Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Інформації )

23.05.2018 16:51

Види допомог, на які мають право українці у разі нещасного випадку на роботі
Фонд соціального страхування України здійснює страхування громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. Відповідно, в кожному з таких випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей. У разі нещасного випадку Фонд виплачує застрахованій особі допомогу з тимчасової втрати працездатності. Виплата такої допомоги триває до моменту одужання або до встановлення інвалідності.


22.03.2018 10:40

Оновлені підходи до забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням у санаторно-курортних закладах України
Кіцманське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області з 01.01.2018 року розпочало роботу із застрахованими особами за новим підходом до соціальних стандартів, за принципом «гроші ходять за людиною».


22.01.2018 11:03

До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!
До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори! У відповідності до вимог статті 17 Конституції України та статті 26² Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” військовослужбовці при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву в обов’язковому порядку. Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці, приписуються до військових частин в яких вони проходили службу (або інших військових частин за своєю військово-обліковою спеціальністю) та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах. Протягом 2018 року сплановано проведення навчальних зборів з резервістами визначених військових частин Збройних Сил України. Навчальні збори сплановано провести на військових полігонах в районах пунктів постійної дислокації визначених військових частин. Термін проведення зборів – 30 діб. Заставнівським районним військовим комісаріатом проводяться заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду та залучення на навчальні збори усіх резервістів оперативного резерву.


16.11.2017 15:31

Адресний довідник
Адресний
довідник

 


Надання послуг Пенсійного фонду України


09.06.2017 14:20

До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!
До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!

  
У відповідності до вимог статті 17 Конституції України та статті 26² Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” військовослужбовці при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву в обов’язковому порядку. Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці, приписуються до військових частин в яких вони проходили службу (або інших військових частин за своєю військово-обліковою спеціальністю) та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах. Протягом 2017 року сплановано проведення навчальних зборів з резервістами визначених військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України.


02.02.2017 10:50

Засідання розширеного круглого столу на тему: «Об’єднання територіальних громад Заставнівського району»
Засідання розширеного круглого столу на тему: «Об’єднання територіальних громад Заставнівського району»

30 січня 2017 року в великому залі Заставнівської районної ради відбулося засідання розширеного круглого столу на тему: «Об’єднання територіальних громад Заставнівського району». В роботі взяли активну участь керівники району, голови сільських рад, депутати місцевих та районної ради, громадські активісти, експерт в питаннях децентралізації, політолог Ігор Баб’юк, керівник офісу реформ Буковини Тетяна Татарчук, також був запрошений Борис Руснак – експерт з місцевого самоврядування, заслужений юрист України.


02.02.2017 10:30

Продовжується набір осіб офіцерського складу на військову службу за контрактом в Збройних Силах України.
Сьогодні служба офіцерів у ЗСУ стає престижною та необхідною. Керівництву держави стала очевидна необхідність мати сучасну та могутню армію з висококваліфікованими командирами. У зв'язку із цим значно підвищується матеріальна та моральна допомога офіцерам , що проходять службу в ЗСУ. Проходження військової служби офіцерського складу передбачається у військових частинах, які дислокуються на території Західної України. Офіцерам запасу та бажаючим із вищою освітою пропонується підписати контракт із Збройними Силами України про проходження служби та скористатися всіма перевагами служби: - вільний вибір місця, посади та умов служби по всій території Україні;


02.02.2017 10:27

ОГОЛОШЕННЯ для осіб, які бажають проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України
Заставнівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у військових частинах ЗС України віком від 18 років. При цьому держава гарантує військовослужбовцям: - достатнє грошове (від 7 200 тис. грн. - для солдатів та сержантів; від 10000 тис. грн. – для офіцерів), військовослужбовцям, які несуть службу на лінії бойового зіткнення, виплачувати грошову винагороду за участь в АТО у сумі 4,200 гривень, в інших місцях дислокації в межах визначеної зони проведення воєнного конфлікту (антитерористичної операції) — 1200 гривень; та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів. До окладу грошового забезпечення входять: посадовий оклад, оклад за військовим званням; щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення); - продовольче та речове забезпечення військовослужбовців здійснюється за нормами і в терміни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України; - право на відпустки; - охорона здоров'я та медична допомога; - забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей жилими приміщеннями; - права військовослужбовців та членів їх сімей на освіту; - пенсійне забезпечення і виплати одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби. За детальнішою інформацією звертатися за адресою: 59400 м. Заставна, вул. Гагаріна, 9, тел. 2-18-90, (066)4822733


02.02.2017 10:17

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ НА 2017 РІК
Переваги навчання в ВВНЗ: Повністю безкоштовне навчання. Під час навчання виплачується стипендія. Безкоштовне забезпечення житлом під час навчання. Для дівчат - можливість проживання (з 1 курсу в гуртожитку 3-4 людини в кімнаті, душ в кімнаті, є кухня). Після закінчення ВНЗ дівчата проходять службу на офіцерських посадах.


07.10.2016 11:33

ЗДАЙ ЗБРОЮ !!! ЗБРОЯ ЦЕ НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА !!!
ЗДАЙ ЗБРОЮ  !!!
ЗБРОЯ ЦЕ НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА !!!
Головне Управління Національної Поліції з 01 по 31 ЖОВТНЯ 2016 року проводяться заходи щодо добровільної здачі зброї, яку громадяни незаконно зберігають. Оперативна ситуація в Україні залишається складною. Значному її загостренню певною мірою сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Саме проблема її незаконного поширення викликає занепокоєння у Націанольній Поліції. Ми в край стурбовані тим, що значна кількість вогнепальної зброї потрапляє до рук злочинців, які за її допомогою скоюють найбільш зухвалі та небезпечні злочини. Незважаючи на роз’яснювальну роботу, яку проводить Головне Управління Національної Поліції в Чернівецькій області, багато мешканців нашого краю зберігають зброю без передбаченого законом дозволу. Головне Управління Національної Поліції прийняло рішення про проведення місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів до районних відділів та відділень поліції для подальшої її реєстрації, який триватиме з 1 по 31 жовтня 2016 року. Керівництво Заставнівського відділення поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області звертається до всіх громадян Заставнівського району з проханням взяти активну участь у цьому заході. Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і, насамперед, дітей. Нагадуємо, що незаконне володіння вогнепальною зброєю, боєприпасами та їх зберігання, згідно з ст. 263 Кримінального Кодексу України, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. Разом з тим, добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу поліції, звільняє від кримінальної відповідальності. Отже, найбільш доцільним та правильним було б рішення зареєструвати в особисте користування або добровільно здати зброю, боєприпасів та вибухівки в поліцію на знищення, тобто позбутися цих небезпечних речей самим та допомогти це зробити родичам, друзям та знайомим. Ми сподіваємось на розуміння і підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру і злагоди в нашій державі. За більш докладнішою інформацією про порядок добровільної здачі зброї мешканці області можуть звертатися у Заставнівського відділення поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області за адресою: м. Заставна, вул. Незалежності, 49 за тел. 099-05-48-908 ( Попович Сергій Ярославович), (03737)2-10-02 чи безпосередньо до сектору дозвільної системи УПД ГУНП в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 24 або за телефоном: 59-15-48. З повагою за порозуміння начальник Заставнівського ВП П.Т. Токар


11.07.2016 15:29

ЗДАЙ ЗБРОЮ !!! ЗБРОЯ ЦЕ НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА !!!
Головне Управління Національної Поліції з 01 по 30 ЛИПНЯ 2016 року проводяться заходи щодо добровільної здачі зброї, яку громадяни незаконно зберігають. Оперативна ситуація в Україні залишається складною. Значному її загостренню певною мірою сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Саме проблема її незаконного поширення викликає занепокоєння у Націанольній Поліції. Ми в край стурбовані тим, що значна кількість вогнепальної зброї потрапляє до рук злочинців, які за її допомогою скоюють найбільш зухвалі та небезпечні злочини. Незважаючи на роз’яснювальну роботу, яку проводить Головне Управління Національної Поліції в Чернівецькій області, багато мешканців нашого краю зберігають зброю без передбаченого законом дозволу. Головне Управління Національної Поліції прийняло рішення про проведення місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів до районних відділів та відділень поліції для подальшої її реєстрації, який триватиме з 1 по 30 липня 2016 року. Керівництво Заставнівського відділення поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області звертається до всіх громадян Заставнівського району з проханням взяти активну участь у цьому заході. Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і, насамперед, дітей. Нагадуємо, що незаконне володіння вогнепальною зброєю, боєприпасами та їх зберігання, згідно з ст. 263 Кримінального Кодексу України, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. Разом з тим, добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу поліції, звільняє від кримінальної відповідальності. Отже, найбільш доцільним та правильним було б рішення зареєструвати в особисте користування або добровільно здати зброю, боєприпасів та вибухівки в поліцію на знищення, тобто позбутися цих небезпечних речей самим та допомогти це зробити родичам, друзям та знайомим. Ми сподіваємось на розуміння і підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру і злагоди в нашій державі. За більш докладнішою інформацією про порядок добровільної здачі зброї мешканці області можуть звертатися у Заставнівського відділення поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області за адресою: м. Заставна, вул. Незалежності, 49 за тел. 099-05-48-908 ( Попович Сергій Ярославович), (03737)2-10-02 чи безпосередньо до сектору дозвільної системи УПД ГУНП в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 24 або за телефоном: 59-15-48. З повагою за порозуміння начальник Заставнівського ВП Фурман С.В.


15.06.2016 17:14

У ЗВЕНЯЧИНІ БУДЕ СТАНЦІЯ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ
Ще років п’ять тому про таке сонячне диво ніхто й не мріяв. При-наймні у нас, на Заставнівщині. Хоча голова районної ради С.Капіцький, який їздив за кордон, все частіше наголошував: «Не да-леко той час, коли і ми перейдемо на альтернативні джерела енергопо-стачання, як це давно зробили німці та поляки». І цей час настав. На-став, бо життя вчить рахувати й економити. Сонце завжди посилало і посилає на землю мільярди кіловат променевої енергії і це джерело іс-нуватиме ще багато мільйонів років. То чому б його не використовува-ти, як чисту і безкоштовну енергію? Безумовно, першим етапом цього процесу є спорудження станції сонячних батарей. На цей дебют на За-ставнівщині погодилася Звенячинська сільська рада. Як розповів голова цього села Тарас Фантух, фірма «Буковина Ге-ліос», яка будуватиме станцію сонячних батарей, працюватиме на оре-ндних умовах. Для її облаштування сільрада виділяє 8,5 гектара земель зі своїх запасів. Компанія вибрала цю територію з певних причин. На-самперед враховувався кут нахилу і орієнтація батареї відносно Сонця, а ще тому, що дуже близько високовольтна лінія електропередач. Тарас Мар’янович сказав, що наразі виготовляється документація на оренду землі. На одній із сесій ради угоду винесуть на затвердження і вже восени фірма розпочне спорудження станції. Звенячин — відносно не-великий населений пункт (1645 чол, в т.ч. Йосипівка та Дослідне гос-подарство), де немає підприємств, тому орендна плата фірми «Букови-на Геліос» за користування землею буде неабиякою підмогою для бю-джету села, для розвитку якого завжди потрібні кошти. За словами Тараса Мар’яновича, з часу його каденції (2010 року) зроблено чималий обсяг робіт. Зокрема, у 2013 році повністю замінено вікна й двері у Будинку культури, зроблено власними силами ремонт цієї споруди. Зараз всі сили треба спрямувати на школу та ДУ (дитяча установа). Остання, до речі, вже цього року має бути переведена з НВК, де не вистачає класних кімнат, і облаштована на другому поверсі приміщення сільради. Для цього виділено 541 тис.грн., хто виграє тен-дер, той здійснюватиме капітальний ремонт приміщення. Голова споді-вається, що таким чином частково вирішиться проблема охоплення до-шкільним вихованням маленьких сільчан. Неабияких капіталовкладень потребує школа. Хоча за два роки рада витратила на НВК не менше ніж 300 тисяч гривень. Наразі, за сприяння голови районної ради С.Капіцького вже замінено 25 вікон, роботи тривають і досі. Завітавши до школи, пересвідчились, що там справді належить вико-нати чималий обсяг робіт. Річ у тому, як повідала директор Орися Па-січник, у школі з часу її здачі в експлуатацію (46 років тому) не ремон-тувалася опалювальна система, яка спочатку була зроблена для твердо-го палива, потім ( у 2000р.) — на газу, наразі — намагаються перевести систему на електроопалення, не відмовляючись цілком від газу, врахо-вуючи те, що система на блакитному паливі була облаштована доволі неекономно. А це потребує чималого фінансування. Петро Босовик, фахівець газового господарства, якого голова села запросив для консультацій щодо заміни системи, каже, що досі була велика перевитрата газу, внаслідок чого тепло «тікало» у підземелля, на горище, в повітря. Тож нині вирішують як запобігти помилкам і зро-бити так, щоб тепловіддача була якомога ефективнішою, а дітям взимку — тепло, затишно і комфортно. Орися Дмитрівна, як керівник, звісно, хвилюється, бо роботи насправді дуже багато і фінансуванням пере-ймається, але, каже, що матеріали замовлені, кошти, сподівається, по-ступово надходитимуть (із держбюджету та бюджету ради), тож процес розпочато. Тим паче, що всі проблеми вирішують разом із головою се-ла, з яким є співпраця та взаєморозуміння.


17.05.2016 15:23

Інформація для учасників АТО
Незабаром до Івано-Франківська прибудуть такі американські спеціалісти: онколог, гастроентеролог (терапевт), хірург, пластичний хірург, уролог. Всі огляди, при потребі операції, будуть здійснюватись на базі Центральної міської клінічної лікарні на вул. Мазепи. Буде можливість здійснити лапароскопічні операції та звичайні, усунути дефекти обличчя та окремих ділянок шкіри, видалити осколки та залишки інших речовин в тілі. Хто має бажання потрапити на безкоштовну консультацію до американських лікарів, просимо звертатись для запису за телефоном: 0501023403, або пишіть в приватне повідомлення такі дані: прізвище, ім'я, діагноз та контактний номер телефону. Перед приїздом лікарів ми повідомимо вам дату і час прийому. Тел. Центру допомоги учасникам АТО 0951441533 0982375117


26.04.2016 15:14

Гірсько-штурмова бригада запрошує до своїх лав справжніх солдат, сержантів та офіцерів!
Гарантія стабільного грошового забезпечення. Додаткові грошові виплати та винагороди. Можливість зробити кар'єру. Якісне безкоштовне медичне обслуговування. Можливість отримання заочної вищої освіти. Щорічна відпустка від 30 днів. Додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні...); Безкоштовне харчування. Право на отримання безкоштовного житла; Право на пенсію після 25 років вислуги; Інші соціальні гарантії встановлені законами; Служба зараховується до загального страхового стажу. 5 кроків до контрактника 1. Завітай до свого районного військового комісаріату та більш детально дізнайся про військову службу у Збройних Силах України; 2. Зателефонуй +38 093 293 76 95 та відвідай військову частину щоб отримати письмову згоду командира. 3. Надай документи для вивчення особистості. 4. Пройди медичне обстеження, професійний та психологічний відбір. 5. Підпиши контракт, пройди курс навчання за обраною спеціальністю у навчальному центрі Збройних Сил України. Прибувай до обраного місця служби, проходи військову службу за отриманою спеціальністю.


07.04.2016 16:22

•ГЕРОЇ СЕРЕД НАС СТАНІСЛАВ ЛУК’ЯНЧУК — СЛУЖИТЬ ЗА КОНТРАКТОМ
•ГЕРОЇ СЕРЕД НАС
СТАНІСЛАВ ЛУК’ЯНЧУК — СЛУЖИТЬ ЗА КОНТРАКТОМ
Бути українцем — це не просто жити, працювати на рідній землі. За неї, за свої сім‘ї і родини, за своє щастя і майбутнє потрібно боротися з озброєним до зубів агресором і окупантом, який донедавна був для нас «добрим» сусідом і «братом».


Tеми