Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади )

27.07.2015 09:19

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету та інвестицій.
24 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету та інвестицій. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Скігар Д.Д., голова районної державної адміністрації Кітар Ю.В., заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Буйновська С.Я., головний спеціаліст відділу культури Гайдей Л.І., спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації .На засіданні комісії розглядалося питання про погодження розпорядження районної державної адміністрації № 190-р від 22.07.2015 року «Про перерозподіл видатків районного бюджету на 2015 рік». Заслухавши та обговоривши інформацію Буйновської С.Я., щодо даного питання, постійна комісія вирішила: 1. Погодити та винести на розгляд сесії районної ради розпорядження районної державної адміністрації № 190-р від 22.07. 2015 року «Про перерозподіл видатків районного бюджету на 2015 рік». 2. З метою забезпечення виплат заробітної плати працівникам галузі освіти та культури, здійснити перерозподіл асигнувань загального фонду районного бюджету на 2015 рік в межах видатків головних розпорядників коштів між кодами функціональної класифікацій видатків.


22.06.2015 15:57

Робоча зустріч голови районної ради Д.Скігаря із першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України В. Лисюком
Робоча зустріч голови районної ради Д.Скігаря із першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України В. Лисюком Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Заставнівської районної ради Д. Скігаря із першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України В. Лисюком, за участю працівників апарату районної ради по питаннях комплексної реформи системи пенсійного забезпечення в Україні. Мета цієї наради обговорення реформи та розбудова багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи, що дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел.


22.06.2015 14:57

День скорботи і вшанування жертв початку ІІ-ї світової війни на території України.
День скорботи і вшанування жертв початку ІІ-ї світової війни на території України. Сьогодні на Заставнівщині відбувся День скорботи і вшанування жертв початку ІІ-ї світової війни на території України. Керуючий справами Заставнівської районної ради Р. Павчак від імені районної ради та депутатського корпусу районної ради взяв участь у церемонії покладання квітів до Братської могили в центральному парку міста Заставна. Уклонитися ветеранам та вшанувати пам’ять хвилиною мовчання мільйонів загиблих в цій страшній війні прийшли керівники та працівники всіх організацій міста.


19.06.2015 09:50

Зустріч з представниками місії ОБСЄ
Зустріч з представниками місії ОБСЄ 18 червня в приміщенні районної ради відбулася зустріч заступника голови районної ради Віталія Слипенюка, першого заступника голови райдержадміністрації Василя Молдована з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Мар’яном Скарлатеску, Гюнтером Гуггенбергером, та перекладачем.


10.06.2015 09:27

Керуючий справами районної ради Р.Павчак взяв участь у командно-штабних навчаннях з територіальної оборони
Керуючий справами районної ради Р.Павчак взяв участь у командно-штабних навчаннях з територіальної оборони Вчора, 9 червня, на загальновійськовому полігоні «Прибан», що у с.Ропча Сторожинецького району, керуючий справами Заставнівської районної ради Роман Павчак взяв участь у навчаннях з тактико-спеціальних тренувань та бойових стрільб зі стрілецької зброї.


Tеми