! Голова районної ради Сергій Капіцький, виконавчий апарат та депутатський корпус Заставнівської районної ради висловлюють щирі співчуття депутату районної ради Палій Наталії Василівні з приводу тяжкої, непоправної втрати батька Василя Дмитровича Копчука. Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про Василя Дмитровича, який чесно і гідно прожив життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть. Нехай Господь упокоїть його душу в своїх Небесних оселях. Вічна і світла пам'ять.


10.01.2017 13:22

Співчуття!
Співчуття! З глибоким сумом колектив Заставнівської районної ради висловлює щирі співчуття родині, друзям та колегам Копчука Василя Дмитровича у зв’язку з його передчасною смертю. Добрий, світлий спомин про Василя Дмитровича назавжди залишиться в пам’яті тих, хто жив та працював поруч із ним. Він залишиться принциповим і чуйним керівником, людиною, яка вірно служила обраній справі. У цей скорботний час поділяємо Ваш біль і сумуємо разом із Вами. Царство Небесне та земля йому пухом.


02.12.2016 12:49

Співчуття голові обласної державної адміністрації Олександру Фіщуку
Співчуття голові обласної державної адміністрації Олександру Фіщуку Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та виконавчий апарат райради, висловлюють щирі співчуття голові обласної державної адміністрації Олександру Фищуку та його родині з приводу тяжкої втрати – смерті матері. Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. У цей скорботний час, хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Вічна пам'ять та Царство Небесне.


19.07.2016 15:07

Співчуття
     Співчуття Голова районної ради Сергій Капіцький, виконавчий апарат та депутатський корпус Заставнівської районної ради висловлюють щирі співчуття депутату районної ради Зіновію Зіновійовичу Рудану і його дружині Галині Георгіївні – голові села з приводу тяжкої, непоправної втрати матері Марії Іванівни Рудан та поділяють глибокий сум і тугу рідних та близьких покійної. Хай з Богом спочиває.


15.06.2016 16:58

Вшанування пам`яті депортованих буковинців до Сибіру.
Вшанування пам`яті депортованих буковинців до Сибіру. 14 червня, біля Чорного хреста, відбулося вшанування пам`яті буковинців, яких 75 років тому сталінським режимом було депортовано до Сибіру. Керуючий справами Заставнівської районної ради Леонід Гольцов взяв участь у жалобних заходах і траурній панахиді біля пам’ятного знака. Благочинний Заставнівського округу митрофорний протоієрей Дмитро Костащук відслужив молебень за невинними жертвами, згадуючи, як у 40-х роках цього століття знищувалося мирне населення, котре не погоджувалося із радянською системою. Присутні на заході люди помолилися за душі наших земляків, які загинули під час тих жахливих подій. Участь у вшануванні та церемонії покладання вінків і квітів до пам’ятного знака взяли керівники підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації


13.06.2016 09:33

Прощання із загиблим учасником бойових дій на Сході Петром Танасійчуком
Прощання із загиблим учасником бойових дій на Сході 
Петром Танасійчуком
У четвер представники влади та чимало заставнівчан з букетами квітів, обв’язаних у жалобні стрічки, долучилися до зустрічі загиблого героя, зробивши коридор пошани загиблому.Вони зійшлися до Заставнівського районного Будинку дитячо-юнацької творчості, щоб віддати останні шану та почесті ще одному загиблому в зоні антитерористичної операції - уродженцю села Василів Заставнівського району Петру Танасійчуку. Він загинув 6 червня 2016 року під Маріуполем при виконанні бойового завдання – проведення інженерної розвідки переднього краю.


07.06.2016 14:51

Вічна пам’ять Герою!
Вічна пам’ять Герою! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та вся громада Заставнівщини висловлюють щирі співчуття рідним та близьким, колегам, друзям, загиблого Петра Танасійчука, вже колишнього жителя села Василів Заставнівського району, який загинув 6 червня 2016 року при виконанні бойового завдання під Маріуполем. Чорним крилом накрила звістка про смерть ще одного Героя. Він віддав своє життя, виконуючи бойові завдання, захищаючи Україну від російського агресора. Щиро поділяємо біль непоправної втрати. Світла пам’ять про справжнього патріота України, завжди житиме у серцях рідних, побратимів, друзів та земляків. Помолімося за його світлу, чисту душу. Схилімо голови перед мужністю та відвагою усіх загиблих вояків. Пам’ятаймо їх. Герої не вмирають!


19.04.2016 15:53

Світла пам'ять!
Світла пам Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, виконавчий апарат та депутатський корпус районної ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким, колегам та друзям Чуньківського Івана Дмитровича, ветерана праці, у зв’язку з його передчасною смертю та поділяють глибокий сум і тугу рідних та близьких покійного. Добрий, світлий спомин про Івана Дмитровича назавжди залишиться в пам’яті тих, хто жив та працював поруч із ним. Царство Небесне та земля йому пухом


11.04.2016 10:46

Світла пам`ять!
Світла пам`ять!

Голова районної ради Сергій Капіцький, виконавчий апарат та депутатський корпус Заставнівської районної ради висловлюють щирі співчуття депутату районної ради Володимиру Дмитровичу Барабашу з приводу тяжкої, непоправної втрати матері Марії Георгіївни та поділяють глибокий сум і тугу рідних та близьких покійної. Царство Небесне та земля їй пухом.


14.03.2016 10:57

Cвіча пам’яті!
Cвіча пам’яті! З глибоким сумом колектив Заставнівської районної ради висловлює щирі співчуття дітям, внукам, друзям та колегам Володимира Єфремовича Лучика у зв’язку з його передчасною смертю. У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Володимиром Єфремовичем він залишиться принциповим і чуйним керівником, людино, яка вірно служила обраній справі. Невичерпний патріотизм, демократичної України, непохитний бойовий дух Володимира назавжди залишиться яскравим прикладом для всіх нас. Царство Небесне та земля йому пухом.


Tеми