Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини

23.08.2017 09:19

Дорогі краяни!  |  Вітаємо!

23 серпня Україна відзначає свято, яке покликане шанувати, берегти та цінувати символіку рідної Батьківщини — День Державного Прапора України.

Державний Прапор   один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Значення синього та жовтого кольорів традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.

24 липня 1990 року на флагшток перед будівлею Київської мерії вперше був піднятий синьо-жовтий прапор, освячений у Софіївському соборі.

Державний Прапор України затверджено Постановою Верховної Ради України від 28 січня 1992 року, а у серпні 2004 року Президентом України був підписаний Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.

Наш прапор –  це символ єднання та свободи українського народу,  незалежності та слави нашої країни, а підняття Держаного Прапору є моментом піднесення та гордості.

Тож дозвольте, шановні краяни,  від щирого серця привітати усіх Вас з цим державним святом та побажати життєвих успіхів, добробуту, благополуччя, мирного  неба, щастя у кожній оселі, всяких гараздів, натхнення в усіх справах та здобутків на благо нашої рідної неньки – України. 

 

З повагою,

голова Заставнівської

районної ради                                                                 Сергій Капіцький

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми