Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Інформації )

25.06.2018 11:35

Санаторно-курортне лікування за кошти Фонду пройшли більше 3 тис. осіб з інвалідністю
З початку 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України адресним санаторно-курортним лікуванням було забезпечено понад 3 тис. осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва. Відповідно до нового механізму, зазначені особи мають право вільного вибору закладу для проходження лікування, що збільшило доступність та охоплення соціальною послугою порівняно із тим же періодом минулого року.


29.05.2018 14:49

За 10 місяців роботи Фонд соцстрахування провів реформу і забезпечив безперебійні виплати
Менше 10 місяців тому в Україні повноцінно запрацювала нова структура – Фонд соціального страхування України (ФССУ). Новостворений цільовий фонд об’єднав фонди соцстрахування з тимчасової втрати працездатності та від нещасних випадків на виробництві і здійснює всі функції за загальнообов’язковим державним соціальним страхування з 01.08.2017.


29.05.2018 14:48

Фонд соціального страхування виплатив допомогу по вагітності та пологах більше 66 тис. працюючих жінок
За оперативними даними, з початку року Фонд соціального страхування України направив 1,4 млрд гривень на фінансування допомоги по вагітності та пологах для 66 290 працюючих жінок. Право на отримання матеріального забезпечення від ФССУ має кожна застрахована особа у разі настання страхового випадку в період роботи. Сьогодні під опікою Фонду знаходиться більше 12 млн осіб, з яких близько 6 млн – жінки. Розмір зазначених виплат складає 100% середньої заробітної плати застрахованої особи за кожен день фактичного перебування у відпустці у зв’язку із вагітністю та пологами. Податки та внески з цієї суми не утримуються.


29.05.2018 14:46

Ефективність реабілітації складних патологій за кошти Фонду становить 83%
У 2017 році за кошти Фонду соціального страхування України реабілітаційне лікування отримали понад 25 000 застрахованих осіб і членів їх сімей, серед яких більше 19 000 мали складну патологію з тривалим лікуванням – завдяки отриманій реабілітації 83% з них відновили здоров’я та приступили до роботи одразу після повернення з санаторію. Вчасна реабілітація також є одним з головних чинників упередження настання первинної інвалідності. Фонд здійснює направлення застрахованих осіб на відновне лікування до санаторно-курортних закладів одразу зі стаціонару закладу охорони здоров’я, що збільшує ефективність подальшого лікування, наголосив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.


23.05.2018 16:51

Види допомог, на які мають право українці у разі нещасного випадку на роботі
Фонд соціального страхування України здійснює страхування громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. Відповідно, в кожному з таких випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей. У разі нещасного випадку Фонд виплачує застрахованій особі допомогу з тимчасової втрати працездатності. Виплата такої допомоги триває до моменту одужання або до встановлення інвалідності.


22.03.2018 10:40

Оновлені підходи до забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням у санаторно-курортних закладах України
Кіцманське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області з 01.01.2018 року розпочало роботу із застрахованими особами за новим підходом до соціальних стандартів, за принципом «гроші ходять за людиною».


22.01.2018 11:03

До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!
До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори! У відповідності до вимог статті 17 Конституції України та статті 26² Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” військовослужбовці при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву в обов’язковому порядку. Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці, приписуються до військових частин в яких вони проходили службу (або інших військових частин за своєю військово-обліковою спеціальністю) та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах. Протягом 2018 року сплановано проведення навчальних зборів з резервістами визначених військових частин Збройних Сил України. Навчальні збори сплановано провести на військових полігонах в районах пунктів постійної дислокації визначених військових частин. Термін проведення зборів – 30 діб. Заставнівським районним військовим комісаріатом проводяться заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду та залучення на навчальні збори усіх резервістів оперативного резерву.


16.11.2017 15:31

Адресний довідник
Адресний
довідник

 


Надання послуг Пенсійного фонду України


09.06.2017 14:20

До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!
До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!

  
У відповідності до вимог статті 17 Конституції України та статті 26² Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” військовослужбовці при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву в обов’язковому порядку. Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці, приписуються до військових частин в яких вони проходили службу (або інших військових частин за своєю військово-обліковою спеціальністю) та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах. Протягом 2017 року сплановано проведення навчальних зборів з резервістами визначених військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України.


02.02.2017 10:50

Засідання розширеного круглого столу на тему: «Об’єднання територіальних громад Заставнівського району»
Засідання розширеного круглого столу на тему: «Об’єднання територіальних громад Заставнівського району»

30 січня 2017 року в великому залі Заставнівської районної ради відбулося засідання розширеного круглого столу на тему: «Об’єднання територіальних громад Заставнівського району». В роботі взяли активну участь керівники району, голови сільських рад, депутати місцевих та районної ради, громадські активісти, експерт в питаннях децентралізації, політолог Ігор Баб’юк, керівник офісу реформ Буковини Тетяна Татарчук, також був запрошений Борис Руснак – експерт з місцевого самоврядування, заслужений юрист України.


02.02.2017 10:30

Продовжується набір осіб офіцерського складу на військову службу за контрактом в Збройних Силах України.
Сьогодні служба офіцерів у ЗСУ стає престижною та необхідною. Керівництву держави стала очевидна необхідність мати сучасну та могутню армію з висококваліфікованими командирами. У зв'язку із цим значно підвищується матеріальна та моральна допомога офіцерам , що проходять службу в ЗСУ. Проходження військової служби офіцерського складу передбачається у військових частинах, які дислокуються на території Західної України. Офіцерам запасу та бажаючим із вищою освітою пропонується підписати контракт із Збройними Силами України про проходження служби та скористатися всіма перевагами служби: - вільний вибір місця, посади та умов служби по всій території Україні;


02.02.2017 10:27

ОГОЛОШЕННЯ для осіб, які бажають проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України
Заставнівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у військових частинах ЗС України віком від 18 років. При цьому держава гарантує військовослужбовцям: - достатнє грошове (від 7 200 тис. грн. - для солдатів та сержантів; від 10000 тис. грн. – для офіцерів), військовослужбовцям, які несуть службу на лінії бойового зіткнення, виплачувати грошову винагороду за участь в АТО у сумі 4,200 гривень, в інших місцях дислокації в межах визначеної зони проведення воєнного конфлікту (антитерористичної операції) — 1200 гривень; та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів. До окладу грошового забезпечення входять: посадовий оклад, оклад за військовим званням; щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення); - продовольче та речове забезпечення військовослужбовців здійснюється за нормами і в терміни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України; - право на відпустки; - охорона здоров'я та медична допомога; - забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей жилими приміщеннями; - права військовослужбовців та членів їх сімей на освіту; - пенсійне забезпечення і виплати одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби. За детальнішою інформацією звертатися за адресою: 59400 м. Заставна, вул. Гагаріна, 9, тел. 2-18-90, (066)4822733


02.02.2017 10:17

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ НА 2017 РІК
Переваги навчання в ВВНЗ: Повністю безкоштовне навчання. Під час навчання виплачується стипендія. Безкоштовне забезпечення житлом під час навчання. Для дівчат - можливість проживання (з 1 курсу в гуртожитку 3-4 людини в кімнаті, душ в кімнаті, є кухня). Після закінчення ВНЗ дівчата проходять службу на офіцерських посадах.


07.10.2016 11:33

ЗДАЙ ЗБРОЮ !!! ЗБРОЯ ЦЕ НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА !!!
ЗДАЙ ЗБРОЮ  !!!
ЗБРОЯ ЦЕ НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА !!!
Головне Управління Національної Поліції з 01 по 31 ЖОВТНЯ 2016 року проводяться заходи щодо добровільної здачі зброї, яку громадяни незаконно зберігають. Оперативна ситуація в Україні залишається складною. Значному її загостренню певною мірою сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Саме проблема її незаконного поширення викликає занепокоєння у Націанольній Поліції. Ми в край стурбовані тим, що значна кількість вогнепальної зброї потрапляє до рук злочинців, які за її допомогою скоюють найбільш зухвалі та небезпечні злочини. Незважаючи на роз’яснювальну роботу, яку проводить Головне Управління Національної Поліції в Чернівецькій області, багато мешканців нашого краю зберігають зброю без передбаченого законом дозволу. Головне Управління Національної Поліції прийняло рішення про проведення місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів до районних відділів та відділень поліції для подальшої її реєстрації, який триватиме з 1 по 31 жовтня 2016 року. Керівництво Заставнівського відділення поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області звертається до всіх громадян Заставнівського району з проханням взяти активну участь у цьому заході. Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і, насамперед, дітей. Нагадуємо, що незаконне володіння вогнепальною зброєю, боєприпасами та їх зберігання, згідно з ст. 263 Кримінального Кодексу України, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. Разом з тим, добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу поліції, звільняє від кримінальної відповідальності. Отже, найбільш доцільним та правильним було б рішення зареєструвати в особисте користування або добровільно здати зброю, боєприпасів та вибухівки в поліцію на знищення, тобто позбутися цих небезпечних речей самим та допомогти це зробити родичам, друзям та знайомим. Ми сподіваємось на розуміння і підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру і злагоди в нашій державі. За більш докладнішою інформацією про порядок добровільної здачі зброї мешканці області можуть звертатися у Заставнівського відділення поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області за адресою: м. Заставна, вул. Незалежності, 49 за тел. 099-05-48-908 ( Попович Сергій Ярославович), (03737)2-10-02 чи безпосередньо до сектору дозвільної системи УПД ГУНП в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 24 або за телефоном: 59-15-48. З повагою за порозуміння начальник Заставнівського ВП П.Т. Токар


11.07.2016 15:29

ЗДАЙ ЗБРОЮ !!! ЗБРОЯ ЦЕ НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА !!!
Головне Управління Національної Поліції з 01 по 30 ЛИПНЯ 2016 року проводяться заходи щодо добровільної здачі зброї, яку громадяни незаконно зберігають. Оперативна ситуація в Україні залишається складною. Значному її загостренню певною мірою сприяє наявність у населення великої кількості вогнепальної зброї. Саме проблема її незаконного поширення викликає занепокоєння у Націанольній Поліції. Ми в край стурбовані тим, що значна кількість вогнепальної зброї потрапляє до рук злочинців, які за її допомогою скоюють найбільш зухвалі та небезпечні злочини. Незважаючи на роз’яснювальну роботу, яку проводить Головне Управління Національної Поліції в Чернівецькій області, багато мешканців нашого краю зберігають зброю без передбаченого законом дозволу. Головне Управління Національної Поліції прийняло рішення про проведення місячника добровільної здачі зброї та боєприпасів до районних відділів та відділень поліції для подальшої її реєстрації, який триватиме з 1 по 30 липня 2016 року. Керівництво Заставнівського відділення поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області звертається до всіх громадян Заставнівського району з проханням взяти активну участь у цьому заході. Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і, насамперед, дітей. Нагадуємо, що незаконне володіння вогнепальною зброєю, боєприпасами та їх зберігання, згідно з ст. 263 Кримінального Кодексу України, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. Разом з тим, добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу поліції, звільняє від кримінальної відповідальності. Отже, найбільш доцільним та правильним було б рішення зареєструвати в особисте користування або добровільно здати зброю, боєприпасів та вибухівки в поліцію на знищення, тобто позбутися цих небезпечних речей самим та допомогти це зробити родичам, друзям та знайомим. Ми сподіваємось на розуміння і підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру і злагоди в нашій державі. За більш докладнішою інформацією про порядок добровільної здачі зброї мешканці області можуть звертатися у Заставнівського відділення поліції Кіцманського відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області за адресою: м. Заставна, вул. Незалежності, 49 за тел. 099-05-48-908 ( Попович Сергій Ярославович), (03737)2-10-02 чи безпосередньо до сектору дозвільної системи УПД ГУНП в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 24 або за телефоном: 59-15-48. З повагою за порозуміння начальник Заставнівського ВП Фурман С.В.


Tеми