Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

29.09.2017 12:16

Привітання голови Заставнівської районної ради з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана |  Привітання

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Це свято глибокої поваги і цивілізованого ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

     День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги.      

     Сивочолі ветерани війни і праці боронили нашу землю у часи Другої світової війни, піднімали державу з повоєнної розрухи, розбудовували майбутнє для своїх нащадків.

     Їхня праця, ставлення до людей та духовних цінностей — це приклад для наслідування сучасній молоді.

   У цей святковий день  прийміть щиру подяку за те, що даруєте тепло Ваших сердець дітям і онукам, навчаєте добрих і вічних істин, мудрості не шкодуючи часу і сил! Бажаю Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту Вашим сім’ям, успіхів, активного довголіття!

 

 

З повагою,

голова Заставнівської

районної ради                                                                          Сергій Капіцький

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми