Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

27.11.2017 09:47

Шановні жителі Заставнівщини! |  Пам'ятаємо

В останню суботу листопада Україна вшановує пам`ять жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні. Трагізм цього найсумнішого та найскорботнішого періоду в долі українців полягає у тому, що шляхом створення штучного голодомору, керівництво тодішньої тоталітарної країни намагалося вбити жагу до свободи та незалежності у нашого волелюбного народу. Нині навіть важко уявити, що на багатій та плодовитій українській землі, люди потерпали від голоду, помираючи в страшних муках…

         Голодомори минулого століття, як ганебне та антисоціальне явище були засуджені прогресивним людством та визнані – геноцидом українського народу.

          Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних наших братів та сестер, зробити все можливе, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору-геноциду. Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!

         У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі. Сьогодні складаємо співчуття нащадкам, родинам загиблих. Нехай Господь Бог прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.

        

 

Голова Заставнівської районної ради                   Сергій Капіцький

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми