Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

29.09.2017 10:04

Прем'єр-міністр України назвав умову для підвищення пенсій вже в жовтні |  Повідомлення Пенсійного фонду

Уряд готовий провести необхідні розрахунки і підвищити пенсії, якщо Верховна Рада на початку жовтня проголосує за законопроект щодо пенсійної реформи,

Уряд готовий провести необхідні розрахунки і підвищити пенсії, якщо Верховна Рада на початку жовтня проголосує за законопроект щодо пенсійної реформи, передає Ukr.Media.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомили в департаменті інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.

"У парламенту є шанс прийняти пенсійну реформу в жовтні. Ми зможемо зробити розрахунки. Це обов'язок депутатів, уряду, президента — дати пенсіонерам отримати системне підвищення пенсій", — сказав Гройсман.

Він підкреслив, що зараз пенсії розраховуються на показники 2007 року, і це "злочин".

"І якщо депутати 3 жовтня приймуть пенсійну реформу, я беру зобов'язання, в жовтні пенсії будуть підвищені для 9 млн пенсіонерів. Ми це зробимо, нам потрібні 226 голосів депутатів", — підкреслив глава уряду.

Реформа передбачає підвищення пенсій для 9 мільйонів чоловік з 1 жовтня, а також скасування оподаткування пенсій для працюючих громадян. Кабмін пропонує ліквідувати спецпенсії для держслужбовців, прокурорів, суддів і науковців. Єдине виключення — військові. Всього в Україні налічується близько 12 мільйонів пенсіонерів.

 

  • Джерело: Управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі

Tеми