Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

26.04.2018 11:18

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії! Дорогі жителі Заставнівщини! |  Пам'ятаємо

32 роки тому Україна пережила наймасштабнішу техногенну аварію в світі, наслідки якої не дають, і, вочевидь, не даватимуть спокою людству ще багато років. З того часу день 26 квітня перетворився на день скорботи й  перестороги щодо відповідальності по використанню мирного атома.  

Трагедія, яка сталася в Україні, але стала бідою для багатьох країн світу, продовжує хвилювати й тих, кого вона зачепила своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi.  

 Прикладом мужності та патріотизму є ті, хто першими прийняли на себе удар аварії, хто ціною власного здоров’я працював в зоні радіаційного забруднення, хто, залишивши рідні домівки, став переселенцем. Чимало з них відійшли у вічність. Світла їм пам'ять…

Сьогодні усі, кого травмував Чорнобиль, щоденно пожинають наслідки трагедії.

З глибокою пошаною схиляємо голови перед Вами, шановні учасники –ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, за подвиг, під час якого Ви віддали своє здоров’я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише Українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.
Щиро бажаємо Вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, миру, благополуччя і добробуту.

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчують на собі і майбутні покоління. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися у майбутнє, вчитися на помилках, зробити все можливе, аби подібне не повторилося, берегти тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ.

Ми низько схиляємо голову перед героями-чорнобильцями, які виконали свій обов’язок перед Батьківщиною та народом. Усім, кого вже нема з нами – світла пам’ять. Усім, хто поряд з нами – здоров’я, миру і добра. Пам’ять про ваш подвиг викарбувана у серці кожного українця, від усіх нас вам – низький уклін.

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми