Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Медицина )

08.07.2016 10:42

Обов’язковість організації проходження гігієнічного навчання
Відповідно до статті 21 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» гігієнічні знання є обов'язковими кваліфікаційними вимогами для працівників, які підлягають обов'язковим медичним оглядам, а також для тих, хто зазнає у виробництві, сфері послуг, інших галузях ризику дії небезпечних факторів. Органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації зобов'язані брати участь і створювати умови для гігієнічного навчання і виховання громадян, пропаганди здорового способу життя. Висококваліфікованими працівниками Заставнівського районного лабораторного відділення Державної установи «Чернівецький ОЛЦДСЕСУ» можуть проводитись лекції з гігієнічних знань в установах, організаціях та на підприємствах за заявою суб’єкта господарювання на безоплатній основі. Заступник голови комісії з реорганізації, завідувач, лікар - епідеміолог Заставнівського районного лабораторного відділення Кіцманського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «ЧОЛЦДСЕСУ» Писарчук М.Ф.


21.06.2016 16:02

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника
Урочистості з нагоди Дня медичного працівника Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя хворого – поправу називають золотими. 17 червня у районному будинку культури м. Заставна відбулися святкові урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький привітав медичних працівників району із професійним святом та зазначив, що здоров’я нації та кожного громадянина – це найбільший скарб держави, це найцінніше, що є у кожної окремої людини. Оберігаючи його, медичні працівники нашого району проявляють найкращі людські та професійні якості, філігранну майстерність, демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом повертають людей до повноцінного життя. Сергій Іванович висловив слова подяки людям, що вірно служать клятві Гіппократа, за їх відданість свої професії. Побажав працівникам галузі доброго здоров`я, щастя, достатку, успіхів у нелегкій благородній справі – збереження і зміцнення здоров`я людей. Після теплих слів вдячності за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у наданні медичної допомоги населенню району та з нагоди професійного свята кращі працівники галузі були відзначені грамотами районної ради.


16.03.2016 16:05

ВБЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ВІД КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙ
РЕКОМЕНДАЦІЇ НАСЕЛЕННЮ 1 ПРОФІЛАКТИКИ КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ До кишкових інфекційних захворювань відносяться: холера, черевний тиф, дизентерія, вірусний ге¬патит А, сальмонельоз, лептоспіроз та інші Всі кишкові інфекції небезпечні для здоров'я ти життя людини. Найнебезпечніша з них-холера, яка е карантинною інфекцією.


16.02.2016 09:10

План заходів з проведення оздоровлення населення Заставнівського району на 2016 рік.
План заходів з проведення оздоровлення населення Заставнівського району на 2016 рік. № Назва заходів Виконавець Термін виконання 1 Організація круглого столу «Рух за здоровий спосіб життя» за участю відділу молоді та спорту РДА, сільських голів, медичного центру «Горицвіт», працівників освіти (валеологів, вчителів фізичної культури НВК), представників преси.


16.02.2016 09:07

Медичний центр «Горицвіт» м. Заставна
Медичний центр «Горицвіт» м. Заставна, Чернівецької обл.. має ряд практичних розробок, методичних рекомендацій, оздоровчих програм, направлених на популяризацію здорового способу життя серед населення. Особливої уваги заслуговує розроблені серія тематичних слайдів для проведення лекторіїв здоров’я, ”Школи здоров’я та довголіття”. Даний матеріал вміщує більше 10 тис. слайдів, таблиць, вкрай потрібної інформації для проведення первинної профілактики медичними працівниками серед українців.


09.02.2016 10:44

ОГОЛОШЕННЯ
Для попередження грипу медики рекомендують колективне оздоровлення дітей через застосування натуральних вітамінних фітосиропів «Ехінацейний»,»Ехінацейно-хвойний», «Чорничний», «Шипшиновий» без хімічних домішок .Сиропи мають протизапальну, імуностимулюючу дію і містять високі дози вітаміну С і не містять хімічних домішок. Особливо корисні сиропи для дітей. Для колективних замовлень (НВК, ДДУ) звертатись до виробника ТОВ «Фітофабрика » м Путила За тел. 050 338 37 74. Доставка через «НОВУ ПОШТУ» після предоплати.


09.02.2016 10:43

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР"ГОРИЦВІТ"
В зв’язку із зростанням загальної захворюваності населення, в т.ч. онкологічної, через несприятливу екологічну ситуацію, недостатню санітарно-освітню роботу серед населення з пропаганди здорового способу життя, профілактики захворювань, маючи багаторічні напрацювання в галузі превентивної медицини пропонується: план профілактичних заходів для підвищення культури здоров’я та популяризації здорового способу життя. МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ГОРИЦВІТ» запрошує Вас відвідати та сприяти в організації роботи ЛЕКТОРІЮ «КРОКИ ДО ДОВГОЛІТТЯ»


19.01.2016 12:30

ГРИП:СТОП
Як розпізнати та вберегтися від грипу?


15.05.2013 10:05

На шляху реформування медичної галузі
На шляху реформування медичної галузі Голова районної ради М.Леваніна взяла участь та відвідала ряд медичних установ Сторожинецького району з метою вивчення ходу реформування галузі охорони здоровя. «Згідно з Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», пріоритетний напряма діяльності медичної галузі Буковини - удосконалення системи охорони здоров`я матері та дитини, створення обласного перинатального центру, боротьба з соціально-небезпечними хворобами, реформування первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики-сімейної медицини та екстреної медичної допомоги, покращення матеріально-технічного стану установ охорони здоров`я. Усе це абсолютно відповідає основному стратегічному курсу світової медицини – профілактичному напрямку», - наголосив сьогодні, 14 травня, керівник виконавчої влади Буковини Михайло Папієв під час спілкування із представниками засобів масової інформації під час робочої поїздки у Сторожинецький район.


04.03.2013 10:02

Здоров’я українців. Шлях до активного довголіття
Здоров’я українців. Шлях до активного довголіття Сьогодні у актовому залі Заставнівської музичної школи відбулась зустріч з професором Київського інституту післядипломної освіти, головним валеологом МОЗ України Г.Апанасенко (в минулому – ведучий телепередачі «Планета здоров’я») за темою: «Здоров’я українців. Шлях до активного довголіття».


12.07.2012 11:30

Чиста вода - запорука міцного здоров'я.
Чиста вода -  запорука міцного здоров УВАГА!


31.01.2012 14:36

«ЖИВЕ ДЗЕРКАЛО» ЗДОРОВ’Я
НОВИЙ МЕТОД ДІАГНОСТИКИ


12.01.2012 09:54

ІНВЕСТИЦІЇ — КРОК ДО ПРОГРЕСУ
Медична галузь потребує вдосконалення та оновлення, а це неможливо без впровадження новітніх технологій в діагностиці та лікуванні різного роду хвороб. На це потрібні значні затрати, яких на жаль нам — медикам хронічно не вистачає.


15.12.2011 12:00

ЛАБОРАТОРІЯ НОВОГО ДНЯ
ЛАБОРАТОРІЯ НОВОГО ДНЯ Згідно із планом Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА, щодо акредитації лабораторій області, спеціалістами МОЗ України та головними спеціалістами Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА 29 листопада 2011 року проводилася атестація клініко-діагностичної та бактеріологічної лабораторії Заставнівської центральної районної лікарні.


01.08.2011 09:11

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ГРИБНИКІВ
Збираючи гриби, навіть за наявності деяких знань і досвіду, завжди необхідно строго дотримуватися правил. Тоді Ви уникнете випадкових помилок, що можуть призвести до отруєнь. Правила і поради з попередження отруєнь треба добре пам'ятати і використовувати, збираючи та готуючи до вживання гриби.


Tеми