Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

11.05.2018 15:35

Вітання голови районної ради Сергія Капіцького з Днем матері. |  Вітаємо!

       У другу неділю травня в Україні відзначають найлагідніше свято - День матері.  Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. 

         Її ніжні руки пригортають нас, надаючи найперше відчуття захисту і спокою. Мудрі слова заспокоюють і підтримують протягом життя, а сльози спонукають нас змінюватись і ставати кращими. Погляд матері надає нам відчуття впевненості в своїх силах і в своєму майбутньому. Саме її серце бере на себе тяжкість наших випробувань і робить їх вдвічі легшими. Кожному з нас є за що вибачитись перед мамою і є за що їй подякувати. Ми повинні усвідомлювати, що без матері ніколи не буде продовження життя, тому, шануючи і поважаючи жінку, яка є, чи колись стане мамою, виконуємо нашу священну місію на землі – бути Людиною.

      Я хочу привітати всіх жінок нашого району з цим днем! Кожна з Вас, хто є чи хоче в майбутньому стати мамою, заслуговує на нашу найщирішу повагу. Я дякую вам за те, що народжуєте, виховуєте і підтримуєте своїх дітей. Щиро вдячний тим, хто щедро дарує свою любов і допомогу дітям, які, на жаль, не мають кого привітати з цим днем.  Безмежно дякую тим матерям, які виховали своїх дітей патріотами і, розриваючи свої серця, все ж відпускають їх на священну місію – оборону своєї землі.

       Уклінно дякую матерям, які втратили своїх дітей під час новітньої боротьби України за незалежність і територіальну цілісність. Доземно вклоняюсь Вам.

      Зі святом вас, наші дорогі, незамінні, турботливі і жертовні матері! Нехай Господь береже вас і дарує вам довгі і щасливі роки життя! 

      

 

З повагою, голова Заставнівської районної ради                                     Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми