Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація
 • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

21.06.2017 11:34

Скликається пленарне засідання XV позачергової сесії районної ради VІI скликання!
Скликається пленарне засідання
XV позачергової сесії районної ради VІI скликання!
Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХV позачергової сесії районної ради VІI скликання №16 від 20 червня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 23 червня 2017 року пленарне засідання XV позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6). 2. На розгляд сесії винести наступне питання: - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. 3. На сесію запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, начальників відділів районної ради, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників районних служб, правоохоронних органів, міського, селищного та сільських голів, представників засобів масової інформації. 4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


08.06.2017 11:44

Відбулася ХІV позачергова сесія Заставнівської районної ради VІІ скликання!
Відбулася ХІV позачергова сесія Заставнівської районної ради VІІ скликання!  7 червня 2017 року відбулося пленарне засідання XІV позачергової сесії Заставнівської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Сергій Капіцький. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, заступник голови райради Василь Мельник, голова райдержадміністрації Юрій Кітар, депутат Чернівецької обласної ради Іван Дерда, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники організацій та служб району, представники засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради, громадськість.


02.06.2017 16:57

Скликається пленарне засідання ХІV позачергової сесії районної ради VІI скликання!
Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХIV позачергової сесії районної ради VІI скликання №13 від 31 травня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


31.05.2017 15:07

Представники Заставнівського району взяли участь у засідання круглого столу «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: досягнення та нові завдання»
Представники Заставнівського району взяли участь у засідання круглого столу «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: досягнення та нові завдання» 30 травня в м. Чернівці відбулося засідання круглого столу «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: досягнення та нові завдання» . В роботі взяли участь народні депутати України : Сергій Власенко – Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва , регіональної політики та місцевого самоврядування, Василь Амельченко – Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Микола Федорук , Максим Бурбак, Олексій Гончаренко, представники та експерти Офісу Ради Європи в Україні, керівники Управління регіонального розвитку, містобудування, архітектури Чернівецької обласної державної адміністрації та відділу адміністративно-територіальної реформи та децентралізації Чернівецької обласної ради.


05.05.2017 11:40

З робочим візитом керівники району відвідали ряд шкіл
З робочим візитом керівники
                 району відвідали ряд шкіл
Минулого тижня голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький із робочим візитом відвідав ряд шкіл району, а саме: Юрковецьку, Погорілівську, Горошовецьку, Добриновецьку. Під час зустрічей голова райради разом із своїм заступником Василем Мельником, начальником фінвідділу Катериною Пеліховською та заступником начальника фінвідділу Світланою Буйновською спілкувалися із педагогами даних шкіл, стосовно об`єднання громад. Адже планується створення громади, в яку будуть входити такі села: Юрківці, Погорілівка, Вербівці, Боянчук, Горошівці, Добринівці. Сергій Капіцький повідомив, що орієнтовна кількість людей у даній громаді має бути приблизно 6 700 людей. При її створенні очікується, що додатково громада отримає 4-4,5 млн. грн. власних надходжень, а також допомогу із державного бюджету 3 млн. 800 тис. грн. Тому дана громада матиме додатково більше 8 млн. грн.


28.04.2017 12:54

Зустріч керівників району із освітянами Вікнянської ЗОШ та Баламутівського НВК
Зустріч керівників району із освітянами Вікнянської ЗОШ та Баламутівського НВК 21 квітня голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький разом із своїм заступником Василем Мельником побував з робочим візитом у селі Вікно та завітали до Вікнянської ЗОШ I-IIІ ступенів. Під час екскурсії навчальним закладом, яку провела заступник директора з навчально-виховної роботи Іщенко Катерина, побачили , у якому жахливому стані знаходяться вікна деяких кабінетів, де ще не встигли поміняти на сучасні металопластикові. Також поспілкувалися із поваром даної школи, про те чи вистачає продуктів харчування та чи задоволені учні їжею. Після цього керівники району зустрілися з педагогами даного закладу. Також на зустрічі був присутній сільський голова Ярослав Котик.


28.04.2017 10:05

Зустріч керівників району із освітянами Вікнянської ЗОШ та Баламутівського НВК
21 квітня голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький разом із своїм заступником Василем Мельником побував з робочим візитом у селі Вікно та завітали до Вікнянської ЗОШ I-IIІ ступенів. Під час екскурсії навчальним закладом, яку провела заступник директора з навчально-виховної роботи Іщенко Катерина, побачили , у якому жахливому стані знаходяться вікна деяких кабінетів, де ще не встигли поміняти на сучасні металопластикові. Також поспілкувалися із поваром даної школи, про те чи вистачає продуктів харчування та чи задоволені учні їжею. Після цього керівники району зустрілися з педагогами даного закладу. Також на зустрічі був присутній сільський голова Ярослав Котик.


28.04.2017 09:54

Голова Заставнівської районної ради з робочим візитом відвідав Кадубовецьку школу
Голова Заставнівської районної ради з робочим візитом відвідав Кадубовецьку школу

У рамках робочої поїздки минулого тижня голова районної ради Сергій Капіцький відвідав Кадубовецьку загальноосвітню школу I-III ступенів. Голова районної ради оглянув приміщення школи, там, у коридорах, встановлювали нові металопластикові вікна. З районного бюджету на це було виділено 110 тис. грн. Депутати сільської ради на сесії проголосували, щоб виділити таку ж суму із сільського бюджету, адже в цьому році, для збареження тепла, планується повністю замінити всі вікна у школі.


06.04.2017 09:40

Скликається пленарне засідання ХІІІ позачергової сесії районної ради VІI скликання!
Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХІІІ позачергової сесії районної ради VІI скликання» №15 р від 5 квітня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


28.03.2017 16:57

Учні Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідають Польщу
Учні Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідають Польщу 23 березня голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький разом із своїм заступником Василем Мельником із робочим візитом завітали до Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Директор школи Олександра Васільєва гостинно зустріла керівників району, провела екскурсію навчальним закладом та ознайомила із матеріально-технічною базою закладу. Оглянувши приміщення школи, керівники району ознайомились із проблемами даного закладу. Перш за все, подякували педагогічному колективу за те, що прикладають багато зусиль, щоб школа мала належний вигляд та в ній було затишно і комфортно.


06.03.2017 15:37

Гідні умови навчання – запорука успішності дитини
Гідні умови навчання – запорука успішності дитини Голова районної ради Сергій Капіцький разом із заступником Василем Мельником та депутатом районної ради Віталієм Слипенюком здійснили робочий візит до Шубранецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Шубранецького ДНЗ. У ході зустрічі з керівництвом району сільський голова Василь Кукульняк зазначив, що основною проблемою в школі та дитсадку є вікна, які використовуються з часу побудови згаданих закладів. Вони в незадовільному стані, а саме: негерметичні і прогнилі, та потребують заміни на більш ефективні - нові енергозберігаючі металопластикові вікна.


06.03.2017 15:30

Проблеми районної лікарні та шляхи їх вирішення
Проблеми районної лікарні та шляхи їх вирішення 27 лютого у приміщенні Заставнівської ЦРЛ відбулася зустріч за участі головного лікаря Василя Липки, голови районної ради Сергія Капіцького, заступника голови райради Василя Мельника, керуючого справами Леоніда Гольцова та голів депутатських фракцій Заставнівської міської ради: Юрія Українця (« Солідарність»), Олени Гольцової («Радикальна»), Юлії Дупешко-Джус («Батьківщина»). Заставнівська центральна лікарня нині має статус лікарні інтенсивного лікування першого рівня, та є другою за рейтингом у Чернівецькій області. Під час зустрічі обговорили ряд нагальних проблем закладу, зокрема потребу в обладнанні для пологового відділення та поточному ремонті поліклінічного відділення. Василь Липка провів до хірургічного відділення лікарні, де, на сьогоднішній день, потребують ремонту, заміни вікон та електропроводки практично всі приміщення , крім чотирьох палат, дві з яких №2 та №3 відремонтовані за кошти з районного бюджету, що виділені в 2016 році.


06.03.2017 15:29

Відбулася ХІІ сесія Заставнівської районної ради VІІ скликання !
Відбулася ХІІ сесія
Заставнівської районної ради VІІ скликання !
23 лютого 2017 року, відбулося пленарне засідання XІІ сесії Заставнівської районної ради VІІ скликання, яку провів голова районної ради Сергій Капіцький. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, заступник голови райради, голова райдержадміністрації, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники організацій та служб району, представники засобів масової інформації, громадськість.


23.02.2017 10:45

Зустріч голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького із Віце-прем'єр-міністром України, Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадієм Зубко
Зустріч голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького із Віце-прем Днями голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький відвідав із робочим візитом столицю України. Також участь у поїздці до Києва взяли начальник інвестиційно-аналітичного відділу райради Іван Димка та сільські голови: Петро Щітка (с. Бабин), Ярослав Котик (с. Вікно), Віталій Шафер (с. Ржавинці), Михайло Когут (с. Самушин).


07.02.2017 14:53

Скликається пленарне засідання ХІІ сесії районної ради VІI скликання!
Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХІІ сесії районної ради VІI скликання» № 07р від 06 лютого 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 23 лютого 2017 року пленарне засідання ХІI сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6).


Tеми