Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

28.07.2017 14:29

Шановні жителі району!  |  Привітання

Вшановуючи пам’ять одного із засновників і покровителів нашої державності – Святого рівноапостольного великого князя Володимира, 28 липня українці відзначають й День Хрещення Київської Русі–України. Прийняття християнства князем Володимиром і подальше поширення православної віри в народі назавжди змінило історичну долю всієї Східної Європи та нашої держави зокрема.

Християнські цінності стали основою суспільної моралі, а невичерпний духовний і культурний потенціал християнства став живим джерелом творення добра, примноження любові й милосердя. 

Християнська духовність нині живить нашу віру у справедливість і добро, надихає нас на подолання труднощів й негараздів, на досягнення миру та злагоди у суспільстві.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. А історичний вибір, зроблений понад тисячу років тому, лежить в основі європейських устремлінь сучасних українців.

Сердечно вітаю духовенство та жителів нашого краю, від щирого серця бажаю, щоб свято Хрещення Київської Русі зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

 

 

 

 

 

З повагою,

голова Заставнівської  

районної ради                                                                          Сергій Капіцький

 

 

 

 

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми