Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Заставнівський район

Новини

27.07.2017 14:27

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет перебував з візитом на Заставнівщині  |  Духовне життя

21 липня під час візиту до Заставніщини Святійшого Патріарха Київської і всієї Руси-України Філарета відбулася офіційна зустріч у кабінеті голови районної ради Сергія Капіцького. Участь у ній взяли Владика Васильківський Лаврентій, голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, голова районної ради Сергій Капіцький, голова Заставнівської РДА Юрій Кітар, заступник голови Заставнівської районної ради Василь Мельник, керуючий справами Леонід Гольцов.

    Насамперед Сергій Капіцький висловив свою радість з приводу того, що має честь вітати Святійшого Патріарха Філарета на Заставнівській землі.Адже візит Філарета – це знакова подія для Буковини. Також голова райради подякував  Святійшому Патріарху Філарету за підтримку всіх громадян України у цей нелегкий час, за відстоювання української державності, за об`єдання українського народу.

    Учасники зустрічі обговорили загальні питання життя Церкви, зокрема, Київського Патріархату на Буковині. Патріарх Філарет вкотре закликав українців єднатися у важкі часи агресії проти нашої країни та на згадку  подарував духовну літературу голові районної ради Сергію Капіцькому та голові районної державної адміністрації Юрію Кітарю.

Фотосесія

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми