Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини

23.08.2017 13:01

Прес-служба головного управління ДФС інформує |  Повідомлення податкової інспекції

Понад 27,7 тисяч митних декларацій оформили на буковинській митниці 

за сім місяців 2017 року

На Чернівецькій митниці ДФС за січень-липень цього року оформлено 27652 експортно-імпортних митних декларацій. У грошовому еквіваленті загальний зовнішньоторговельний обіг склав 312 млн. доларів США. Зокрема, імпортовано вантажів загальною вагою 116,6 тис.тонн вартістю 227,4 млн. доларів США, експортовано з України вантажу на суму84,6 млн. доларів США загальною вагою 161,7тис.тонн. Чернівецька митниця ДФС констатує зростання торговельного обігу у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 35,7 млн. доларів США.

Торгівельними партнерами вітчизняних учасників ЗЕД у зовнішньоторговельній діяльності були підприємства з 76 країн світу.

Основними торгівельними партнерами в частині імпортованих товарів стали Австрія, з цієї країни надійшло товарів (за вартістю) 30,2 відсотки від загального імпорту, а також Туреччина -  17,0 відсотків.

Найбільшими країнами – експортерами  товарів з Чернівеччини стали Румунія -23,7 відсотків та  Польща – 19,9 відсотки від усього експорту області.

При ввезенні на митну територію України мали перевагу апарати електричні телефонні, тканини з синтетичних комплексних ниток, приймальна апаратура телевізійна та легкові автомобілі.

Щодо експорту – то переважали олія соняшникова, лісоматеріали оброблені, костюми для чоловіків.

Зовнішньоторговельні операції за січень-липень.2017 року фактично здійснювали 787осіб.

 

Критерії оцінки ризику для зупинення реєстрації ПН змінено

Інформує Головне управління ДФС у Чернівецькій області. Відтак, з 12.08.2017 р. набрав чинності наказ Мінфіну України  від 21.07.2017 р № 654.

Даним документом змінено деякі пункти наказу від 13.06.2017 р. № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Зокрема, уточнено, що подання повідомлень та документів на підтвердження реальності операцій за зупиненими податковими накладними здійснюється виключно в електронному вигляді.

Також змінами передбачено встановлення додаткового контролю за операціями з нульовою ставкою та операціями, звільненими від оподаткування.

Так, пп. 1 п. 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, викладено у такій редакції:

обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній/розрахунку коригування, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01.01.2017 р. в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих з 01.01.2017 р. в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75 % загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється).

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми