Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

08.05.2020 13:54

Звернення голови районної ради Сергія Капіцького з нагоди Днів пам’яті і примирення  |  Пам'ятаємо

Шановні ветерани! 
Дорогі земляки!

8 та 9 травня ми відзначаємо дні скорботи та гордості: Дні пам’яті і примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни та перемоги над нацизмом. Напередодні цих днів маю нагоду щиро привітати всіх із Днем пам’яті та примирення  та 75-ю річницею Перемоги!

Нині ми згадуємо наших дідів і прадідів зі словами вдячності за їх самопожертву. Шануємо  всіх і кожного, хто з неймовірною жагою справедливості та патріотизму зупинив Другу світову та приніс мир і надію рідній землі. Схиляємо голови перед подвигом тих, хто зі зброєю в руках здобував перемоги на полях боїв, тих, хто кував перемогу на трудовому фронті, хто піднімав з руїн міста і села, розбудовував підприємства в повоєнні роки.

Подвиг переможців у Другій світовій війні сьогодні  гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя відстоюють суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Здобута старшими поколіннями перемога надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та спонукає йти вперед.

Шановні ветерани - сьогодні ми усвідомлюємо, що без вашого подвигу не було б сучасної України. Низько вклоняємось усім мужнім воїнам, які поклали своє життя за рідну землю, за мир і справедливість, і всім, хто пережив страхіття вогняних воєнних років!

   Від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто щиро бажаю вам, дорогі ветерани: здоров’я, родинного затишку і тепла. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі. 

   Пам’ятаємо! Перемагаємо!

   Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою та шаною

Голова Заставнівської районної ради                                        Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми