Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

09.11.2017 09:17

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва ! |  Привітання

Сердечно вітаю Вас з професійним святом -  Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу !

Культурні здобутки і традиції нашого народу – це скарб, яким треба належно скористатися. Збереження та примноження цього спадку, шанування своїх видатних земляків може стати для нас запорукою подальшого розвитку та творчої наснаги.

Заставнівщина багата творчими особистостями, талановитими колективами. Громада високо цінує Ваш вагомий внесок у розвиток національної культурної скарбниці. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу- звеличуєте нашу батьківщину, примножуєте її успіхи і досягнення.

З нагоди професійного свята бажаю працівникам культури району здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям,  реалізації творчих проектів, невичерпної наснаги, миру та розквіту української держави. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії  і  мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість життєвих перемог.

 

 

 

 

З повагою,

голова Заставнівської

районної ради                                                                    Сергій Капіцький

 

 

      

 

   

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми