Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

06.10.2017 13:40

Шановні служителі закону! |  Привітання

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. Свята людей, життєве кредо яких – боротися за справедливість, за ствердження Закону і Права!

Зі здобуттям Україною незалежності ця професія стала вагомою і необхідною.  Сьогодні, немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, Ви, шановні представники всіх рівнів законодавчої, виконавчої та судової влади, присвятили своє життя служінню його величності Закону.

Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства – “Держава – для людей”. Переконаний, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредом усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Упевнений, що високий професіоналізм та усвідомлене почуття відповідальності будуть винагороджені повагою і довірою громадян, їхньою впевненістю у правовій захищеності.

Бажаю Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашого Вінницького району та всієї України. 

Також, хочеться побажати Вам правильних професійних рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Хай логіка, проникливість, ораторський дар і вдача завжди будуть з Вами!

 

 

З повагою,

голова Заставнівської

районної ради                                                              Сергій Капіцький

 

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми