Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

15.02.2019 15:11

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав! |  Пам'ятаємо

         15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-та річниця виведення радянських військ з Афганістану де в кривавих боях виявили мужність і героїзм зокрема українські офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Окрім Афганістану українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті,  Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії,  з честю виконуючи свій військовий обов’язок.

З образом ветерана та учасника війни ми пов'язуємо такі поняття, як честь, гідність, патріотизм, вірність обов'язку і Батьківщині, ці люди є прикладом мужності та відваги. Тож від імені всього депутатського корпусу Заставнівської районної ради та себе особисто хочу  засвідчити свою глибоку шану, повагу вашій мужності і самовідданій праці – шановні воїни-афганці та учасники бойових дій на територіях інших держав. Ви  знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

        З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами та щиро бажаю  здоров’я, родинного затишку, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя і миру.

В глибокій шані схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув.

 

З повагою  та  шаною,

Голова Заставнівської  районної ради                                     Сергій Капіцький

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми