Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

05.09.2017 12:02

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат ради висловлюють глибоке співчуття начальнику відділу освіти Заставнівської РДА Матейчук Марії Георгіївні з приводу тяжкої втрати, передчасної смерті її чоловіка – Матейчука Віктора Йосиповича. |  Слово на спомин

   Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов із життя чоловік, який своїми діями, вчинками, любовю та турботою був опорою для сімї, своїм розумом виховав не одне покоління учнів. Вміло вчив їх мудрості та відповідальності, скеровував обирати майбутню професію.

  Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих — тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя: учням, колегам, країні.

  Несподівана, передчасна смерть Віктора Йосиповича — втрата для рідних і близьких, для колег та учнів Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ст.  

  Ми висловлюємо слова глибокої скорботи та розділяємо ваші біль та горе. Світла пам’ять про нього залишиться у серцях тих, хто його знав.

  • Джерело: Інформаційно-аналітичний відділ

Tеми