Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Міжрегіональне співробітництво )

19.04.2016 10:09

Делегація з Заставнівщини побувала з робочим візитом в Городенці.
У Заставнівському районі вже стало доброю традицією періодично здійснювати робочі поїздки в інші регіони у рамках програми співпраці та ознайомлення з досвідом роботи районних рад, підприємств і територіальних громад України. Тож і минулого тижня делегація працівників виконавчого апарату районної ради побувала з робочою поїздкою на теренах Городенківщини. Очолював делегацію Заставнівщини голова районної ради Сергій Капіцький.


10.02.2016 09:10

ЗАСТАВНІВЩИНА ВСТАНОВЛЮЄ ЗВ’ЯЗКИ З ЛУГАНЩИНОЮ
ЗАСТАВНІВЩИНА ВСТАНОВЛЮЄ ЗВ’ЯЗКИ З ЛУГАНЩИНОЮ Схід і Захід України — два регіони, дві полярності і, мабуть, дві України. Це ненормальне явище, але, на жаль, такі реалії. І у цьому є й наша вина. Тому маємо докласти ще багато зусиль, аби позбутися разючої різниці у цінностях, символах, політиці, економіці, гуманітарній та інформаційній сферах. Чи можливо це? Складне запитання, але намагатися мусимо, бо лише у єдності сила народу. Перші кроки у цьому напрямку робимо і ми. Минулого тижня делегація Заставнівщини, яку очолив голова районної ради Сергій Капіцький, повернулася зі Сходу України. Яка мета поїздки — з’ясовуємо у ініціатора та керівника групи.


01.02.2016 17:35

Робоча зустріч
Робоча зустріч 26 січня 2016 року в Ужгородській районній раді відбулася зустріч голови Заставнівської районної ради Сергія Івановича Капіцького з головою Ужгородської районної ради Русланом Васильовичем Чорнаком, де вони підписали угоду про співпрацю між Ужгородською та Заставнівською районними радами. У цій зустрічі взяли участь керуючий справами Заставнівської районної ради Леонід Петрович Гольцов, керівництво Ужгородської районної ради та представники бізнесових структур.


01.02.2016 17:34

ТРЕНІНГ З РОЗРОБКИ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ «ДІЙСНО РАЗОМ 2.0»
ТРЕНІНГ З РОЗРОБКИ ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ 
«ДІЙСНО РАЗОМ 2.0»
26 – 27 січня в Ужгороді відбувся семінар – тренінг, організований ГО «Карпатська фундація (Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку Міжнародної співпраці SlovakAid, з розробки та управління проектами «Дійсно разом 2.0», в якому взяли участь начальник інвестиційного відділу районної ради Іван Федорович Димка та голови місцевих рад. Як ми вже повідомляли метою цього тренінгу є підтримка розвитку громадського суспільства, якості врядування у місцевих громадах України, передача словацького досвіду та підготовка учасників до написання успішних проектів у межах програми «Дійсно разом 2.0», моніторингу їх впровадження, розбудови партнерських відносин, підготовка звіту, забезпечення сталості та поширення результатів проектів. Територією реалізації проекту є села, селища та міста Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.


26.01.2016 15:13

Підписання угоди про співпрацю між Ужгородською та Заставнівською районними радами!
Підписання угоди про співпрацю між Ужгородською та Заставнівською районними радами! 26-27 січня, під час робочої поїздки у місто Ужгород, голова Заставнівської районної ради Сергій Іванович Капіцький зустрівся з головою Ужгородської районної ради Русланом Васильовичем Чорнаком. В рамках візиту керівники районних рад, враховуючи необхідність та можливість розвитку культури і туризму, освіти, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони навколишнього природного середовища, з метою ефективного вирішення завдань місцевого самоврядування, прагнучи подальшого розвитку та зміцнення взаємних зв’язків на основі доброї волі, рівноправності та взаємної вигоди, керуючись сучасними європейськими підходами до розвитку міжрегіонального співробітництва, підписали Угоду про співпрацю між Ужгородською та Заставнівською районними радами. Головними принципами реалізації Угоди є добровільність, диференційованість участі в Угоді, надання переваги консенсусу, як правило, у прийнятті спільних рішень та відкритість діяльності в межах Угоди.


25.01.2016 09:25

Делегація з Заставнівщини в Ужгороді!
ГО «Карпатська фундація» ( Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid оголосила конкурс проектів для місцевих неурядових організацій, які працюють в сфері реалізації місцевих ініціатив в чотирьох областях України (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області). Метою цього конкурсу є підтримка розвитку громадянського суспільства, якості врядування у місцевих громадах України та передача словацького досвіду. У тренінгу з розробки та управління проектами «Дійсно разом 2.0», який відбудеться 26-27 січня 2016 року в місті Ужгород візьме участь делегація з Заставнівського району в складі голови районної ради Сергія Івановича Капіцького, керуючого справами районної ради Леоніда Петровича Гольцова, начальника інвестиційної діяльності Івана Федоровича Димки та голів місцевих рад. Метою заходу є забезпечення якості проектів та їх відповідності вимогам програми. В ці дні Сергій Іванович планує зустрітися з головою Ужгородської районної ради та підписати контракт про партнерство між Ужгородською та Заставнівською районними радами.


23.04.2010 14:45

ЗАЙМАЄТЬСЯ ФУТБОЛОМ, ЦІКАВИТЬСЯ СПОРТОМ...
НАШІ РОВЕСНИКИ З-ЗА КОРДОНУ


25.09.2009 08:56

Участь в міжнародних проектах
Вчора у Заставнівській районній раді перебувала з робочим візитом делегації із Румунії


28.08.2009 12:55

Участь у міжнародному навчальному семінарі
У конференц-залі готелю «Черемош» відбувся навчальний семінар «Спільна операційна програма Румунія-Україна-Республіка Молдова. 2007-2013 роки»


Tеми