Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

28.10.2019 17:05

Звернення голови районної ради Сергія Капіцького з нагоди Дня звільнення країни від фашистських загарбників |  Пам'ятаємо

Це свято в нашій країні відзначають щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Відзначення цієї дати встановлено відповідно до Указу президента України Віктора Ющенка від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні…».

Вітаючи з цією датою усіх жителів Заставнівського району, висловлюю упевненість, що разом ми і нині маємо примножувати  здобутки старшого покоління задля щасливого майбутнього наших дітей. Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя зупинив фашистську навалу, засвідчуємо глибоку повагу всім, хто в жорстоких боях виборював свободу і незалежність Батьківщини, мужньо чинив опір ворогу у підпіллі, самовіддано трудився в тилу. Ми, як нащадки переможців, будьмо гідні подвигів наших батьків та дідів, зробимо все для розквіту рідної України.

Бажаю всім щастя, здоров’я, оптимізму та довголіття, нехай у Ваших родинах панують злагода і спокій, а в оселях – добробут.

З повагою,

Голова Заставнівської районної ради                   Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми