Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

10.04.2018 10:41

Дорогі краяни! Щиро вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням!  |  Привітання

Великдень – свято духовного очищення та оновлення, яке сповнює наші серця непохитною вірою у всепереможність добра, світла та надії. Диво Воскресіння Христового є джерелом натхнення та наснаги для кожного віруючого, адже саме у цей Великий день ми можемо відчути всю велич Господньої любові до людей.

Щороку Пасхальна подія несе любов та світло у наші домівки, щирість та добро у взаємини, а Господня ласка зігріває наші серця й спонукає кожного з нас на чисті помисли. Цей всеперемагаючий дух надії й радості дає нам силу й енергію, утверджує вірність християнським традиціям.

Саме ці Великодні дні об’єднують нас щирими сподіваннями на духовне оновлення та якнайшвидше повернення в Україну миру та спокою, додають нам сил і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе й заможне майбуття.

Вірю, що ми, українці, зможемо подолати ті випробування, що нависли над нашою країною. Переконаний, що кожен із нас зможе відстояти своє щасливе майбутнє у вільній, сильній, міцній демократичній державі. Бо це закон Всесвіту – добро і правда завжди перемагає.

Сідаючи за великодний стіл, помолімося за Україну, за перемогу, за наших воїнів. Нехай запашною буде Паска для наших захисників, які стоять на сторожі кордонів країни у зоні бойових дій, оберігаючи наш спокій. Згадаймо у  молитвах наших Героїв, які полягли, захищаючи Україну.

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Нехай це Свято  принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. Я бажаю кожному Божого благословення – запоруки миру в нашій країні. І нехай злагода, мир та спокій панують у людських серцях, домівках, в Україні! А Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

 

З повагою,

 голова Заставнівської

районної ради                                                                    Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми