Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

12.01.2018 12:40

Чим запам`ятався 2017 рік для жителів Заставнівського району?  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Проблема протікання покрівель, старі вікна, опалення вже давно стали головним болем, у деяких начальних закладах Заставнівського району. Попередні  огляди шкіл дали чітке розуміння, що відкладати проблему далі вже не можна було.

        Завдяки депутатам Верховної ради України Василю Васильовичу Амельченку, Максиму Юрійовичу Бурбаку, керівникам району, депутатам районної ради,  депутатам та головам сільських рад у 2017 році було зроблено чималу роботу для покращення добробуту сіл нашого району.

    У с. Шубранець діти та вчителі вже можуть оцінити зміни, які відбулися у їхньому навчальному закладі:  у класах стало тепло та затишно. Там, у минулому році, було перекрито дах школи, проведено заміну вікон та опалення. У дитячому садочку, цього ж села, встановлено металопластикові вікна. У с. Ржавинці перекрито, утеплено школу та замінено усі вікна на сучасні. Таку ж роботу зроблено і у Кадубовецькій школі. У м. Заставна  утеплено та перекрито школу і гімназію, проведено заміну вікон. У с. Василів перекрито і утеплено школу, будинок культури. У Дорошовецькому НВК також перекрито дах, замінені вікна. А для жителів с. Хрещатик, смт. Кострижівка  приємною справою  стала  заміна старого водопроводу на новий.

       Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький щиро дякує всім, хто долучився до такої клопіткої справи, за підтримку, розуміння та допомогу. Окремо висловлює подяку депутатам Верховної  Ради України Василю Васильовичу Амельченку та Максиму Юрійовичу Бурбаку, співпраця з якими  була не тільки легкою і приємною, а й корисною та продуктивною. Своїми конкретними справами вони підтвердили, що справді дбають про добробут сільського населення . Дякуючи  їм, у нашому районі здійснено багато інвестиційних проектів. Сергій Капіцький  переконаний, що такі результати можна досягти тільки за умови плідної співпраці депутатів, представників різних галузей та пересічних громадян. Адже  конструктивний діалог –  це запорука вдалого розвитку району.

      Нехай 2018 рік буде ще кращим,  ніж минулий. Є ще багато роботи щодо  покращення доріг та інфраструктури у громадах. Але  немає завдань, які не можна було б вирішити.

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми