Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

12.01.2018 12:31

Шановний Олександре Георгійовичу ! |  Вітаємо!

Прийміть щирі і сердечні вітання від  Заставнівської районної ради з нагоди Вашого особистого свята – ювілейного Дня народження!

Вам випала честь бути головою Чернівецької обласної державної адміністрації. Це нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія, яка направлена на розбудову Української держави, утвердження ідеалів демократії, справедливості та захисту суверенітету нашої країни. На нелегкий шлях – керманича в державних органах влади, творця і захисника державності – ступають тверді духом й віддані сини свого народу, задля благополуччя громадян і розквіту рідної держави!

Переконаний, що Ваш професіоналізм та цілеспрямованість і багаторічний досвід державного управління й надалі сприятимуть впровадженню нових стандартів соціально-економічного розвитку  Чернівецької області та поліпшенню добробуту її мешканців.

            Від імені депутатів та працівників виконавчого апарату Заставнівської районної ради бажаю Вам Божого благословення, міцного здоров`я, щастя, добра і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань на користь нашої країни, на благо людей!

 

З повагою,

голова Заставнівської районної ради                    Сергій Капіцький

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми