Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

21.02.2019 09:07

Звернення голови районної районної ради Сергія Капіцького з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні  |  Герої не вмирають!

20 лютого − День Героїв Небесної Сотні, цей пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

                                                                  Дорогі земляки!

 П’ять років тому,  протягом трьох днів — з 18 по 20 лютого — в центрі Києва внаслідок кривавих зіткнень було вбито понад сто людей,  які не були осторонь боротьби за незалежність і свободу своєї країни. Саме в ті дні ми вперше почули  гіркі і болісні  слова  втрат –  «Небесна Сотня»…

 І це був лише початок у довгому списку втрат і кровопролиття, яких Україна зазнає до сьогодні. 

В горнилі подій Революції гідності, війни на Сході країни народився справжній українець-громадянин, для якого «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» – це не просто абстрактні слова з гімну, він не хоче бути рабом імперії, а прагне жити у вільній заможній державі, самостійно керувати на своїй рідній землі.

Тож, хай пам’ять про всіх хто віддав найдорожче, своє життя, гуртує нас живих, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. 
         Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли в небеса, але вони вічно житимуть у народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!» 

Небесна сотня – це наш біль, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для новітньої української історії, за те, що перевернули свідомість українців.

Помолімося сьогодні за тих, хто в найкритичніший момент не відступає і жертвує собою заради кращого життя народу України, це і є свідченням справжнього подвигу і патріотизму.

Слава Україні! Слава Героям України! Слава Героям Небесної Сотні!

 

 

Голова Заставнівської  районної ради                                     Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми