Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

06.10.2017 13:38

Шановні митці! |  Привітання

Сьогодні на вашу честь золотиться осінь і земля квітує осіннім різнобарв'ям. Дозвольте й мені привітати вас із Днем художника.

Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки Вашій самовідданій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Ваші твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди.

Україна завжди славилася своїми художніми талантами. Сьогодні ви продовжуєте і примножуєте цей особливий дар. Ви яскраво демонструєте самобутність нашого мистецтва, професійну досконалість та глибинне відчуття національної своєрідності.

 Багата мозаїка ваших творів створює потужний пласт національної культури. У сучасній Українській державі вам належить особлива місія: не тільки розкрити світові самобутність нації через призму традиційного мистецтва, а й створити нові шедеври, що органічно впишуться у європейський культурний простір.

Нехай музи творчості й натхнення надовго оселяться у ваших майстернях. Бажаю здоров'я і добробуту, миру та злагоди вам і вашим родинам.

 

 

 

 

 З повагою,

голова Заставнівської

районної ради                                                              Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми