Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація
 • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

16.11.2017 09:10

У селах Прилипче та Штефанівка планується вуличне освітлення
У селах Прилипче та Штефанівка 
планується вуличне освітлення
Нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві… На жаль не всі села нашого району мають освітлені вулиці, а це багаторічна мрія для їх жителів. З ініціативи голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького у найближчий час планується проведення вуличного освітлення у селах Прилипче та Штефанівка, що дасть можливість їх мешканцям почувати себе зручно та безпечно. Стосовно цього 13 листопада голова райради Сергій Капіцький провів нараду, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Кітар, начальник РЕМу Василь Ковалик, начальник відділу з питань інвестиційної діяльності Іван Димка.


14.11.2017 16:25

Чи виплачуватимуть спецпенсії в умовах пенсійної реформи?
Чи виплачуватимуть спецпенсії в умовах пенсійної реформи? У прес-службі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомили, як виплачуватимуть спеціальні пенсії в умовах пенсійної реформи. Зокрема, вже призначені пенсії виплачуватимуться і надалі. Разом з тим, науковцям, посадовим особам органів місцевого самоврядування, журналістам, народним депутатам пенсійне забезпечення надаватиметься на загальних підставах, тобто пенсії призначатимуться на умовах Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Тим самим зроблено вирішальний крок до уніфікації системи пенсійного забезпечення та призначення пенсій за єдиним законом. Водночас, на перехідний період зберігається право на спеціальну пенсію для окремих осіб, які набули необхідний стаж на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців станом на 01.05.2016.


14.11.2017 10:51

Скликається ХІХ позачергова сесія районної ради VІI скликання
             Скликається ХІХ позачергова сесія 
           районної ради VІI скликання


Скликається ХІХ позачергова сесія районної ради VІI скликання Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХІХ позачергової сесії районної ради VІI скликання» №38р від 13 листопада 2017 року На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 17 листопада 2017 року пленарне засідання ХІХ позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6). 2. На розгляд сесії винести наступні питання: - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. - Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. - Про внесення змін до рішення сесії Заставнівської районної ради № 183-16/2017 від 15 вересня 2017 року «Про створення опорного навчального закладу на базі Вікнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів».


27.10.2017 11:11

Скликається пленарне засідання ХVIІІ позачергової сесії районної ради VII скликання
Скликається пленарне засідання ХVIІІ позачергової сесії районної ради VII скликання Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХVIІІ позачергової сесії районної ради VІI скликання» №35р від 26 жовтня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 30 жовтня 2017 року пленарне засідання ХVIІІ позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6). 2. На розгляд сесії винести наступні питання: - Про затвердження Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Заставнівського району на 2017-2021 роки. - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік


20.09.2017 11:07

Скликається пленарне засідання ХVIІ позачергової сесії районної ради VІI скликання
Скликається пленарне засідання ХVIІ позачергової сесії районної ради VІI скликання Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХVIІ позачергової сесії районної ради VІI скликання» №30 від 19 вересня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 21 вересня 2017 року пленарне засідання ХVIІ позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6). 2. На розгляд сесії винести наступні питання: - Про внесення змін до рішення №180-16/2017 від 15 вересня 2017 року. - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. - Про хід виконання районної Програми розвитку бібліотек як інформаційних і культурних центрів Заставнівського району на 2016-2020рр. 3. На сесію запросити депутатів районної ради, депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, начальників відділів районної ради, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників районних служб, правоохоронних органів, міського, селищного та сільських голів, представників засобів масової інформації. 4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


18.09.2017 12:01

Відбулася ХVІ позачергова сесія Заставнівської районної ради VІІ скликання!
Відбулася ХVІ позачергова сесія Заставнівської районної ради VІІ скликання!  15 вересня 2017 року відбулося пленарне засідання XVІ позачергової сесії Заставнівської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Сергій Капіцький. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, заступник голови райради Василь Мельник, голова райдержадміністрації Юрій Кітар, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники організацій та служб району, представники засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради, громадськість. На початку пленарного засідання голова районної ради від імені усіх присутніх привітав депутатів та сільських голів, які у міжсесійний період відзначали свої Дні народження.


13.09.2017 11:28

Скликається пленарне засідання ХVI позачергової сесії районної ради VІI скликання
     Скликається пленарне засідання ХVI позачергової сесії 
       районної ради VІI скликання

Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХVI позачергової сесії районної ради VІI скликання» №29 від 12 вересня 2017 року. На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 15 вересня 2017 року пленарне засідання ХVI позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6) 2. На розгляд сесії винести наступні питання: - Про виконання районного бюджету за І півріччя. - Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.


22.08.2017 11:42

Об’єднання громад і перспективний план: від моделювання до реалізації
Об’єднання громад і перспективний план: від моделювання до реалізації Децентралізація влади передбачає побудову ефективної системи місцевого самоврядування, зокрема створення спроможних територіальних громад, обрання відповідальних місцевих рад, формування професійних виконавчих органів, а також наділення їх достатніми повноваженнями та ресурсами. Добровільне об’єднання територіальних громад передбачається провести у відповідності до спеціального Закону і до Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Стосовно даного питання у с. Добринівці 21серпня 2017 року відбулася сесія сільської ради, на якій були присутні голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та голова районної державної адміністрації Юрій Кітар.


16.08.2017 11:00

Децентралізація влади – продиктована часом адміністративно-територіальна реформа
Децентралізація влади – продиктована часом адміністративно-територіальна реформа 
11 серпня 2017 року голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький спільно з заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Василем Гостюком, головою Заставнівської районної державної адміністрації Юрієм Кітарем, начальником відділу адміністративно-територіальної реформи та децентралізації Чернівецької обласної ради Цурканом Ярославом Васильовичем, регіональними консультантами з місцевого економічного розвитку та фінансових питань в Чернівецькій області Ігорем Баб’юком, Євгеном Прокопцем, експертами з правових питань Чернівецького відокремленого Центру розвитку місцевого самоврядування, взяв участь у роботі XVI сесії VII скликання Ржавинецької сільської ради Заставнівського району.


12.07.2017 13:13

Особливості підтвердження трудового стажу показаннями свідків
Особливості підтвердження трудового стажу показаннями свідків Основним документом, який підтверджує трудовий стаж до 01.01.2004 є трудова книжка. Проте, в записах трудової книжки не завжди містяться правильні відомості. Відповідно до "Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній" у випадках, коли в трудовій книжці відсутні необхідні записи або містяться неправильні чи неточні записи про періоди роботи, для підтвердження трудового стажу приймаються дані, наявні в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, довідки, виписки із наказів, особові рахунки і відомості на видачу заробітної плати, посвідчення, характеристики, письмові трудові договори і угоди з відмітками про їх виконання та інші документи, які містять відомості про періоди роботи. За відсутності зазначених документів для підтвердження трудового стажу приймаються членські квитки профспілок.


12.07.2017 13:11

Реформа пенсійної системи – важливий крок до відновлення соціальної справедливості у виплаті пенсій
Реформа пенсійної системи – важливий крок до відновлення соціальної справедливості у виплаті пенсій Запропонована Урядом реформа пенсійної системи, яка узгоджена з міжнародними партнерами України і передбачає осучаснення пенсій вже з 1 жовтня поточного року, відміну оподаткування пенсій та збереження пенсійного віку, – це важливий крок до відновлення соціальної справедливості у виплаті пенсій. До ключових аспектів реформи відноситься процес осучаснення пенсій. Останнє осучаснення пенсій проводилось у травні 2012 року. Як результат, має місце дискримінація пенсіонерів за роком виходу на пенсію – розмір пенсій за однакової кількості страхового стажу та заробітку може відрізнятися більш, ніж у 3 рази. Проблема осучаснення пенсій назріла вже давно, тому реформа, яку запропонував Уряд, є актуальною на сьогодні. Першим кроком впровадження змін стане запровадження єдиних правил визначення розмірів пенсійних виплат. Крім того, з 1 жовтня 2017 року Уряд скасує обмеження у виплаті пенсій працюючим пенсіонерам. Варто зауважити, що внаслідок реформи пенсійний вік залишиться незмінним, а пенсіонери зможуть отримувати гідні пенсії. Запропоновані рішення потребують додаткового фінансування. Ці ресурси буде забезпечено за рахунок звільнення солідарної системи від невластивих для неї видатків, зокрема, від витрат на фінансування пільгових пенсій, подальшого зростання доходів бюджету Пенсійного фонду, детінізації економіки й підвищення платіжної дисципліни в частині сплати єдиного соціального внеску


11.07.2017 14:47

Робоча поїздка голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького у с. Горошівці
Робоча поїздка голови Заставнівської
 районної ради Сергія Капіцького у с. Горошівці
Минулого тижня під час робочої поїздки у с. Горошівці голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький відвідав сільський Будинок народної творчості. Там очільник району зустрівся із головою сільської ради Іллею Житарюком та директором Василем Воронюком, які наочно ознайомили із проблемами даної установи. Цього року 28 серпня відбудеться святкування 400-річчя села Горошівці. Тому Заставнівською районною радою та адміністрацією вирішено провести святкування та виділено з районного бюджету кошти на заміну вікон та дверей у цьому закладі.


21.06.2017 11:34

Скликається пленарне засідання XV позачергової сесії районної ради VІI скликання!
Скликається пленарне засідання
XV позачергової сесії районної ради VІI скликання!
Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХV позачергової сесії районної ради VІI скликання №16 від 20 червня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 23 червня 2017 року пленарне засідання XV позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6). 2. На розгляд сесії винести наступне питання: - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. 3. На сесію запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, начальників відділів районної ради, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників районних служб, правоохоронних органів, міського, селищного та сільських голів, представників засобів масової інформації. 4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


08.06.2017 11:44

Відбулася ХІV позачергова сесія Заставнівської районної ради VІІ скликання!
Відбулася ХІV позачергова сесія Заставнівської районної ради VІІ скликання!  7 червня 2017 року відбулося пленарне засідання XІV позачергової сесії Заставнівської районної ради VІІ скликання, яке провів голова районної ради Сергій Капіцький. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, заступник голови райради Василь Мельник, голова райдержадміністрації Юрій Кітар, депутат Чернівецької обласної ради Іван Дерда, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники організацій та служб району, представники засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради, громадськість.


02.06.2017 16:57

Скликається пленарне засідання ХІV позачергової сесії районної ради VІI скликання!
Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХIV позачергової сесії районної ради VІI скликання №13 від 31 травня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


Tеми