Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Освіта )

03.09.2018 09:27

Заставнівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників КО «Заставнівський інклюзивно-ресурсний центр», що належить до комунальної форми власності Заставнівської районної ради
Посада практичного психолога: - Повна вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю « Психологія»; - Стаж роботи не менше трьох років за фахом. Посада вчителя-логопеда: - Повна вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю « Корекційна освіта», « Логопедія»; - Стаж роботи не менше трьох років за фахом. Посада вчителя-дефектолога: - Повна вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю « Корекційна освіта», « Дефектологія»; - Стаж роботи не менше трьох років за фахом. Посада вчителя лікувальної фізкультури: - Повна вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю « Спеціальна освіта», « Фізична культура»; - Стаж роботи не менше трьох років за фахом.


31.08.2016 13:51

«Децентралізація та ефективне управління -надасть школі реальну автономію»
«Децентралізація та ефективне управління -надасть школі реальну автономію» 29 серпня у будинку дитячо-юнацької творчості м. Заставна відбулася чергова конференція працівників освіти Заставнівського району. Робоча конференція пройшла у цікавій та невимушеній атмосфері освітянської родини. Прослухавши детальний звіт начальника освіти Заставнівського району Матейчук М.Г., всі присутні мали змогу ознайомитися також із змінами до програм початкової школи, обговорити забезпечення підручниками загальноосвітніх навчальних закладів, визначити теми перших уроків для учнів 1-4 класів «Це наше і це твоє», для учнів 5-11 класів «Від проголошення Незалежності до нової України». Детально розглянули 8 базових компонентів «Нової української школи»: 1) новий зміст освіти, заснований на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві; 2) педагогіка, що грунтується на партнерстві між учнем, учителем та батьками; 3)умотивований вчитель, який має свободу творчості й розвивається професійно; 4) орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм; 5) наскрізний процес виховання, що формує цінності; 6) нова структура школи, яка дозволяє добре засвоїти новий зміст і набути компетентності для життя; 7) децентралізація та ефективне управління, що надасть школі реальну автономію; 8) справедливий розподіл публічних коштів, який забезпечуватиме рівний доступ усіх дітей до якісної освіти. Марія Георгіївна у своєму виступі не оминула увагою тему оптимізації шкіл району, проінформувала і про те, що в районному БДЮТ відкрито Районний центр патріотичного виховання , який об’єднує, організовує, координує роботу всіх органів учнівського самоврядування районних навчальних закладів. Слушні та важливі пропозиції з управлінської діяльності в умовах реформування сучасної школи пролунали у виступі директора Заставнівської ЗОШ І-ІІІст. Бачинської Н.А., про ключові зміни в роботі початкової ланки системи освіти доповіла вчитель початкових класів Кадубівецької ЗОШ І-ІІІст. Прокопова М.В. Присутні мали змогу оцінити роботу профспілкових комітетів закладів освіти, прослухавши виступ-звіт голови профспілкового комітету Кострижівської ЗОШ І-ІІІст. Бужняк Г.С. В роботі конференції також взяли участь перший заступник голови Чернівецької обласної ради - Маковецька І.С. та керуючий справами Заставнівської районної ради – Гольцов Л. П., які в першу чергу висловили подяку всім освітянам Заставнівщини за відданість справі, привітали з початком нового навчального року, побажавши миру, високих досягнень в роботі та вручили Почесні грамоти кращим вчителям та вчительським колективам району.


25.03.2016 15:35

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩІ № 24 М. ЗАСТАВНА
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩІ № 24  М. ЗАСТАВНА Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та керуючий справами районної ради Леонід Гольцов 24 березня 2016 року взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей вищого професійного училища № 24 м. Заставна. Це одна з найвизначніших урочистостей в стінах професійного училища. Також були запрошені перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Молдован та міський голова Василь Радиш. У фойє корпусу всі присутні мали можливість ознайомитися з цікавими матеріалами та учнівськими виробами. У приміщені актової зали училища відбулася презентація робітничих професій та святковий концерт учасників художньої самодіяльності.


29.02.2016 14:00

НАРАДА З ОСВІТЯНАМИ!
Питання освіти, виховання, здоров’я дітей, забезпечення належних умов навчання та всебічного розвитку молодшого покоління завжди були і залишаються одним із пріоритетних напрямків у роботі для керівництва району. Про проблеми, які існують в освітян та шляхи їх вирішення говорили під час наради в методичному кабінеті відділу освіти райдержадміністрації з директорами навчальних закладів, яка відбулася 26 лютого 2016 року. В даному заході взяв участь заступник голови Заставнівської районної ради Василь Миколайович Мельник. Зокрема йшла мова про економію тепла, енергії, а також бюджетних коштів.


02.09.2013 14:39

З Днем знань!
Вчора з нагоди Першого дзвоника заступник голови Заставнівської районної ради Сеник І.Ф. привітав школярів, педагогів та батьків Шубранецької ЗОШ з Днем знань.


30.08.2013 09:41

Відбулася серпнева конференція працівників освіти Заставнівського району
Відбулася серпнева конференція працівників освіти Заставнівського району 29 серпня 2013 року на базі Будинку дитячо-юнацької творчості (директор - Пазюк Ю.К.) відбулася серпнева конференція працівників освіти Заставнівського району.


19.06.2013 14:04

Нові стандарти – нова школа
Нові стандарти – нова школа Сьогодні голова районної ради М.Леваніна взяла участь у зустрічі з делегацією освітян Інституту післядипломної педагогічної освіти та Новоселицького району в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району в рамках проведення акції «Нові стандарти – нова школа»


04.03.2013 10:04

Ювілей Хрещатицького навчально-виховного комплексу
Ювілей Хрещатицького навчально-виховного комплексу Вчора Хрещатицький НВК святкував свій ювілей – 20-річчя з дня заснування школи. В урочистостях взяли участь заступник голови Заставнівської районної ради І.Ковалюк, начальник інформаційно-аналітичного відділу О.Марусик, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М.Матейчук, голова райкому профспілки освітян району В.Воловський, заступник голови районної державної адміністрації Л.Гольцов, голова ТзОВ «Україна» В.Козарійчук, сільський голова М.Косоловська, педагогічний та учнівський склад навчально-виховного комплексу.


24.10.2012 09:33

50 років для школи - тисячі громадян - для України
50 років для школи - тисячі громадян - для України 12 жовтня 2012 року у приміщенні школи І-ІІІ ступенів м.Заставна відбулись урочистості з нагоди відзначення 50-річчя з дня заснування.


04.10.2012 11:00

Свято вихователів
Свято вихователів Відзначення професійних свят


09.08.2012 10:06

Нові стандарти - нова школа
Нові стандарти - нова школа 08 серпня 2012 року в рамках Всеукраїнської акції "Нові стандарти - нова школа" в закладах освіти Заставнівщини перебувала делегація Городенківського району Івано-Франківської області.


08.06.2012 09:41

З метою вдосконалення роботи освітян.
В ці хвилини розпочав свою роботу обласний семінар освітян на тему: "Діяльність навчально-виховного комплексу у складі освітнього округу"


28.05.2012 11:44

ЮВІЛЕЙ ІРИНИ ВІЛЬДЕ
Нещодавно Веренчанська школа відзначила 105 річницю з дня народження українськоїписьменниці,громадського діяча, лауреата Державної премії імені Т.Шевченка Ірини Вільде.


25.05.2012 08:53

МРІЇ ПОЛИНУЛИ В НЕБЕСНУ БЛАКИТЬ
МРІЇ ПОЛИНУЛИ В НЕБЕСНУ БЛАКИТЬ Випускний вечір — надзвичайне свято. Радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, коридорами, дорогими і милими наставниками, які впродовж багатьох років допомагали відчувати себе комфортно, впевнено у цікавій, незвіданій Країні Знань.


18.04.2012 12:01

ОДИН ІЗ МЕТОДІВ ПОДОЛАННЯ АГРЕСИВНОЇ ПОВЕДІНКИ
ОДИН ІЗ МЕТОДІВ ПОДОЛАННЯ АГРЕСИВНОЇ ПОВЕДІНКИ ПИСАНКОТЕРАПІЯ


Tеми