Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

14.09.2018 14:56

Повідомлення головного управління ДФС у Чернівецькій області |  Інформації


НА БУКОВИНІ ПОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТІВ УСІХ РІВНІВ ПЕРЕВИЩИЛИ ПОЗНАЧКУ 2 МІЛЬЯРДИ 778 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Таку суму податкових надходжень буковинськими платниками  податків направлено за вісім місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів від. Відповідно ріст сплати податків до аналогічного показника того року в області склав 490,4 млн. грн., що становить 121,4 відсотки. 

У тому числі платниками податків до державного бюджету сплачено 1 мільярд 84 мільйони гривень. Виконання індикативу забезпечено на рівні 103,0 відсотки, додатково отримано 31,3 мільйони гривень. Темп росту надходжень до минулого року склав 122,5 відсотків, що в абсолютній сумі становить понад 199,4 мільйони гривень. 

Традиційно першість серед надходжень платежів до державного бюджету займає податок на додану вартість - надійшло 416,4 млн. грн. Доведений показник по даному податку виконано на 128,6 відс.(+92,7 млн.грн.). Важливе місце в надходженнях до Державного бюджету займає податок на доходи фізичних осіб – 372,1 млн. грн. (+5,5 млн. грн.),  податок на прибуток - 118,6 млн.грн. (+13,6 млн. грн.) та 40,0 млн. грн. військовий збір - 116,3  (+0,8 млн. грн.).

Доходи місцевих бюджетів краю склали 1 мільярд 694 мільйони гривень. Додатково до завдання територіальні громади отримали понад 93 мільйони гривень. Темп росу надходжень відповідно до минулорічного періоду склав 120,7 відсотків, або 291 мільйон гривень.

60 відсотків в наповненні місцевих бюджетів належить податку на доходи фізичних осіб. Фактичні надходження цього податку перевищили аналогічні за 2017 рік на 227,0 млн. грн. і складають 1 мільярд 71 мільйон гривень. План затверджений місцевими радами виконано на 106,8 відс.( + 68,3 млн. грн.)

«Крім того, динаміка надходжень і інших податків до місцевих бюджетів позитивна. Забезпечено надходжень єдиного податку - майже 250,0 млн. грн., (+15,0 млн. грн.), плати за землю – 201,5 млн. грн., (+2,2 млн. грн.). Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів приніс місцевим бюджетам майже 80,0 млн. грн. - коментує підсумки  роботи в.о. начальника Головного управління  ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

 

У ФІСКАЛЬНІЙ СЛУЖБІ БУКОВИНИ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПІДГОТУВАЛИ БРОШУРУ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРАВО РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ ТА ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ

В даній  брошурі можна ознайомитись з Методичними рекомендаціями щодо оформлення документів для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З 02.08.2018 був введений єдиний зразок заяви яка заповнюється суб’єктами господарювання в залежності від дії яку необхідно здійснити, а саме: видача ліцензії; внесення чергового платежу (щоквартальна сплата за ліцензію); переоформлення ліцензії та внесення змін РРО; видача дубліката ліцензії; анулювання ліцензії.

Електронна версія знаходиться на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/

 

 

ПОРУШЕННЯ, ЯКІ ВИЯВЛЯЮТЬСЯ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРОК ПІДПРИЄМЦІВ ТА САМОЗАЙНЯТИХ ОСІБ

У фіскальній службі наголошують, одним із основних принципів податкового законодавства є загальність оподаткування, відповідно до якого кожна особа зобов’язана сплачувати встановлені Податковим кодексом України, законами з питань митної справи податки та збори, платником яких вона є згідно з положеннями Податкового кодексу України.

Під час проведення перевірок фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність, фахівцями ДФС виявляються значні факти порушень. Наводимо приклади окремих порушень фізичними особами податкового законодавства.

Детальніше на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/349486.html.

 

ДФС БУКОВИНИ: З 11 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ ДІЯТИМУТЬ ВИКЛЮЧНО НОВІ БЮДЖЕТНІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ (МФО 899998)

Наголошують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та роз’яснюють,  граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018.

Таким чином, починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів на час перехідного періоду, тобто до 11.09.2018, залишаються активними для зарахування податків, зборів та інших платежів бюджетні рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (зі старими реквізитами).

 Нагадуємо, що з 02.07.2018  змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

У зв’язку з цим, платникам податків для забезпечення повноти та своєчасності розрахунків з бюджетами при заповнення розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів необхідно зазначати реквізити рахунків, відкритих з 02.07.2018  на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

УВАГА! Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki), на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

 

 

  • Джерело: Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Tеми