Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

08.05.2019 16:00

Шановні ветерани! Дорогі земляки!  |  Пам'ятаємо

У ці дні ми вшановуємо запроваджені європейські традиції та знайоме кожному із нас з дитинства свято: відзначаємо День пам’яті та примирення та День перемоги над коричневою нацистською чумою у Другій світовій війні.

Нова традиція відзначати 8 травня тільки посилює зміст дати 9-го травня. Ми згадуємо наших дідів і прадідів зі словами вдячності за їх самопожертву. Шануємо  всіх і кожного, хто з неймовірною жагою справедливості та патріотизму зупинив Другу світову та приніс мир і надію рідній землі.

Нашим ветеранам зичу здоров’я та ще довгих років життя!                          Нині ми схиляємо голови перед подвигом тих, хто зі зброєю в руках здобував перемоги на полях боїв, тих, хто кував перемогу на трудовому фронті, хто піднімав з руїн міста і села, розбудовував підприємства в повоєнні роки.

З початком російської агресії слово “війна” для кожного українця набуло нового змісту, і тепер завдання сучасників – відстояти свободу, даровану прадідами.

Цінуймо готовність до захисту Батьківщини кожного бійця, що поповнив лави Збройних Сил, їх жертовність та віру в перемогу. Те, що перемога буде за нами – немає жодного сумніву, адже за нами правда і наша земля! Впевнений – наш народ непереможний!

Щиро вітаю всіх із Днем пам’яті та примирення та з Днем перемоги над фашизмом у Другій світовій війні!

Слава захисникам України різних часів!

 

З повагою та пошануванням

Голова Заставнівської районної ради                                        Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми