Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

29.09.2017 12:22

Шановні освітяни! |  Привітання

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівника освіти.

 Учитель – це більше, ніж професія, вчитель - це покликання. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. До вас йдуть із своїми болями та радощами наші діти. Яке велике серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою великою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій, нестаріючій душі!
Своєю наполегливою працею, професіоналізмом, самовідданістю Ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління демократичної України. Діти - майбутнє держави. І саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Люди, які присвятили своє життя такій благородній і потрібній справі, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.

    Низький уклін Вам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження процвітаючої, духовно багатої України.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.    

Здоров'я вам на довгі роки.

Зі святом!

                                                                                      

 


З повагою
, Сергій Капіцький,  голова Заставнівської районної ради     

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми