Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

15.11.2019 15:11

Привітання голови районної ради з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку  |  Вітаємо!

16 листопада ми відзначаємо професійне свято людей, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на свободу слова. Це свято об’єднує теле- та радіожурналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів та всіх тих, хто щодня, і в будні і в свята, і вдень і вночі, прикладає зусилля для задоволення суспільних потреб в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.

  Відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій – це ті ознаки, які характеризують представників даної професії. Досвід, високий професіоналізм і компетентність дуже необхідні для формування і розвитку громадянського суспільства, особливо у теперішній непростий час. Від відповідального ставлення до справи, виваженості та об’єктивності у висвітленні подій працівників цієї сфери залежить, наскільки поінформованими будуть громадяни, якою буде їх позиція.  Важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки.

  Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

  Прийміть найщиріші слова подяки за сумлінну, наполегливу та нелегку працю, за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність в наданні інформації. З нагоди професійного свята зичу вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, натхнення, мирного неба та міцного здоров’я. Нехай  сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень, а професійні якості, знання й чесноти служать на благо розвитку нашого міста та України!

 

З повагою, голова Заставнівської районної ради, Сергій Капіцький 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми