Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Заставнівський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади )

08.12.2017 16:25

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ХХ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ХХ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ У роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, голова райдержадміністрації, начальники структурних підрозділів, управлінь, відділів та інші запрошені. Перед тим, як розпочати сесію, голова районної ради С. Капіцький привітав усіх присутніх з Днем місцевого самоврядування та вручив Почесні грамоти одним із кращих депутатів та сільських голів району і, за традицією, привітав депутатів та голів сільських рад, які відзначили свої дні народження у міжсесійний період. Почесною грамотою Чернівецької обласної адміністрації відзначено роботу голови Звенячинської сільської ради Тараса Фантуха.


07.12.2017 09:28

Скликається ХХ позачергова сесія районної ради VІI скликання
           Скликається ХХ позачергова сесія 
          районної ради VІI скликання


Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХХ позачергової сесії районної ради VІI скликання» №46р від 05 грудня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 8 грудня 2017 року пленарне засідання ХХ позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6). 2. На розгляд сесії винести наступні питання: - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. - Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.


27.07.2015 09:19

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету та інвестицій.
24 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету та інвестицій. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Скігар Д.Д., голова районної державної адміністрації Кітар Ю.В., заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Буйновська С.Я., головний спеціаліст відділу культури Гайдей Л.І., спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації .На засіданні комісії розглядалося питання про погодження розпорядження районної державної адміністрації № 190-р від 22.07.2015 року «Про перерозподіл видатків районного бюджету на 2015 рік». Заслухавши та обговоривши інформацію Буйновської С.Я., щодо даного питання, постійна комісія вирішила: 1. Погодити та винести на розгляд сесії районної ради розпорядження районної державної адміністрації № 190-р від 22.07. 2015 року «Про перерозподіл видатків районного бюджету на 2015 рік». 2. З метою забезпечення виплат заробітної плати працівникам галузі освіти та культури, здійснити перерозподіл асигнувань загального фонду районного бюджету на 2015 рік в межах видатків головних розпорядників коштів між кодами функціональної класифікацій видатків.


22.06.2015 15:57

Робоча зустріч голови районної ради Д.Скігаря із першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України В. Лисюком
Робоча зустріч голови районної ради Д.Скігаря із першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України В. Лисюком Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Заставнівської районної ради Д. Скігаря із першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України В. Лисюком, за участю працівників апарату районної ради по питаннях комплексної реформи системи пенсійного забезпечення в Україні. Мета цієї наради обговорення реформи та розбудова багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи, що дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел.


22.06.2015 14:57

День скорботи і вшанування жертв початку ІІ-ї світової війни на території України.
День скорботи і вшанування жертв початку ІІ-ї світової війни на території України. Сьогодні на Заставнівщині відбувся День скорботи і вшанування жертв початку ІІ-ї світової війни на території України. Керуючий справами Заставнівської районної ради Р. Павчак від імені районної ради та депутатського корпусу районної ради взяв участь у церемонії покладання квітів до Братської могили в центральному парку міста Заставна. Уклонитися ветеранам та вшанувати пам’ять хвилиною мовчання мільйонів загиблих в цій страшній війні прийшли керівники та працівники всіх організацій міста.


19.06.2015 09:50

Зустріч з представниками місії ОБСЄ
Зустріч з представниками місії ОБСЄ 18 червня в приміщенні районної ради відбулася зустріч заступника голови районної ради Віталія Слипенюка, першого заступника голови райдержадміністрації Василя Молдована з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Мар’яном Скарлатеску, Гюнтером Гуггенбергером, та перекладачем.


10.06.2015 09:27

Керуючий справами районної ради Р.Павчак взяв участь у командно-штабних навчаннях з територіальної оборони
Керуючий справами районної ради Р.Павчак взяв участь у командно-штабних навчаннях з територіальної оборони Вчора, 9 червня, на загальновійськовому полігоні «Прибан», що у с.Ропча Сторожинецького району, керуючий справами Заставнівської районної ради Роман Павчак взяв участь у навчаннях з тактико-спеціальних тренувань та бойових стрільб зі стрілецької зброї.


Tеми