Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

09.10.2017 11:08

Шановні працівники поштового зв’язку! |  Привітання

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всесвітнім Днем пошти!

Протягом століть пошта була й залишається нині  надійним посередником в міжлюдському спілкуванні. Сьогодні, коли бурхливими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, поштовий зв’язок не втратив свого виключного значення, залишаючись одним з найдоступніших та найпопулярніших видів комунікації.

Забезпечуючи надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами, Ви об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів. Ваша глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави. Завдяки професіоналізму, ініціативності, відповідальності і самовідданій праці листонош, операторів, інших представників поштових професій, якісні послуги поштового зв’язку доступні навіть у найвіддаленіших населених пунктах нашого району.

    Сьогодні в поштовій галузі працюють чудові відповідальні люди, що душею і серцем віддані своїй непростій справі, віддаючи їй багатий досвід, сили та знання.

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.

 Щиро бажаю Вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.

Зі святом!

 

 

 

 

 

З повагою,

голова Заставнівської

районної ради                                                                      Сергій Капіцький

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми