Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини

01.09.2017 11:58

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!  |  Вітаємо!

Сердечно  вітаю Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника - Днем знань!

1 вересня -  особливо хвилюючий та відповідальний день. Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу. Ця дата символізує початок нового, незвіданого життя для сотень першокласників Заставнівського району. З цього дня починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань, до нових звершень, до самостійного відповідального життя повноправного українського громадянина. Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати  знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих та надійних друзів.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоцінену працю. Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, а своєю любов'ю та невтомною працею допомагають  пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх  мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя. Ваша велична праця є чи не найвідповідальнішою, адже саме Ви вирощуєте майбутнє держави, саме від Вас залежить, якою стане Україна завтра.

Прийміть найщиріші вітання усі - хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупляться труди вчителів, хай тільки радість приносять вдячні учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів і впевненості у своїх силах!

 

З повагою, Сергій Капіцький, голова Заставнівської  районної ради                                                                  

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми