Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

06.02.2018 15:06

З надією примножити народні традиції та звичаї … |  Робоча поїздка

27 січня делегація, яку очолив голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, відвідала XII Міжнародний фестиваль гентешів (різників) у селі Геча, що на Закарпатті. Також у поїздці взяв участь Віталій Шафер, голова Юрковецької ОТГ.

Закарпаття здавна славиться своїми оригінальними, цікавими ярмарками та фестивалями. Серед них – конкурс-фестиваль гентешів – професійних різників свиней. Проходить він кожного року зимою у с.Геча, що у Берегівському районі Закарпатської області. Тепер у ньому взяли участь 12 команд – дві з Угорщини, по одній з Воєводини (Сербія) та Львівщини, решта – з різних міст Закарпаття. Там, різники представили кращі м'ясні продукти.

На гостей фесту очікували кращі майстри, виробники гастрономічної продукції Закарпаття та гості з-за кордону, що запропонували продегустувати кулінарну продукцію власного виробництва, а це різні види ковбас та м'яса. Також організатори підготували конкурси і розваги. Цього року на фестиваль позмагатись приїхало 12 команд із України, Угорщини та Сербії. Учасники не різали свиней, як у минулі рази, а привезли з собою туші, на які мали відповідні документи.  

       На фестивалі було чимало поважних гостей – голова ОДА Геннадій Москаль, народний депутат України, голова КМКС Ласло Брензович, директор департаменту у справах національностей та релігій обласної адміністрації Йосип Резеш, керівники Берегівських РДА Іштван Петрушка та райради – Йосип Шін, мер Берегова Золтан Бабяк, консул Угорщини в Берегові доктор Ангела Лукач, референт уповноваженого угорського уряду Іштвана Грежі Дьєрдь Кота та інші.

   До присутніх з вітальним словом звернувся  губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль. Він щиро подякував організаторам за те, що зуміли зберегти цей оригінальний захід, який примножує народні традиції та звичаї, взаємно урізноманітнює кухні дружніх країн.

      Тушкована капуста з м’ясом, посмажені м’ясні шматки – це перше, що було  в меню учасників фестивалю. Потім розпочалося виробництво ковбас і гурки. Панувало справжнє свято для кухарів, адже  зі свинини готували все: бограч-левеш, смаженину, ковбаски та інші м`ясні страви. Пропонували гостям копченості і, звісно, свіжину.

       Голова Заставнівської райради планує започаткувати  подібний фестиваль і в нашому краї. Адже це збадьорить фермерів і приверне туристів. Під час зустрічі із Генадієм Москалем, який є уродженцем Заставнівського району, Сергій Капіцький обговорив можливість відкриття такого фестивалю-конкурсу на Буковині, у с. Ржавинці, де також є багато традицій. Голова Юрковецької ОТГ Віталій Шафер переймав досвід у закарпатців і маємо надію, що на наступний рік, також зимою, у Юрковецькій громаді буде проведений подібний фест. Варто зазначити, такий фестиваль-конкурс, серед різників, буде першим на Буковині.

 

 

 

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми