Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

16.04.2018 12:55

В результаті взаємодії з державною виконавчою службою стягнуто 1,6 млн. грн. заборгованості до бюджету Пенсійного фонду  |  Повідомлення Пенсійного фонду

В результаті взаємодії з державною виконавчою службою стягнуто 1,6 млн. грн. заборгованості до бюджету Пенсійного фонду

 

Відбулася спільна нарада представників державної виконавчої служби та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Учасники засідання проаналізували результати роботи органів державної виконавчої служби зі стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України протягом 2017 року, обговорили причини, які ускладнюють роботу державних виконавців, та узгодили перелік необхідних заходів примусового виконання щодо недобросовісних боржників з метою остаточного завершення цієї категорії справ.

Керівник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області Олександр Малий  наголосив, що стягнення заборгованості на користь Пенсійного фонду України – один із основних пріоритетів у роботі державної виконавчої служби.

Начальник юридичної служби Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Олеся Ісаєнко зауважила, що завдяки плідній і тісній співпраці з органами державної виконавчої служби в 2017 році на користь Головного управління стягнуто боргів на суму 1,6 млн. грн.

За підсумками обговорення порушених питань сторони визначили основні завдання на 2018 рік, в основу яких закладено наповнення бюджету Фонду, погодили план заходів щодо їх вирішення та окреслили шляхи подальшої роботи з виконання рішень про стягнення коштів на користь Пенсійного фонду.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

  • Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми