Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

11.07.2017 14:47

Робоча поїздка голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького у с. Горошівці  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

      Минулого тижня під час робочої поїздки у с. Горошівці голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький відвідав сільський Будинок народної творчості. Там очільник району зустрівся із головою сільської ради Іллею Житарюком та директором Василем Воронюком, які наочно ознайомили із проблемами даної установи. Цього року 28 серпня відбудеться святкування 400-річчя села Горошівці. Тому Заставнівською районною радою та адміністрацією вирішено провести святкування та виділено з районного бюджету кошти на заміну вікон та дверей у цьому закладі.

    Голова районної ради оглянув дане приміщення та сільський стадіон, які потребують негайної реконструкції.  Спільними зусиллями з Горошовецькою сільською радою домовилися про виділення коштів на матеріали, які потрібні для ремонту. «Ми не можемо стояти осторонь проблем культури у районі, тому першочерговими завданнями влади є не тільки збереження основного майна, що обслуговує освітньо-культурну галузь, а й негайний ремонт і розвиток таких приміщень», - зазначив Сергій Капіцький і запропонував голові Горошовецької сільської ради Іллі Житарюку у найближчі строки розпочати ремонтні роботи вищезазначеної культурної установи. Також до знаменної дати планується відремонтувати ділянку дороги Боянчук-Горошівці.

   За ініціативи уродженця с. Горошівці заслуженого артиста України, соліста-вокаліста Чернівецької обласної філармонії Івана Дерди під час урочистого святкування планується відкриття пам`ятника видатному українському поету і художнику Т. Г. Шевченку. Для вирішення всіх поточних питань зі зведення монумента будуть залучені приватні підприємці цього села.

  • Джерело: інформаційно-аналітичний відділ

Tеми