Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

10.03.2020 11:11

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки і онучки – дорогі жінки!  |  Вітаємо!

Від імені Заставнівської районної ради, разом з усіма чоловіками Заставнівщини щиро вітаю усіх з святом Жінки, Краси та Весни!

Мудреці кажуть: «Світ жінки – це світ ніжності, тонкості, терпіння».

І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є громадські діячі і керівники , вчителі і лікарі, спортсмени, поліцейські та військові, діячі культури і службовці.

Але, в першу чергу, світлий образ жінки завжди був символом Жінки-матері, берегині домашнього вогнища, сімейного благополуччя.

Поки існує світ ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І з нагоди цього світлого дня прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій. Нехай кожен ваш  день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай доля буде щедро осіяна теплом і любов’ю, а серце зігріте увагою рідних і близьких.

Низький уклін вам, дорогі жінки!

 

З повагою

Голова Заставнівської

районної ради                                                           Сергій Капіцький

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми