Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація
 • SiteHeart

Заставнівський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

12.01.2018 12:40

Чим запам`ятався 2017 рік для жителів Заставнівського району?
Чим запам`ятався 2017 рік 
для жителів Заставнівського району?
Проблема протікання покрівель, старі вікна, опалення вже давно стали головним болем, у деяких начальних закладах Заставнівського району. Попередні огляди шкіл дали чітке розуміння, що відкладати проблему далі вже не можна було. Завдяки депутатам Верховної ради України Василю Васильовичу Амельченку, Максиму Юрійовичу Бурбаку, керівникам району, депутатам районної ради, депутатам та головам сільських рад у 2017 році було зроблено чималу роботу для покращення добробуту сіл нашого району.


29.12.2017 16:35

Юрковецька сільська виборча комісія
Юрковецька сільська виборча комісія


29.12.2017 16:34

Юрковецька сільська виборча комісія
Юрковецька сільська виборча комісія


29.12.2017 16:34

Юрковецька сільська виборча комісія
Юрковецька сільська виборча комісія


29.12.2017 16:33

Юрковецька сільська виборча комісія
Юрковецька сільська виборча комісія


22.12.2017 13:49

У Юрковецькій ОТГ планується дорога європейського рівня
Проведення ремонту доріг - це розвиток інфраструктури, завдяки якому підніметься рівень життя населення. Щоб провести ремонтні роботи необхідна кропітка, щоденна, планомірна робота усіх гілок влади. З метою покращення транспортного стану доріг та за ініціативи голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, голови райдержадмі-ністрації Юрія Кітаря та голів сіл Ржавинці (В.В. Шафер), Горошівці (І. І. Житарюк), у майбутньому, планується зробити кільцеву ділянку дороги європейського рівня у напрямку сіл Юрківці, Ржавинці, Баламутівка, Погорілівка. Дивлячись на сьогоднішній стан доріг, у це важко повірити. Сергій Капіцький зауважив, що так жити не можна, тому потрібно проводити роботи на користь жителів нашого району, а це, у першу чергу, ремонт доріг. Навести лад на дорогах – це один із пріоритетів нинішньої влади. Ми маємо робити все, щоб акумулювати кошти та активно продовжувати ремонтні роботи.


22.12.2017 13:46

Шановні працівники енергетичної галузі !
 Шановні працівники енергетичної галузі ! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика! Символічно, що ваше свято відзначається в Україні саме 22 грудня - у найкоротший світловий день року, коли ніч довша за день. Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.


22.12.2017 13:33

Голова Заставнівської районної ради відмовився від зарплати, аби покрити бюджетний борг
Голова Заставнівської районної ради відмовився від зарплати, аби покрити бюджетний борг 15 працівників апарату Заставнівської районної ради в на чолі з головою райради пішли у відпустку на 2 тижні без збереження зарплатні. Свій вчинок пояснили необхідністю економити бюджетні кошти, яких не вистачає. Економія складе приблизно 45 тисяч гривень. Цього, зізнаються чиновники, не вистачить для того, аби покрити весь бюджетний борг, але хоч трохи допоможе впоратися з проблемою. Нагадаємо, працівники бюджетної сфери в Чернівецькій області у грудні можуть залишитись без зарплатні Заборгованість переважно у освітній та медичній сферах виникла чи не в усіх районах області. Загальна нестача по зарплатні бюджетникам складає 53 мільйони гривень. У Заставнівському районі – близько 5 мільйонів.


12.12.2017 15:00

Скликається ХХІ сесія районної ради VІI скликання
Скликається ХХІ сесія районної ради VІI скликання Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХХІ сесії районної ради VІI скликання» №47 р від 08 грудня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


12.12.2017 11:39

Село Штефанівка отримає вуличне світло
Село Штефанівка отримає вуличне світло У селах Прилипче та Штефанівка планують реалізувати проект вуличного освітлення. Як повідомлялося раніше, за ініціативи голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, у селі Штефанівка планується проведення вуличного освітлення. Днями, по цьому питанню, Сергій Іванович зустрівся із заступником директора енергопостачання Івано-Франківського відділку Львівської залізничної дороги. У ході зустрічі обговорили питання про можливість освітлення на станції Штефанівка.


12.12.2017 11:38

У Кострижівській ЗОШ І-ІІІ ст. планується добудова спортивного залу
У Кострижівській ЗОШ І-ІІІ ст. планується добудова спортивного залу За ініціативи голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького та голови райдержадміністрації Юрія Кітаря у Кострижівській ЗОШ І-ІІІ ст. планується прибудова сучасних спортивного залу, актового залу та ще деяких приміщень школи. Також керівники району вишукують кошти на проведення топозйомки земельної ділянки та геодезичних робіт. У короткий термін планують виготовити технічну документацію на будівництво даного об`єкту і вже у наступному році подати у Міністерство регіонального розвитку та будівництва.


16.11.2017 09:10

У селах Прилипче та Штефанівка планується вуличне освітлення
У селах Прилипче та Штефанівка 
планується вуличне освітлення
Нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві… На жаль не всі села нашого району мають освітлені вулиці, а це багаторічна мрія для їх жителів. З ініціативи голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького у найближчий час планується проведення вуличного освітлення у селах Прилипче та Штефанівка, що дасть можливість їх мешканцям почувати себе зручно та безпечно. Стосовно цього 13 листопада голова райради Сергій Капіцький провів нараду, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Кітар, начальник РЕМу Василь Ковалик, начальник відділу з питань інвестиційної діяльності Іван Димка.


14.11.2017 16:25

Чи виплачуватимуть спецпенсії в умовах пенсійної реформи?
Чи виплачуватимуть спецпенсії в умовах пенсійної реформи? У прес-службі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомили, як виплачуватимуть спеціальні пенсії в умовах пенсійної реформи. Зокрема, вже призначені пенсії виплачуватимуться і надалі. Разом з тим, науковцям, посадовим особам органів місцевого самоврядування, журналістам, народним депутатам пенсійне забезпечення надаватиметься на загальних підставах, тобто пенсії призначатимуться на умовах Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Тим самим зроблено вирішальний крок до уніфікації системи пенсійного забезпечення та призначення пенсій за єдиним законом. Водночас, на перехідний період зберігається право на спеціальну пенсію для окремих осіб, які набули необхідний стаж на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців станом на 01.05.2016.


14.11.2017 10:51

Скликається ХІХ позачергова сесія районної ради VІI скликання
             Скликається ХІХ позачергова сесія 
           районної ради VІI скликання


Скликається ХІХ позачергова сесія районної ради VІI скликання Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХІХ позачергової сесії районної ради VІI скликання» №38р від 13 листопада 2017 року На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 17 листопада 2017 року пленарне засідання ХІХ позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6). 2. На розгляд сесії винести наступні питання: - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. - Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. - Про внесення змін до рішення сесії Заставнівської районної ради № 183-16/2017 від 15 вересня 2017 року «Про створення опорного навчального закладу на базі Вікнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів».


27.10.2017 11:11

Скликається пленарне засідання ХVIІІ позачергової сесії районної ради VII скликання
Скликається пленарне засідання ХVIІІ позачергової сесії районної ради VII скликання Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХVIІІ позачергової сесії районної ради VІI скликання» №35р від 26 жовтня 2017 року. На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати 30 жовтня 2017 року пленарне засідання ХVIІІ позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6). 2. На розгляд сесії винести наступні питання: - Про затвердження Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Заставнівського району на 2017-2021 роки. - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік


Tеми