Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

31.01.2018 12:57

Обговорення питань, щодо харчування дітей у Юрковецькій та Вікнянській ОТГ |  Діяльність органів місцевого самоврядування

 Реформа місцевого самоврядування і територіальної організації влади, яка стартувала в Україні, проходить і у Заставнівському районі. З 1 січня цього року тут почали діяти три об'єднаних територіальних громади (ОТГ). Попри низку переваг, ОТГ стикаються із деякими труднощами на шляху реформування.

         Минулого тижня у Юрковецькому садочку голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький мав робочу зустріч із головами новостворених Юрковецької (Віталій Шафер) та Вікнянської (Іван Ковалюк) ОТГ, директорами шкіл, завідуючими ДНЗ і кухарями  даних закладів. Також на зустрічі були присутні: Леонід Гольцов, керуючий справами райради, Василь Молдован, заступник голови райдержадміністрації, Надія Кушнірик,           в.о. начальника відділу освіти.

        Основним питанням було вирішення якісного, смачного та недорогого харчування у школах та садочках новостворених громад.  Це - чи не найголовніше питання, яке цікавить батьків та керівників району. Голова районної ради Сергій Капіцький зауважив, що місцева влада повинна  старатися, щоб харчування у школах та садочках було різноманітним, смачним та недорогим. Щоденно діти мають отримувати молочну продукцію, страви з м’яса і риби, птиці та овочів. Як приклад, для присутніх, був запропонований обід, яким харчують Юрковецьких дошкільнят. Там садочок переведений на бюджет сільської ради – батьки, кожного місяця, доплачують незначну суму, а вихованці отримують смачну та корисну їжу. Така ж система  планується у школах та садочках даних   громад.
           У ході дискусії голови ОТГ вирішили  взяти  освіту і харчування на місцевий рівень. Це дасть змогу здешевити харчування. Та, на жаль, є ще багато перешкод, щоб це здійснити. Маємо надію, що, у найближчий час, проблеми будуть вирішені, а діти матимуть смачне і доступне харчування.

                                                      

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми