Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

04.12.2017 15:04

Дорогі жителі району! |  День для святкування

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. У нашій країні ця дата покликана згуртовувати сили для допомоги своїм співгромадянам, що потребують особливої уваги та милосердя. Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування достойних умов життя скривджених долею людей. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги. Адже надання щоденної підтримки – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Щиро дякую нашим найвідважнішим громадянам за терпіння, розуміння і вміння приймати все зі спокійним і чистим серцем. Нехай Бог оберігає вас за ваші добрі серця та благородні справи! Бажаю вам міцності духу, оптимізму, здоров’я, миру а всім нам — побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи.

 

 

З повагою,

голова Заставнівської

районної ради                                                                 Сергій Капіцький

 

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми