Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

14.12.2018 10:56

Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, Заставнівського району! |  Пам'ятаємо


         Страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську. Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян  переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів.                                                                                           Ризикуючи здоров’ям і життям, пожежники, військові, інженери, будівельники, лікарі, вчені йшли в саме чорнобильське пекло. Серед них – наші земляки.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції – це незагоєна рана України, її смертоносний вплив відчуватиме ще не одне покоління. 

Незважаючи на складну ситуацію в державі, ми не маємо права забувати про подію, яка суттєво змінила наші погляди на сучасну цивілізацію.

Нам, як ніколи, потрібно консолідувати зусилля влади та громадськості з метою посилення соціального захисту тих, кого торкнулася Чорнобильська трагедія. Адже їм так потрібні особлива турбота, щира людська увага, дієва підтримка.

Від імені всього депутатського корпусу районної ради висловлюю глибоку вдячність мужнім ліквідаторам наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи. Засвідчуємо повагу фахівцям, які ще й дотепер виконують відповідальні завдання з їх мінімізації.

Хай Бог дарує всім нам здоров’я, оптимізм і силу на довгі роки. Нехай щасливе життя людей розквітає під мирним українським небом!

Нині та назавжди доземно вклоняємося Вам, Герої Чорнобиля!

 

З повагою,

Голова Заставнівської районної ради                   Сергій Капіцький

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми